Jump to content

srbm

Forum members
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by srbm

 1. Można się nawet pokusić o odczytanie numeru seryjnego.
 2. Ślązak to niestety przykład drogi przebytej od pancernika do fregaty. Poważnie mówiąc ewentualna budowa fregat odbywać ma się podobno na innych zasadach.
 3. W polskim przypadku nie ma przecież mowy o zakupie pancernika. W najlepszym przypadku będą to trzy fregaty. I należałoby to ocenić jako dosyć marne minimum.
 4. "osoby o niskich kwalifikacjach przeceniają swoją wiedzę i umiejętności" Przyklej sobie to nad monitorem, będzie szansa aby wskazówka na bzdurometrze rzadziej się wychylała.
 5. https://arturjablonski.com/efekt-krugera-dunninga/
 6. Czym różnią się fregaty od niszczycieli? | Portal Stoczniowy
 7. Mit smoleńskiego ludu. Narcystyczne fantazje elit (krytykapolityczna.pl)
 8. Od gdańskich samolotów doszliście do zapałek z Czechowic. Wątek rozwija się w dosyć nieoczekiwanym kierunku.
 9. Masz całkowitą rację. Przecież o Asz walczyli niczym o fort Douamont! Zastanawiam się czy masz jakiś generator bzdur czy też może to jakiś fragment tzw. humoru z zeszytów szkolnych.
 10. Widzę teorie spiskowe. To już zadanie dla lekarza...
 11. Umowa miała charakter warunkowy, podobnie jak w przypadku UKM-2000. Pisałem to już kilka razy. Być może słowo warunkowy jest zbyt trudne.
 12. Po 21 stronach dowiaduję się, że najlepiej byłoby wyposażyć żołnierzy w steny (nic się nie zgubi i łatwo się rozkłada) a może nawet wystarczyłyby pistolety (bo była wojna w Karabachu).
 13. To tak jakby powierzyć Trynkiewiczowi prowadzenie przedszkola.
 14. W monografii AJ Pressu mamy trzy zdjęcia tego wraku opisane jako samolot 72.12 z Kucin. Inna sprawa, że stronę wcześniej mamy również zdjęcie Łosia A w nieco lepszym stanie także opisanego jako 72.12.
 15. A bez tych wielkich śmigłowców można byłoby nabyć mniejsze jednostki jak Alvaro de Bazan albo Bergamini.
 16. Nie. To kolejne rewelacje Żemły.
 17. Żemła trzyma "poziom". Polecam lekturę: Dawid Kamizela na Twitterze: „1/ Mój komentarz do dzisiejszego artykułu Onetu dotyczącego programu Miecznik. Odnoszę się do konkretnych fragmentów gdyż z niektórymi tezami się zgadzam, co do innych natomiast nie mam wiedzy która pozwalała by na ich komentowanie. https://t.co/XflwjCmWay” / Twitter
 18. Przez 30 lat składano hołd niemieckiemu żołnierzowi? Zaskakujące odkrycie na Westerplatte - Dziennik.pl
 19. Wyobrażenia nie pasują do faktów? Tym gorzej dla faktów.
 20. Widzę, że informacja o tym że umowa miała charakter warunkowy najwyraźniej się nie spodobała. A wystarczyło poszukać. Można to znaleźć w kilkadziesiąt sekund.
×
×
 • Create New...

Important Information