Skocz do zawartości

Ersatz WOT


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dawno temu, gdy byłem bardzo młody, też się bawiłem w "wojnę" i "partyzantów" [niektóre elementy wyposażenia były trochę inne, bo pamiętały II WŚ], ale całość przypominała te obecne podchody. Czy to znaczy, że byłem prekursorem WOT w tym kraju?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

31 minut temu, karpik napisał:

Ja już po szkoleniu wyrównawczym. Świetni instruktorzy, miła atmosfera. Wkońcu nie jakieś hura i na wroga, tylko praca w sekcjach. Grot bardzo celny, odrzut prawie żaden. Pierwsze oceniane strzelanie 45/50.

Nie szukaj wrogów daleko, balansa masz blisko. "Niedzielnych partyzantów z WOT" zalicza do jednej z plag niszczących naszą armię. Więc jeśli masz Grota odbezpieczonego, to śmiało daj kilka serii wokół, na pewno tam gdzieś się czai. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2019 o 12:39, balans napisał:

Bardzo dawno temu, gdy byłem bardzo młody, też się bawiłem w "wojnę" i "partyzantów" [niektóre elementy wyposażenia były trochę inne, bo pamiętały II WŚ], ale całość przypominała te obecne podchody. Czy to znaczy, że byłem prekursorem WOT w tym kraju?

Zgadza się. Stara dobra szkoła LWP. Też ją przechodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Les05 masz rację Owsiak politykiem, może nawet księdzem bez sutanny , albo masonem, cichym doradcą Putina i utajnionym członkiem KGB albo nawet po kryjomu członkiem Mosadu. Oj niektórym dopieka zimowe słoneczko , dopieka i od gorąca fałdy mózgowe i zwoje się prostują  oj prostują . Tak jak czytam to widzę że system się w naszym kraju obalił ale ludzie z myśleniem NKWD pozostali oj pozostali.

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co sarkazm ??. To Ci postaram się wytłumaczyć jak chłopu na miedzy - tu zaglądają nie tylko debile i oszołomy ale także ludzie co nie dają się wciągać w idiotyczne  dyskusje i poglądy. Zanim naciśnie się klawisz ENTER to czasami warto poczytać co się wypociło na klawiaturze i czy to ma jakiś sens czy tylko ośmieszy piszącego.

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy brak entuzjazmu lub nawet sceptycyzm a od razu wybija język miłości i tolerancji:

- każdy kto ma inne zdanie niż Jarek jest opłacanym przez obce siły politykiem

- niektórym dopieka zimowe słoneczko , dopieka i od gorąca fałdy mózgowe i zwoje się prostują  oj prostują

- system się w naszym kraju obalił ale ludzie z myśleniem NKWD pozostali oj pozostali,

 

  I to wszystko w imię tolerancji, zwalczania "debili i oszołomów" i poprawy poziomu konwersacji na forum.

Ps. Uważam że to za mało. Powinno się blokować pisanie na forum. Bo jak można nie popierać Owsiaka i napisać że "wojsko powinno się trzymać od polityków z daleka".

 

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uczy historia (tych oczywiście co chcą się uczyć i tą zdolność posiadają) to przeważnie Ci co najgłośniej krzyczą "łapaj złodzieja" sami najbardziej lepkie ręce mają i najwięcej za skórą....

a les coś taka matka kurka na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Kler koniecznie chce mieć monopol na zbieranie pieniędzy, bo zawsze był pazerny na nie, więc wycina konkurencję. A ponieważ ma wielkie wpływy i władzę w naszym bantustanie, to nikt z "dobrej zmiany" się nie wychyli. I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Ale co niektórych WOŚP boli... Zawsze mogą coś wrzucić do PCK Wrocław.. się funkcjonariusze partyjni ucieszą...

Oj widzę że jednych boli WOŚP a innych przeciwnicy WOŚP. Ciekawe że jedni i drudzy są święcie przekonani że to właśnie oni mają rację ?  

A później - jaki ten naród podzielony, ale ktoś go dzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie