Jump to content

Koloman

Forum members
 • Content Count

  871
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Koloman last won the day on December 8 2019

Koloman had the most liked content!

Community Reputation

92 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rubryka z "Karty Ewidencyjnej" kpt.obs.Andrzeja Płachty.
 2. Interesującą sprawą jest, że Stanisław Szubka, już w stopniu chorążego pilota w lipcu 1942 roku w Kairze został przydzielony jako pilot osobistego samolotu gen.Andersa na Bliskim Wschodzie. Nawigatorem w tym samolocie byl ppłk.obs.Andrzej Płachta.
 3. .......wysiada z włoskiego samolotu myśliwskiego Fiat CR.20.
 4. P.S. Fotografia nr.1 - Flugplatz Warschau 1917 Fotografia nr.2 - lata 30-te Fotografia nr.3 - stacja metra "POLITECHNIKA". Rok 2019
 5. Kościół Najświętszego Zbawiciela – kościół rzymskokatolicki znajdujący się przy placu Zbawiciela w dzielnicy Śródmieście w Warszawie. Jest kościołem parafii Najświętszego Zbawiciela.
 6. Taki nawiązanie do polskiej Ciervy; zgodnie z ówcześnie aktualną modą to i austriacka Bundesheer kupiła sobie taką zabawkę nie wiedzieć po co.
 7. Taka mała dygresja do tekstu dra.T.Kopańskiego: szkoda, ze ci podchorążowie z takim zapałem choćby przez jeden dzień nie spalili dokumentów II.Oddziału SG. Dokumenty Dowództwa Lotnictwa i inne lotnicze były dla Niemców praktycznie bez wartości ale te wywiadu odwrotnie, nawet bardzo, co pokazała przyszłość.
 8. A z jakiej gazety pochodzi ta fotografia?
×
×
 • Create New...

Important Information