Jump to content
Sign in to follow this  
Por. Wojas

Ersatz WOT

Recommended Posts

Brodkasz.. Czy ja wiem, czy mnie ta ichnia frustracja boli? Raczej nie.. Choć wolałbym, aby skoro się przyłączyć nie chcą czy nie potrafią, to chociaż nie przeszkadzali. A tu widzisz- tego też nie potrafią.

1 godzinę temu, balans napisał:

Zapomniałeś, że za złotego cielca robi u nas Rydzyk, a konkurencja jest niemile widziana...

51 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Czy ja wiem, czy mnie ta ichnia frustracja boli? Raczej nie.. Choć wolałbym, aby skoro się przyłączyć nie chcą czy nie potrafią, to chociaż nie przeszkadzali. A tu widzisz- tego też nie potrafią.

3 godziny temu, brodkasz napisał:

A później - jaki ten naród podzielony, ale ktoś go dzieli.

No, nie wiemy kto nas na sorty podzielił i na mordy zdradzieckie?

21 godzin temu, brodkasz napisał:

Oj widzę że jednych boli WOŚP a innych przeciwnicy WOŚP.

Zauważ subtelną różnicę: fani Owsiaka często stosują łagodny terror i ostracyzm ( nie korzystaj ze sprzętu z "serduszkiem"w szpitalach, egoiści, itp.).

Sceptyczni wobec tego show, afiszowania się publicznie ze swoją dobroczynnością ( 5 zeta raz w roku :classic_wink: ) i nieufni spółkom Owsiaka które nawet na żądanie sądu nie okazują ksiąg rachunkowych pomagają często na 10 innych sposobów. Znajomi płacą co miesiąc stałą kwotę misjonarzom w Afryce i mają kontakt listowny z dzieciakiem któremu pomagają. Ja też nie biegam z puszką ale średnio poświęcam 1-2 godziny w tygodniu na pomoc sąsiedzką osobie starszej. Inni robią podobnie - zakupy, porąbanie drewna, pismo do urzędu. I to tak zwyczajnie, bez rozgłosu.

I wcale nie twierdzę że tylko takie coś ma sens. Wręcz przeciwnie - to wszystko się zazębia i uzupełnia.

19 godzin temu, fala napisał:

No, nie wiemy kto nas na sorty podzielił i na mordy zdradzieckie?

Może ja to moherowy beret jestem i dowód mi powinni zabrać ale też nie wiem po co was tak podzielono;)

3 godziny temu, Tyr napisał:

Może ja to moherowy beret jestem i dowód mi powinni zabrać ale też nie wiem po co was tak podzielono;)

A w zamian żółte papiery dać ?