Skocz do zawartości

Wschodnia granica


Rekomendowane odpowiedzi

Według Marii Kurowskiej sytuacja na polsko-białoruskiej granicy zaczęła się względnie stabilizować za sprawą sprowadzenia do Sejmu relikwii św. Andrzeja Boboli. - Była już tak napięta sytuacja, dlatego ja, starając się o te relikwie (...) chciałam, żeby to zrobić szybko - powiedziała posłanka klubu PiS.

 

I po co te, dla przykładu, C 4x4?
 

PS Jak ktoś odważny, proponuję zajrzeć na Twitter klientki. Ale ostrzegam- dla osób o mocnych nerwach i mało obrzydliwych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, canabis.dw napisał:

A może by jakiś pomnik postawić? albo chociaż głaz z tablicą pamiątkową, nazwiska poległych i zaginionych można by wykuć itp...

I drugą dla tego co tam poległ w walce z promilami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bjar_1 napisał:

Moneta spoko.

Ja bym chciał zobaczyć co pod drugiej stronie granicy sie produkuje za plakaty, medale, murale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, takafura napisał:

Moneta spoko.

Ja bym chciał zobaczyć co pod drugiej stronie granicy sie produkuje za plakaty, medale, murale...

Po drugiej stronie TANI prąd się produkuje. Niektórzy kupują, ale nie my...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz co by się złego stało gdybyśmy podpisali długoterminowe umowy z Rosją i oprócz tego ciągnęli gaz z innych wielu źródeł. Zapotrzebowanie na gaz, nawet w planach tego nierządu miało rosnąć. W ramach odmrażania uszu na złość, parcie na spot.

Teraz wina najbardziej wpływowego ( zdaniem nierządu) polityka od 15 lat, Pana Donka😂

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karpik napisał:

To wytłumacz co by się złego stało gdybyśmy podpisali długoterminowe umowy z Rosją i oprócz tego ciągnęli gaz z innych wielu źródeł. Zapotrzebowanie na gaz, nawet w planach tego nierządu miało rosnąć. W ramach odmrażania uszu na złość, parcie na spot.

Teraz wina najbardziej wpływowego ( zdaniem nierządu) polityka od 15 lat, Pana Donka😂

Bo My mamy Misję Dziejową do spełnienia - mamy być Przedmurzem broniącym Europy. Bo My jesteśmy Mesjaszem Narodów i dlatego Cierpimy za Miliony, aby zbawić inne Narody [np pozbawiając Niemców taniego gazu].

To prawdziwy cud, że z takimi porąbanymi politykami jeszcze istniejemy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy misję dziejową by nie dopuścić kolejny raz do umów między ruskimi a szwabami…:

Umowy o rozbiorach.

Umowy o tworzeniu Polin na terenach polskich

Umowa w Rapallo

Umowa Ribbentrop – Mołotow

Umowa nkwd- gestapo z Zakopanego

Umowa o bilateralnej dominacji szwaby-ruski w Europie dziś.

I te o których zapomniałem.

 

3 godziny temu, balans napisał:

To prawdziwy cud, że z takimi porąbanymi politykami jeszcze istniejemy...

To prawdziwy cud, że mimo takich jak ty jeszcze istniejemy...

Za trochę tańszy gaz-prąd i michę ryżu by sprzedali... I niektórzy próbują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, balans napisał:

Po drugiej stronie TANI prąd się produkuje. Niektórzy kupują, ale nie my...

Diler dragów też prawie za darmo rozdaje a po uzależnieniu zaczyna zarabiać… A tani prąd od łukaszenki możesz se sam kupować całymi wiadrami…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie