Skocz do zawartości

Wschodnia granica


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Ps. Zauważyłeś moją delikatną sugestię że ta potworna TVP dzięki której PiS wygrywa 7 wybory z kolei ma 10 % rynku ? "

Nie wiem, nie śledzę... (...)

 

To masz gotową podpowiedź w kontekście "monopolu" i zasięgu rządowej propagandy sianej za pomocą TVP.

Nie zapominajmy o TV Republika z 0,2 % rynku mediów.

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 18:04, Czlowieksniegu napisał:

Balans

"A zaczęło się od tego...."

Pomijając kilka głupot, które powyżej umieściłeś

Yeti, to specjalnie dla Ciebie, aby nie pieprzył, że głupoty opowiadam...

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/witold-jurasz-szybka-kleska-polskich-romantykow-w-kazachstanie-komentarz/2jrk8nn,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Balans... proszę...

Już w innym wątku twoje mocno spiskowe teorie zostały obalone...

Teraz uznasz, że Puciła i Pratasiewicz to nasi agenci? Którzy na zlecenie Polski-UE-NATO założyli Next'ę, aby wespół zespół obalić Łukaszenkę?

 

Obalić to se mogą, ale pół litra w bramie z gwinta koneserzy i inni smakosze.

Ty się lepiej odnieś do tego Nexta, który obiecuje tym na wschodzie świetlaną przyszłość po udanej rewolucji, aby później marnie skończyć jak UPAina...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny materiał sprzed chwili.

To już teraz wiadomo, jakim cudem przez Polskę przedarło się do RFN ponad 9 tys. migrantów. Lepkie rączki milicji i WP według przemytników i migrantów. Dobry biznes dla mundurówki zarówno białoruskiej, jak i polskiej.

 

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że np. Afgańczycy mogli czuć się bezpiecznie natomiast Arabowie trafiali do dołów śmierci. Najwyraźniej chciano wyeliminować fałszywych uchodźców.

Ciekawe co z Kongijczykami. Boje się, że dowiemy się dopiero podczas ekshumacji.

Edytowane przez srbm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Świetny materiał sprzed chwili.

To już teraz wiadomo, jakim cudem przez Polskę przedarło się do RFN ponad 9 tys. migrantów. Lepkie rączki milicji i WP według przemytników i migrantów. Dobry biznes dla mundurówki zarówno białoruskiej, jak i polskiej.

 

Korekta. Nie ponad 9, a ponad 10 tys. migrantów z polsko-białoruskiej granicy przedarło się do RFN. Tym bardziej lepkie łapki całej polskiej mundurówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, takafura napisał:

 

Nie wiem kto to pisał ale sam bym ciekawiej i dowcipniej zredagował...

Nie zdziwię się, gdy dezerter wróci do Polski a tu środowiska tvn, gw, onetu zorganizują akcję - murem za czeczkiem. Będą mieli nowego bohatera, który życiem ryzykował, by świat dowiedział się o zbrodniach naszych pograniczników. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Korekta. Nie ponad 9, a ponad 10 tys. migrantów z polsko-białoruskiej granicy przedarło się do RFN. Tym bardziej lepkie łapki całej polskiej mundurówki.

Większość to chyba jednak via UPAina trafia do Niemiec.

A odnośnie dezerterów, to dość dawno temu już ktoś u nas przepowiedział, że jak się stawia pomniki DEZERTEROWI, to się to prędzej czy później zemści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, balans napisał:

Większość to chyba jednak via UPAina trafia do Niemiec.

Z tego, co mówi arabski przemytnik to tak będzie niebawem, ale teraz to jeszcze nie. Na razie decydują lepkie łapki polskiej mundurówki i 10 tys. ludu bliskowschodniego ino fruuu... przepłynęło do RFN przez Polskę „jakimś cudem”...$

Mister Washington otwiera wszystkie granice 🤣

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tyr napisał:

Pewnie ich nasze wojsko przemycało w pustych cysternach po wypitym spirytusie przez służby chroniące granice...

Po moich wieloletnich doświadczeniach z LWP/WP (bo różnica żadna) na pewno tak było.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jak by się ktoś pytał, to grzecznie przypominam, że w ostatnich miesiącach dwóch polskich gienierałów złapano za kierownicami pod (nie najsłabszym) wpływem...

PS

Ten jeden poobszywany airborne, srairborne, tylko że co wódeczka, to wódeczka, lubimy. Ja też - jako rekonstruktor historyczny - obszyty „airborne”, tylko że mam wtedy na tyle rozumu, żeby nie napić się  mojego ulubionego Cuba Libre lub Mojito. Bo wstyd, panie generale i obciach ogólnospołeczny oraz medialny.

:classic_sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie