Skocz do zawartości

Wschodnia granica


Rekomendowane odpowiedzi

To zacznij. Nie będziesz musiał głupich pytań zadawać...

Najlepiej wszystkie informacyjne bo w gw i onecie ci nie powiedzą, że identyczny system inwigilacji  jak pegazus a nawet lepszy bo i telefony i kompy, kupił i używał na dużą skalę Wojtunik...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Problem może być inny- czy on wciąż się na źródła powołując, wie co czyta-słucha-ogląda?

Mnie bardziej martwi że jest tu wiele opinani formułowanych na zasadzie formuły 8 gwiazdek oczywiście bez podania źródeł, jako coś tak oczywistego że nawet nie trzeba tego dokumentować.

Bzdury nieweryfikowalne ( jak na razie, nie wykluczam korekty w przyszłości) powielane są z pełną powagą.

Nawet zbieżność treści z przekazem Беларусь-1 nie budzi żadnej refleksji. Góruje chęć uwalenia PiS deprecjonując pisowskie WP, pisowskie WOT, pisowską SG itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jedburgh_Ops napisał:

Janina Ochojska nieprzestraszona pogróżkami o postępowaniu sądowym za „obrazę Straży Granicznej”.

Świadectwa osób mieszkających w strefie świadczą o tym, że rządzą nami zbrodniarze a na granicy panuje bezprawie. Dlatego jest rządowy ban na media i NGO'sy

Nie będzie przesadą jeżeli Ochojska ogłosi, że jest drugą Sophią Scholl! Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Mnie bardziej martwi że jest tu wiele opinani formułowanych na zasadzie formuły 8 gwiazdek oczywiście bez podania źródeł, jako coś tak oczywistego że nawet nie trzeba tego dokumentować."

Wiesz... skoro po 6 latach rządów przewodniej partii narodu wszystko może być winą Tuska, to dlaczego wahadło nie może i w drugą stronę?

 

"Bzdury nieweryfikowalne ( jak na razie, nie wykluczam korekty w przyszłości) powielane są z pełną powagą."

Kto i dlaczego nałożył embargo informacyjne? Gdyby dziennikarze wszystkich zainteresowanych mediów mieli dostęp, wielce możliwe, że gdzieś trafiłyby się obiektywne informacje.

 

"Nawet zbieżność treści z przekazem Беларусь-1 nie budzi żadnej refleksji. Góruje chęć uwalenia PiS deprecjonując pisowskie WP, pisowskie WOT, pisowską SG itd."

Jeszcze dodaj, że Emil Cz. został celowo przez opozycję wysłany nad granicę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN daje duże wsparcie łukaszence (miał nawet wywiad) i naszym dzbanom, którzy nie trybią, że jakiekolwiek poluzowanie na granicy oznaczałoby lawinowy wzrost napływu lekarzy i inżynierów na tym kierunku. Dzbany, różnorakie nie widzą też, że komuś bardzo zależy na zniszczeniu Europy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Mnie bardziej martwi że jest tu wiele opinani formułowanych na zasadzie formuły 8 gwiazdek oczywiście bez podania źródeł, jako coś tak oczywistego że nawet nie trzeba tego dokumentować."

Wiesz... skoro po 6 latach rządów przewodniej partii narodu wszystko może być winą Tuska, to dlaczego wahadło nie może i w drugą stronę?

 

Wahadło - czy tylko mi się to kojarzy z odchyleniami ? Bo do niektórych tez tu serwowanych odrobinę pasuje ;)

13 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

"Bzdury nieweryfikowalne ( jak na razie, nie wykluczam korekty w przyszłości) powielane są z pełną powagą."

Kto i dlaczego nałożył embargo informacyjne? Gdyby dziennikarze wszystkich zainteresowanych mediów mieli dostęp, wielce możliwe, że gdzieś trafiłyby się obiektywne informacje

Tez mi sie to nie podoba choć zapewnienie dostępu do przebywających generalnie po białoruskiej stronie płotu osmiogwiazdkowcom to nie jest dobry pomysł, w końcu by kogoś odstrzelono za przekraczanie granicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Tez mi sie to nie podoba choć zapewnienie dostępu do przebywających generalnie po białoruskiej stronie płotu osmiogwiazdkowcom to nie jest dobry pomysł, w końcu by kogoś odstrzelono za przekraczanie granicy..."

 

Czy ja coś wspomniałem powyżej o, jak to rezolutnie nazwałeś "ośmiogwiazdkowcach"?


Nie... napisałem o dostępie mediów i dziennikarzy.
Bo na dziś, to poza burdelem informacyjnym mamy obiektywną inaczej TVP i obiektywny inaczej TVN.
Z czego, na marginesie, publiczna i utrzymywana z podatków TVP ma obowiązek być obiektywna i pluralistyczna.
A TVN, z którym przewodnia partia narodu, po spacyfikowaniu Solorza, walczy, to już inna bajka...

 


PS A co ma wspólnego z dostępem do płotu z np wjazdem dziennikarzy do strefy zapowietrzonej i zebrania informacji od mieszkańców? Wiesz tak samo dobrze, jak ja, że nie o prowokacje ze strony białoruskiej chodzi, a o odcięcie od faktycznego obrazu, co się tam dzieje, jak się dzieje, kto, co, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

PS A co ma wspólnego z dostępem do płotu z np wjazdem dziennikarzy do strefy zapowietrzonej i zebrania informacji od mieszkańców? Wiesz tak samo dobrze, jak ja, że nie o prowokacje ze strony białoruskiej chodzi, a o odcięcie od faktycznego obrazu, co się tam dzieje, jak się dzieje, kto, co, itp...

A taki... Tyle, że na ogromną skalę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Czy ja coś wspomniałem powyżej o, jak to rezolutnie nazwałeś "ośmiogwiazdkowcach"?

Nie... napisałem o dostępie mediów i dziennikarzy.

Obecnie dziennikarstwo jest tak zaangażowane i podzielone, że treści dużo mądrzejsze by nie były. No ale fakt, zdjęć i filmów brakuje...

 

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Z czego, na marginesie, publiczna i utrzymywana z podatków TVP ma obowiązek być obiektywna i pluralistyczna.
A TVN, z którym przewodnia partia narodu, po spacyfikowaniu Solorza, walczy, to już inna bajka...

A, rozumiem - prywatna to może pisać tendencyjne bzdury ;)

Jak to o Ibrahimie czy zamordowanych dzieciach z Michałowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakenewsiarnie na usługach przyjaciół zza Odry-  typu Der Ohnet i Tsue Vision Network udowodnili by, że to nasi rzucali kamieniami ewentualnie pustymi butelkami po wypitym alkoholu w biednych nachodźców...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"A, rozumiem - prywatna to może pisać tendencyjne bzdury ;)

Jak to o Ibrahimie czy zamordowanych dzieciach z Michałowa."

Długo nad tym myślałeś?
Pomijając fakt, że nad prywatną wisi właściciel, który może łatwo sprawdzić, jaką popularnością, jaką wiarygodnością, jakimi wynikającymi z tego wynikami finansowymi się wykazuje.
Chyba, że tak jak Jan Hoch próbuje się kreować rzeczywistość, a kończy się z opinią szmatławców i brukowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"Fakenewsiarnie na usługach przyjaciół zza Odry-  typu Der Ohnet i Tsue Vision Network udowodnili by, że to nasi rzucali kamieniami ewentualnie pustymi butelkami po wypitym alkoholu w nachodźców..."

Nie zliczę, ile razy prosiłem o podanie tytułów prawilnych mediów...
Chętnie poczytam, posłucham...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tyr napisał:

Fakenewsiarnie na usługach przyjaciół zza Odry-  typu Der Ohnet i Tsue Vision Network udowodnili by, że to nasi rzucali kamieniami(...)

Ochojska potwierdziła rzucanie kamieniami w naszych. Ale szybko dodała że "kamieni nie było tak dużo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"A, rozumiem - prywatna to może pisać tendencyjne bzdury ;)

Jak to o Ibrahimie czy zamordowanych dzieciach z Michałowa."

Długo nad tym myślałeś?

Ja tego nie wymyśliłem.

Samo z się to nasuwa, pacz:

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

(...) publiczna i utrzymywana z podatków TVP ma obowiązek być obiektywna i pluralistyczna.
A TVN (...) to już inna bajka...

Pocięte aby wyciąć kwintesencję. Jak wypaczyłem to sorry, tak te porównanie odebrałem.

Ps. Zauważyłeś moją delikatną sugestię że ta potworna TVP dzięki której PiS wygrywa 7 wybory z kolei ma 10 % rynku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Ps. Zauważyłeś moją delikatną sugestię że ta potworna TVP dzięki której PiS wygrywa 7 wybory z kolei ma 10 % rynku ? "

Nie wiem, nie śledzę... Pomijając info, że Kurski Nielsena planuje skarżyć o zaniżanie oglądalności, przez co TVP ma setki milionów tracić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie