Skocz do zawartości

Wschodnia granica


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, balans napisał:

Bo Ruscy w ostatniej chwili uratowali w Syrii jazydów, 

Jazydzi skupieni byli głównie na północy Iraku i głowy ocalili im w ostatniej chwili Amerykanie atakując z powietrza nacierające ISIS późnym latem 2014r. 
Rosyjska interwencja w Syrii rozpoczęła się we wrześniu 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, srbm napisał:

Jazydzi skupieni byli głównie na północy Iraku i głowy ocalili im w ostatniej chwili Amerykanie atakując z powietrza nacierające ISIS późnym latem 2014r. 
Rosyjska interwencja w Syrii rozpoczęła się we wrześniu 2015r.

Amerykanie widocznie musieli się pomylić, bo zbombardowali swoich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te PiSowskie prymitywy, te tłumoki, ta skrajna miernota, psychiczna nędza i głupota, te umysłowe zera, jak Z.Z. (a wolno tak mówić na mocy wyroku sądowego), nie mające pojęcia, co to public relations, public affairs i media relations mają teraz za swoje. Óne ćwoki myślały, że jak nie dopuszczą mediów do granicy to będzie dla tej miernoty bardzo dobrze, bo „nic się nie wyda” – ani flaszki za namiotami WP, SG, WOT i innych takich, ani minimum 10 kobiet z zabitą/poronioną ciążą (policzył to dziennikarz GW) spowodowaną rzucaniem tymi kobietami w ramach pushbacków.

No to teraz PiSowskie prymitywy mają za swoje. Teraz jeden świr urządzi ich tak, że z Hagi nie wyjdą przez lata.

A było, wy PiSowskie prymitywy, dopuścić media na granicę to mielibyście debile święty spokój. Nikt nie naplułby na was bardziej, niż na straż graniczną i straż wybrzeża Turcji, Grecji, Włoch i Wielkiej Brytanii, które też stosują pushbacki. A teraz, PiSowskie debile bez wyobraźni sytuacyjnej, będziecie – przez jednego świra – tłumaczyć się w Hadze bardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240 ofiar to jeszcze się jakoś wytłumaczymy.

Poczekajmy aż przekroczy 1000 lub 2000, to będzie wiarygodniejsze...

Ps. W którą stronę pójdzie  narracja - zbiorowe groby z wapnem, rzeki pełne płynących trupów, mobilne kontenerowe krematoria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Te PiSowskie prymitywy, te tłumoki, ta skrajna miernota, psychiczna nędza i głupota, te umysłowe zera, jak Z.Z. (a wolno tak mówić na mocy wyroku sądowego)

Super.

Poczekaj jeszcze na wyrok sądu że można defekować na ulicy, kopulować publicznie ze zwierzątkami czy poddać rodziców eutanazji bez ich zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Poczekaj jeszcze na wyrok sądu że można defekować na ulicy, kopulować publicznie ze zwierzątkami czy poddać rodziców eutanazji bez ich zgody. "

To na serio ma jakiś związek z nazywaniem ZZ Zero?
Czy też, idziesz tropem jednego z użytkowników, któremu się wszystko (?) z m.in. LGBT kojarzy?


PS Jest jakiś kraj, gdzie można "poddać rodziców eutanazji bez ich zgody"?
Z drugiej strony prawilni patrioci od dłuższego czasu twierdzą, że przewodnia partia narodu w osobie Niedzielskiego przyklaskuje ludobójstwu na Polakach...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

prawilni patrioci

Może spróbuj z prawilnymi patriotami porozmawiać o ich dobrym samopoczuciu - i o PiSowskiej ochronie życia poczętego - po tym, jak polska soldateska doprowadziła do śmierci 10 dzieci w brzuchach matek na granicy polsko-białoruskiej. Co najmniej dziesięcioro dzieci, bo jak na razie tylu doliczyli się polscy dziennikarze, a nie wiadomo, co jeszcze się okaże.

Jest relacja takiej uchodźczyni, która była w ciąży i na małą odległość przedarła się na polską stronę, po czym została złapana. Polscy mundurowi wzięli ją za ręce i za nogi i jak worek przerzucili ją na białoruską stronę ponad uszkodzonym ogrodzeniem granicznym. Poroniła dwa dni po upadku na ziemię po białoruskiej stronie. Cud, że niczego sobie nie złamała po takim locie i uderzeniu w ziemię zafundowanym jej przez honorowe polskie WP, albo WOT, albo SG, bo tego już niestety nie ustalono.

Jak takie mundurowe polskie bydlaki mogą potem usiąść ze swoją matką, żoną, narzeczoną, konkubiną, córką itp. już nie do kolacji wigilijnej, ale do jakiegokolwiek posiłku? Jak oni mogą patrzeć ludziom prosto w oczy?

Ja też nie życzę sobie napływu ludzi islamu do Polski i kolejnego meczetu w mojej polskiej wsi (już mam dwa, w tym jeden fanatycznych islamistów wahabitów), ale nie takimi metodami.

O polskiej barbarii na granicy można posłuchać w podkaście poniższym, gdy mówi o niej dziennikarz Krzysztof Boczek specjalizujący się w tematyce sytuacji na granicy. Kogo to interesuje ten może posłuchać od czasu 1:35:50

 

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je... doceń, że Edogan, do którego uczuciem pała i PAD, i przewodnia partia narodu, właśnie ogłosiła, że Frontex to organizacja przestępcza, która stosując push-back na granicach, dopuszcza się zbrodni przeciwko ludzkości...

https://www.fronda.pl/a/zbrodnia-przeciw-ludzkosci-hanba-stulecia-turcja-oskarza-frontex,171674.html

 

A, za to, Błaszczak oderwał się od ziemi i jak ta gołębica krąży...

- „Słyszymy na co dzień, że żołnierze Wojska Polskiego pełnią swoją służbę na granicy polsko-białoruskiej, to ważna i potrzebna służba, to służba, która sprawiła, że atak hybrydowy przeprowadzany przez reżim Łukaszenki na Polskę, na Unię Europejską nie powiódł się, to zatrzymanie przez żołnierzy Wojska Polskiego tego ataku, spowodowało, że nie doszło do kryzysu migracyjnego, jaki Europa obserwowała w 2015 roku”

 

https://dorzeczy.pl/opinie/246016/blaszczak-o-lukaszence-plany-byly-zapewne-inne.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Błaszczak oderwał się od ziemi i jak ta gołębica krąży...

- „Słyszymy na co dzień, że żołnierze Wojska Polskiego pełnią swoją służbę na granicy polsko-białoruskiej, to ważna i potrzebna służba, to służba, która sprawiła, że atak hybrydowy przeprowadzany przez reżim Łukaszenki na Polskę, na Unię Europejską nie powiódł się, to zatrzymanie przez żołnierzy Wojska Polskiego tego ataku, spowodowało, że nie doszło do kryzysu migracyjnego, jaki Europa obserwowała w 2015 roku”

Wieczna cześć i chwała polskim służbom mundurowym. W morderczej, ale chwalebnej kampanii przeciwko 4-letniej Eileen ciężko było, ale wygraliśmy. Najazd na Polskę 4-letniej Eileen nie powiódł się, za to na sztandarze SG zawiśnie stosowny medal.

4-letnia Eileen zagubiła się w lesie na granicy. SG wypchnęła jej rodziców na Białoruś. W nocy -12C!

Gdzie jest mała Eileen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je....


Nie dajmy się zwariować, z obu stron na marginesie...

Przywołana Eileen to kropla w morzu imigrantów-inaczej. Tragiczna, ale malutki wycinek biura podróży zorganizowanego przez Moskwę i Mińsk.

 


Z drugiej strony, bicie piany, że te kilka (?) tysięcy imigrantów na długości 418 km, nawet gdyby na całej granicy PRL-Białoruś próbowali się przedostać, to sukces na miarę 2015 roku i porównanie do Morza Śródziemnego i granic lądowych, które próbowały pokonać setki tysięcy imigrantów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Je....
Nie dajmy się zwariować, z obu stron na marginesie...

Są tacy, którzy na szczęście nie dają się zwariować. Jest wystarczająco dużo przecieków o buncie w SG przeciwko temu, do czego zmusza jej funkcjonariuszy szefostwo.

Bunt oczywiście nie ma charakteru oficjalnego, ale - jak to w socjalistycznej ojczyźnie - kombinatorski. Czyli wiadomo jaki - przede wszystkim ucieczki na L4, aby tylko nie dręczyć tych uchodźców normalnych, czyli spokojnych i z rodzinami (nie mylić z chuliganerką atakującą naszych ludzi).

W SG jest dużo ludzi przyzwoitych, nie godzących się na to, do czego się ich zmusza w związku z uchodźcami, tylko że tych ludzi nie widać, bo (przynajmniej teoretycznie) są odcięci od mediów. Ale media i tak sobie radzą, każdy gdzieś tam ma jakichś znajomych mundurowych i dobrze wiadomo, że jest bunt w SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet? Tobie się wszystko z tego zacietrzewienia i nienawiści pogibało... Nie bunt w SG tylko bunt nachodźców w ośrodku SG w Wędrzynie. 

Ps... co byś się nie zdziwił w sprawie bezkarności w obrażaniu w internecie...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Je....


Nie dajmy się zwariować, z obu stron na marginesie...

Przywołana Eileen to kropla w morzu imigrantów-inaczej. Tragiczna, ale malutki wycinek biura podróży zorganizowanego przez Moskwę i Mińsk.

Z drugiej strony, bicie piany, że te kilka (?) tysięcy imigrantów na długości 418 km, nawet gdyby na całej granicy PRL-Białoruś próbowali się przedostać, to sukces na miarę 2015 roku i porównanie do Morza Śródziemnego i granic lądowych, które próbowały pokonać setki tysięcy imigrantów.

  Ktoś Ci się na konto włamał ;)

Jakie biuro podróży, przecież to prawdziwi uchodźcy. Nie wolno wspominać skąd się tam wzięli, kto na tym zarabia. Może jeszcze nazwiesz to elementem wojny hybrydowej a nie kryzysem humanitarnym ? Żartuję.

A co do bicia piany i ilości imigrantów - gdyby trasa przerzutowa okazała się drożna to ilość turystów rosła by w postępie geometrycznym co tydzień. W końcu Białorus nie bez powodu ma umowy z 80-cioma krajami świata na ruch bezwizowy w pasie przygranicznym z Polską.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tyr napisał:

Ps... co byś się nie zdziwił w sprawie bezkarności w obrażaniu w internecie...  

I nawzajem. Jako polityczny przeciwnik PiS przypomnę, kim jestem:

• komunistą i złodziejem - © Joachim Brudziński

• zdradziecką mordą - © Jarosław Kaczyński

• kanalią - © Jarosław Kaczyński

• elementem animalnym - © Jarosław Kaczyński

• współpracownikiem Gestapo - © Jarosław Kaczyński

• tym, co stał po stronie ZOMO - © Jarosław Kaczyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Ktoś Ci się na konto włamał ;) ..."

Gdybyś czytał moje wpisy a nie sugerował się partyjnym przekazem dnia, czy to w mediach czy "TVP", to dawno byś zauważył, że od początku zaznaczałem, że nie mam mojej zgodny na masowe i "w ciemno" przyjmowanie "imigrantów" i imigrantów...

Niestety, wolałeś uznać, że skoro krytykuję rozwiązania zastosowane przez rząd, to musi zgadzam się na przyjmowanie wszystkich i zawsze...

Nie szkodzi... nie ma za co.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Ktoś Ci się na konto włamał ;) ..."

Gdybyś czytał moje wpisy a nie sugerował się partyjnym przekazem dnia, czy to w mediach czy "TVP", to dawno byś zauważył, że od początku zaznaczałem, że nie mam mojej zgodny na masowe i "w ciemno" przyjmowanie "imigrantów" i imigrantów...

Nigdy nie byłe w żadnej partii, nie mam TV od 20-paru lat, a Kaczor nie dzwoni do mnie z instrukcjami.

Doskonale pamiętam Twoje sceptyczne nastawienie do pseudo uchodźców.

 

41 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Niestety, wolałeś uznać, że skoro krytykuję rozwiązania zastosowane przez rząd, to musi zgadzam się na przyjmowanie wszystkich i zawsze...

Nie szkodzi... nie ma za co.

Nie chciałem Cię urazić tym bardziej że od wielu, wielu postów jako jedyny wspomniałeś o perfidnym graniu na emocjach, ba, wręcz nakręcaniu histerii bez głębszej refleksji kto napisał scenariusz tego dramatu i kto gra główne role.

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie