Jump to content

ptasznik

Forum members
 • Content Count

  994
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ptasznik last won the day on April 24 2019

ptasznik had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ankry, kotwy budowlane. Talerz czy tam inny element zdobniczy jest tylko zewnętrznym zakończeniem prętów ciągnących się przez całą długość i szerokość budynku.
 2. Ano, ano. Tylko tyle. W temacie wzmiankowanego tu BTR-152 R, niestety nie daję rady ze stopklatką wnętrza z 4 panc i hau. Mam tylko takie współczesne.
 3. Nikt nigdzie nie kojarzy takich lampek, widać służyłem na jakiejś Gwieździe Śmierci. Rozjaśniło się za to w kwestii ich kolorów i nazewnictwa. Nie ważne. Ukazał się numer 10 NTW z drugą częścią artykułu o WOPK Anno Domini 1982 - Siły aktywnej obrony.
 4. Znalazłem filmik na yt z mycia korytarza. Korytarz nie ''mój'', ale żółte kafle bez ciemnego obrzeża do robienia ''kółek'' i wnęki w ścianach mówią mi, że to w budynku dywizjonu ppanc. Załączam stopklatek z trzema kloszami.
 5. Katowice. Rynek. 15 rocznica wybuchu III Powstania Śląskiego. Kapitan Oszek.
 6. Konkretnie to ''M.1'' - ''M.5'' Flotylli Wiślanej oraz w tle monitory ''Pińsk'' i ''Horodyszcze'' tejże flotylli.
 7. Pozwalam sobie przerzucić z wątku o samochodach pancernych. Niech mi będzie wybaczone.
 8. W obu wypadkach, to jest i na defiladzie z długą lufą i jako imprezowy mamy doczynienia z ... Star defiladowy ma boczne ławki w pozycji podniesionej tworzącej nadburcia, widać zwisające nóżki. Żołnierze siedzą na improwizowanych ławkach. Star imprezowy ma zdemontowane ławki boczne. Widać puste uszy zawiasów, brak desek w nadburciach i zwisające łapki mające trzymać ławki w pozycji podniesionej. Poprzeczne ławki są z ? Tako rzecze TBU.
 9. Osiem lat + konfiskata ?
 10. Ławki na Starze 660. Poprzeczne. Trzy.
×
×
 • Create New...

Important Information