Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fala napisał:

A sprawdziłeś ile sępy życzą sobie za kilowat na tym ustrojstwie? cena paskarska to mało powiedziane.

No właśnie o to chodzi. Eko jest trendy, więc niech frajerzy płacą. Za mięso, za opał, za prąd...

Hel3 się kłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
1 minutę temu, fala napisał:

Erih, dla mnie to całe eko to bujda na resorach w każdej dziedzinie, ale samochód na prąd ze względu na power i małą awaryjność marzy mi się od lat.

Rozumiem, ale z drugiej strony koszty (akumulatory nie są trwałe) i czas ładowania oraz zasięg na jednym ładowaniu...Nie no, jakoś MELEX to nie jest mój faworyt, a dwóch wozideł zwyczajnie nie mam gdzie trzymać, a i nie opłaca mi się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Erih napisał:

Rozumiem, ale z drugiej strony koszty (akumulatory nie są trwałe) i czas ładowania oraz zasięg na jednym ładowaniu...Nie no, jakoś MELEX to nie jest mój faworyt, a dwóch wozideł zwyczajnie nie mam gdzie trzymać, a i nie opłaca mi się to.

Tesla dobija do 500 km , jak przekroczy to kto wie może sobie pozwolę.'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fala napisał:

Tesla dobija do 500 km , jak przekroczy to kto wie może sobie pozwolę.'

 

Jeszcze jakby można doładować do pełna w akceptowalnym czasie... i koszcie... I żeby akumulatory wytrzymywały REALNIE z 10 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Erih napisał:

Jeszcze jakby można doładować do pełna w akceptowalnym czasie... i koszcie... I żeby akumulatory wytrzymywały REALNIE z 10 lat...

Robię tygodniowo ok 700 km, w Kanadzie nie ma paskarskich cen na ładowarkach i jest ich dużo,jeśli po przejechaniu 500 km załaduję do pełna za 6-8 godzin to biorę.Zięć ma 12-letnią Toyotę Prius, po ostatnim chekingu baterie wykazuję trochę ponad 80%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę wyższe wymagania. Jeszcze na co dzień, jak cię mogę... Ale pół doby przerwy w trasie ok klika kilów to nie jest do zaakceptowania. Co do trwałości akumulatorów, to zięć je naprawdę oszczędza (pewnie hybryda)  bo li-on puchną zazwyczaj po 5 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu wedle potrzeb, w promieniu 350 km mam rodzinę i znajomych, nawet jadąc dalej to po 500 km warto zrobić przerwę, a szybka ładowarka zrobi co trzeba.Prius to hybryda, na stanie od nowości.Jadąc co dzień do pracy widzę coraz więcej Tesli, Nissanów Leaf, Chevy Volt, a lekko oceniają to co piąte auto to hybryda, więc coś w tym jest i zmiana się dokona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bjar_1 napisał:

Co się dziwisz?? Kasa poszła dla Kurskiego, a trzeba przynajmniej udawać, że się coś dla ludzi robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie