Jump to content

jarasek

Forum members
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

jarasek last won the day on June 11

jarasek had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Niema co kombinować. To denar Domicjana. https://www.acsearch.info/search.html?id=1818864
 2. Branża wszelakiego rodzaju sygnalistów dostała nowe narzędzie. Dotyczy ono nie tylko wypadków samochodowych. Jest nawet przycisk FORUM SYGNALISTÓW. Namnożyło nam się ostatnio wszelkiej maści "Pawlików". https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/multimedia/donos-na-drodze-czyli-nowy-program-sygnalista/9fjs1wx
 3. To nie fibula a zdewastowany kabłączek skroniowy.
 4. Znalazłem na https://www.knopfsammler.de/main_index.html Numer / numer: LD-0PP10401 (CBA) -w22 Urzędnicy sądowi i urzędnicy państwowi, liberia / liberia Niemcy / Niemcy Stare Niemcy - 0. Królestwo Prus (Królestwo Prus) Urzędnicy, prowincja Poznań biały 22mm / EXTRA FINE Dzięki za pomoc.
 5. Taki oto pytanie mnie dręczy. Wszelka pomoc w temacie mile widziana.
 6. Jakby tak dobrze pogrzebali w zakurzonych i zawalonych magazynach to i może Bursztynowa Komnata ujrzałaby światło dzienne ?
 7. Archeolodzy już od dawna naciskali na restrykcyjne zaostrzenie ustawy ale za każdym razem zostali "spuszczani w kanał". Za czasów JK trafili wreszcie na podatny grunt. Niestety...
 8. Raczej się nie mylę ponieważ mam na codzień do czynienia z takimi zachowaniami. Szczególnie kiedy robi się badania wygrane w przetargu. Jeśli nawet archeo zdecydują się na użycie dytektora to wyniki są w większości mizerne. Szczególnie kiedy "kanarkiem" przeszukują teren dymarek
 9. De facto wszyscy rolnicy uprawiający glebę powinni mieć postępowanie karne za zniszczenie KONTEKSTU Niemniej zastanawiającym jest dlaczego archeo przed rozpoczęciem badań wzywają spychacz, który usuwa 30 cm gleby? Usunięta zirmia z założenia nie jest sprawdzana przez archeologów.
 10. Oznaczenie kodowe PK miał polski 315 Dywizjon Myśliwski, sformowany w 1942 r. Także latał na Spitfire.
 11. Ani jedno ani drugie. Po prostu zapobiega wyciekowi resztek mózgu.
 12. Trudno uwierzyć, że tak chorej psychicznie osobie powierzono zwierzchnictwo nad armią. Teza i roli przywódczej wsi powala.
 13. Następnie należy osądzić Macierewicza, który zamiast jechać na miejcie KATASTROFY LOTNICZEJ uciekł w te pędy do Warszawy aby przejąć teczki.
 14. Do tego kompletny demontaż i rozbicie polskiej armii. Rosja nawet w najśmielszych marzeniach nie spodziewała się takich efektów. A wszystko to dzięki pis.
×
×
 • Create New...

Important Information