Jump to content

jarasek

Forum members
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

jarasek last won the day on June 11

jarasek had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

178 profile views
 1. Archeolodzy już od dawna naciskali na restrykcyjne zaostrzenie ustawy ale za każdym razem zostali "spuszczani w kanał". Za czasów JK trafili wreszcie na podatny grunt. Niestety...
 2. Raczej się nie mylę ponieważ mam na codzień do czynienia z takimi zachowaniami. Szczególnie kiedy robi się badania wygrane w przetargu. Jeśli nawet archeo zdecydują się na użycie dytektora to wyniki są w większości mizerne. Szczególnie kiedy "kanarkiem" przeszukują teren dymarek
 3. De facto wszyscy rolnicy uprawiający glebę powinni mieć postępowanie karne za zniszczenie KONTEKSTU Niemniej zastanawiającym jest dlaczego archeo przed rozpoczęciem badań wzywają spychacz, który usuwa 30 cm gleby? Usunięta zirmia z założenia nie jest sprawdzana przez archeologów.
 4. Oznaczenie kodowe PK miał polski 315 Dywizjon Myśliwski, sformowany w 1942 r. Także latał na Spitfire.
 5. Ani jedno ani drugie. Po prostu zapobiega wyciekowi resztek mózgu.
 6. Trudno uwierzyć, że tak chorej psychicznie osobie powierzono zwierzchnictwo nad armią. Teza i roli przywódczej wsi powala.
 7. Następnie należy osądzić Macierewicza, który zamiast jechać na miejcie KATASTROFY LOTNICZEJ uciekł w te pędy do Warszawy aby przejąć teczki.
 8. Do tego kompletny demontaż i rozbicie polskiej armii. Rosja nawet w najśmielszych marzeniach nie spodziewała się takich efektów. A wszystko to dzięki pis.
 9. Pełzania w wykonaniu PiS ciąg dalszy. Obleśni do bólu. https://wiadomosci.wp.pl/dezubekizacja-amerykanie-zdziwieni-przekazanymi-przez-rzad-pis-informacjami-6390073622009985a
 10. https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-tusk-klamie-ws-mojego-brata-6388602912286337a
 11. Kabłączek skroniowy. Ten jest ze srebra, spotyka się także miedziane posrebrzane.
 12. OK. Proszę o pezerzucenie do właściwego wątku.
 13. https://menway.interia.pl/militaria/news-miala-byc-w-polsce-fabryka-airbusa-powstanie-na-wegrzech,nId,3018014
 14. Na bezrybiu i rak ryba. Do niektórych archeologów dotarło co stracili przez tę durną zmianę ustawy. Źródło informacji o znaleziskach wyschło. Więc trzeba dąć w trąby z byle powodu.
×
×
 • Create New...

Important Information