Jump to content

Sowa74

Forum members
 • Content Count

  613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Sowa74 last won the day on April 15

Sowa74 had the most liked content!

Community Reputation

137 Excellent

Recent Profile Visitors

1023 profile views
 1. Dodajmy, że przed wojną i w jej czasie nie było Państwa Izrael , a żydzi mieszkający w Polsce mieli obywatelstwo polskie. Polak piszemy z wielkiej litery, ale żyd niekoniecznie. Duży żyd i mały żydek jest formą jak najbardziej poprawną. No ale jest tutaj kilku którzy wszystko co żydowskie opisywali by wielkimi złoconymi literami a przykre dla Polaków sprawy związane z żydami zamietli pod dywan. Wśród niektórych izraelskich kręgów to jest teraz taka moda, zby wszystkie niemieckie zbrodnie przypisywać Polakom. No na szczęście żyją jeszcze Polacy którzy na własne oczy widzieli jak było naprawdę.
 2. No oni mają inną mineralizację gleby i mniej śmieci żelaznych, dlatego są wersje International w serii At.
 3. Mieli nawet Jüdischer Ordnungsdienst, dosł. Żydowska Służba Porządkowa, zwyczajowo policja żydowska – w okresie II wojny światowej podlegającą częściowo Judenratom, kolaborującą z Niemcami, żydowskie jednostki policyjne wewnątrz gett, obozów pracy oraz obozów koncentracyjnych. No to Sedeso Expres zastanów się dlaczego wielu Polaków nie miało ochoty ratować twoich ziomków.
 4. No mnie tak uczono w szkole. Z wielkiej litery to piszemy o kimś kogo darzymy szacunkiem. Osobiście szacunkiem nie muszę darzyć żadnej mendy z której rąk moi przodkowie odczuli jakąkolwiek niedolę.
 5. Tyle widziała ile opowiedział jej wasz dziadek żydowskiego pochodzenia czy jakiś rabin i nic ponadto. Rozumiem że są to jakieś rodzinne legendy stające się po latach prawdą jak to źli Polacy męczyli twoją żydowską rodzinę. Osobiście znam inną relację - też od naocznego świadka, już świetej pamięci - jak żydów pędzili Niemcy a Polacy ich nie ratowali bo niewiele mogli zrobić w tej sytuacji. Za to żydowscy mieszkańcy całego świata mają pretensję do Polaków? Znam też inną relację od członka rodziny - jak żydowscy mieszkańcy pewnego miasteczka kwiatami witali Wehrmacht. Dodaj do tego żyd
 6. Nagłośnić i piętnować. Po złapaniu trzeba by odebrać obywatelstwo i pozbawić praw publicznych. Wstyd żeby młody nierób zamiast pracować kradł. Nagroda finansowa za informacje przyspieszyła by sprawę, wydali by pewno go jego znajomi. 10 lat w pierdlu to zbyt mało dla nieroba.
 7. Powtarzasz się. Rozumiem, że to awaria techniczna, a nie upierdliwość. W ostatnich dniach ekshumacji wyszły bardzo niewygodne dla żydów fakty i dowody, warto czerpać informacje nie z jednego źródła, bo zwłaszcza te oficjalne informacje mogą się lekko rozmijać ze stanem faktycznym.
 8. Tak, była taka fraszka "niósł ślepy kulawego". Ci od złotego pociągu dobrze wiedzieli po co odstawiają ten cyrk, ale dla wielu ludzi nie ma takiej kasy za jaką można z siebie zrobić błazna. No ale dwóch takich z niebieskim georadarem do lokalizacji szamb na głebokości do 3 metrów z błędem 30% wym znalazło się i namierzyli wtedy pociąg ze 102% wą pewnością i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa bo już zapowiedzieli kolejne odkrycia. Kiedyś testowałem ten ich super niebieski geszajs, wystarczyła godzina pracy z tym g...nem by wiedzieć, że lepsze wyniki dawał smętek klozetowiec niż te
 9. Podważyli i to zaraz po przeczytaniu Pana książki, tyle że że tak powiem "zainteresowani" nie udzielali wywiadów i nie pisali artykułów więc może Pan o tym nie wiedział (taki żart). Podważył nawet ktoś blisko związany ówcześnie z Huczką. No a że Pana nie raczyli powiadomić o tym? Widocznie ten któremu mówiłem że chyba jest opisany w Pana literaturze nie chciał aby musiał Pan zmieniać książkę i te dziesiątki wywiadów i publikacji. Strasznie dużo roboty... Nie zadał Pan pytań właściwym osobom, bo nie mógł Pan ich zadać z prostej przyczyny. Nie znał Pan i już nie pozna osób jakie wtedy oper
 10. Nowszy to i soft ma lepszy, z cewką może coś poprawili. Trzeba porobić testy i będzie wiadomo. Jakby dodali sztyce jak w Deusie była by malina.
 11. Nie doceniasz mnie. Ogarnął to każdy który śledził co się dzieje w tym wsobnym "knesecie" . Te żydki umówiły się na wiele spraw i w jednym miejscu ekshumacje szły , na inne miejsca nie było zgody bo "wiara zabrania".
 12. Trzeba by jeszcze obliczyć czy tyle ludzi co tam podają że spalono - zmieściło by się do tej stodoły. Jak kilka lat temu byłem to sobie pooglądać to za duża ona nie była. Za to wiodła do niej w miarę nowa droga utwardzona tłuczniem. No i był już odremontowany metrowej wysokości ponad ziemię fundament z granitu . Nigdy wcześniej nie widziałem przedwojennych stodół na metrowej wysokości fundamencie z graniu. Mógłbym jeszcze coś więcej napisać, ale mogło by to naruszyć uczucia jakiegoś rabina albo "braci w wierze" . Za to po drugiej stronie drogi naprzeciw stodoły żydowski cmentarz robiący za wys
 13. Co się Sodico Expres krzywisz, jak chcesz to swoich ziomków przepraszaj jak masz za co. Większość Polaków nie ma za co ich przepraszać.
×
×
 • Create New...

Important Information