Jump to content

Sowa74

Forum members
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Sowa74 last won the day on December 7 2019

Sowa74 had the most liked content!

Community Reputation

41 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Beztabu - załóż sobie jeden osobny temat i tam wrzucaj te linki reklamujące Twój blog. Zaśmieciłeś tymi alter-newsami cały dział, a odnośniki nie prowadzą do artykułów ale do twojego bloga gdzie je zamieszczasz.
 2. Porządni ludzie . Nie przyłączyli się do silniejszego okupanta, jak to niektóre państwa mają w zwyczaju.
 3. złom srebra ok 1zł za 1 gram , na giełdach staroci w wyrobie zazwyczaj ok 4 lub 5zł za jeden gram
 4. Wystrzelona łuska nie jest istotną częścią broni ani amunicji zgodnie z UOBiA (z niezbitą spłonką już jest bo chodzi o spłonkę jako istotną część amunicji ). Ci biegli to wiadomo jacy są, bez ścisłej definicji zabytku to zabytkiem może być nawet łyżka aluminiowa z PRL. Co prawda definicja mówi że przedmiot posiadający szczególną wartość historyczną, artystyczną lub naukową może być zabytkiem więc jest pole manewru dla "biegłych sądowych".
 5. Szukał może łusek i odłamków na złom to i przyznał się - czy jest to czyn zabroniony ??? Niech ktoś mi poda gdzie napisane jest i jaki paragraf bezpośrednio wskazuje, że zbieranie łusek i odłamków jest czynem zabronionym.
 6. At Pro to dość stara konstrukcja, aczkolwiek bardzo sprawdzona i złego słowa o niej nie powiem. W czasach swojej premiery był to jeden z lepszych wykrywaczy - szukaj wersji Internationale bo są dostosowane do europejskich gleb i mniej wzbudzają się. Equinox nowszy konstrukcyjnie, najlepiej abyś porównał sobie obydwa w terenie który Ci lepiej leży. Z lekkich i precyzyjnych sprzętów rozważ Fishera F75 ale z opcją DST. Wedle mnie to lider wśród wykrywaczy.
 7. Jak jakiś Mosze węszy to znaczy, że zaraz ktoś zostanie wpuszczony w kanał i puszczony z torbami.
 8. Lepiej aby się nie odnalazło. Zaraz po odnalezieniu o zwrot mienia bezspadkowego upomną się gminy szydowskie, a jak się okaże że jakiś jeszcze się tam przed oddaniem znaczków modlił to wystąpią o nieodpłatne przekazanie im kamienicy i gruntu jako miejsca i domu modlitwy (historia zna już takie przypadki). Należy przypomnieć że ta sama ekipa niedawno oszukała mieszkańców i chciała zabytek po prostu wykraść. Gonić trzeba tych łajdaków na sto wiatrów.
 9. https://legnica.naszemiasto.pl/skarb-w-legnicy-zostal-skradziony-zydom-przez-niemcow/ar/c1-7509379 tutaj także "bezspadkowe" , a chciała ukraść je metodą na "przebierańców" ekipa telewizyjna - lepiej aby kolekcja nie odnalazła się , zostanie przynajmniej w naszym kraju
 10. Polin będzie musiało zwrócić razem z synagogą i 20 hektarami gruntu wokół.
 11. Kiedy pociąg jedzie pod wiatr można go nie usłyszeć. Interakcja dźwięku z wiatrem jest złożona, ale nie można wykluczyć, że słuchawki i kilka innych czynników złożyło się na to że poszukiwacz zginął.
 12. Porządny pro-obywatelski kraj , Policja kolejny raz w trosce o obywatela apeluje aby nie korzystać ze słuchawek podczas przechodzenia przez tory . U nas Policja musi wykonywać akcje Pandora i nękać poszukiwaczy.
 13. Dwa lata temu w Żaganiu, na wojskowym śmietniku.
×
×
 • Create New...

Important Information