Jump to content

grawer

Forum members
  • Content Count

    13
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Co ten, co toto przedstawia, już lepiej wyglądały by skrzydła husarskie posadowione na cokole czworoboku a poniżej czterech legionistów pilnujących - strzegących wszystkiego co uosabiają skrzydła husarskie-tak na szybko.
  2. Kuźwa nie mieli pomysłu to mogli wykorzystać Księdza Skorupkę podnoszącego krzyż a za tym legionistów do boju, mogli by być dodani 1-2 ułanów na koniach z lancami w ataku, a tak wstyd to Polak bez duszy projektował.
  3. Pomnikiem który ukazuje wszystko co trzeba jest pomnik upamiętniający Katyń Władysława Jagiełły w Nowym Yorku, a to, to wstyd, to wygląda jakby ruscy nam wykonali ten pomnik wwiercając się w Polską ziemię, wstyd badziew totalny,ten pomnik powinien być wygwizdany przy składaniu wieńcy.
  4. Witam, posiadam gwintownik składający się z pojedynczych półpanewek gwintowych,zdjęcia poniżej, jeszcze nie sprawdziłem czy gwinty numeryczne czy calowe, jest ktoś co mógłby to zidentyfikować czy to W.P. to wojskowe a ten stylizowany listek dębowy i S.I. GEWINDE, z góry dziękuję za rozszyfrowanie tego ciekawego sądzę fanta dodam długość to 195mm.
×
×
  • Create New...

Important Information