Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
43 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Tu się nie ma z czego śmiać, wbrew pozorom.

Albo problem alkoholowy, albo coś nie hallo ze zdrowiem psychicznym. Każdy z odrobiną honoru by się po prostu wycofał, a nie jeszcze bardziej pod muł wkopywał.

Nie wiem jak jest w tym konkretnym przypadku, ale tak ogólnie, to tam wielu można znaleźć z fanatyzmem wypisanym w oczach i na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Szkocja dostanie szerokie wsparcie od Niemców, Timmermansa et consortes, tak aby w największym stopniu osłabić Anglików. To jest powrót do polityki zapoczątkowanej jeszcze przez Bismarcka. Niemcy hegemonem na kontynencie w sojuszach szachujących Francję i Anglię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

ST3 Offshore powstała w 2015 roku jako Bilfinger Mars Offshore z większościowym niemieckim kapitałem. Po wycofaniu się Niemców firma została przejęta przez fundusz powiązany ze Skarbem Państwa.

W październiku 2017 roku podpisane zostały akty notarialne, na mocy których kontrolowany przez Polską Grupę Zbrojeniową fundusz inwestycyjny MARS objął niespełna 80 proc. udziałów w firmie. Jeszcze wtedy zatrudniała około 500 osób.

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/firma-st3-offshore-oglosila-upadlosc-co-z-pracownikami,1003319.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.uj.edu.pl/kalendarz/-/journal_content/56_INSTANCE_5De61CKaqzOl/10172/144391392

Jeszcze nie mogę japy domknąć i wytrzeszczu się pozbyć...;) Podmienili Macrona, albo jest to totalna re-definicja polityki UE lub Francji? Jestem pod dużym wrażeniem, jak bardzo szczerze i szczegółowo dokonywał krytyki polityki UE , Francji i własnej w stosunku do Polski i nie tylko. Tyle błędów wytknął w dotychczasowych działaniach, przedstawił wizję dalszych relacji i do tego brzmiał wiarygodnie, że chyba nikt by się tego nie spodziewał...     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie