Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
2 godziny temu, Erih napisał:

Nie, Amerykanie robią sobie pod górę.

Gdy napada się na ambasadę, to wyboru nie ma, trzeba ciąć. Zwłaszcza, że USA miały już przygodę z Irańczykami w swojej ambasadzie. Wnioski wyciągnęli i rakiety odpalili. Taka sprawa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, les05 napisał:

Gdy napada się na ambasadę, to wyboru nie ma, trzeba ciąć. Zwłaszcza, że USA miały już przygodę z Irańczykami w swojej ambasadzie. Wnioski wyciągnęli i rakiety odpalili. Taka sprawa ?

Nikt nie napadł na ich ambasadę - tłum szyitów spalił im budkę strażnika, po tym jak Amerykanie zbombardowali ich oddziały, które zresztą są częścią irackiej armii. A teraz USA dokonało kolejnego ataku terrorystycznego, mam nadzieję, że zapłacą za to wysoką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat gdzieś z netu: 

"Atak na zagraniczne misje dyplomatyczne narusza interesy kraju i podważa jego reputację na arenie międzynarodowej"

Wyjścia dużego nie mieli a czy dobrze zrobili historia oceni. 

27 minut temu, balans napisał:

A teraz USA dokonało kolejnego ataku terrorystycznego, mam nadzieję, że zapłacą za to wysoką cenę.

Nie wiem co znaczy wysoka cena ale jeżeli masz na myśli krew za krew to .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, brodkasz napisał:

Nie wiem co znaczy wysoka cena ale jeżeli masz na myśli krew za krew to .....

Krew zaczęła się tam lać na wielką skalę, od czasu bandyckiego ataku na Irak. Ilość ofiar w Iraku od czasu wprowadzenia tam "demokracji" made in USA, oceniana jest na 1,5 mln osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, balans napisał:

A teraz USA dokonało kolejnego ataku terrorystycznego, mam nadzieję, że zapłacą za to wysoką cenę.

US wydymały nas w Jałcie, Iran w czasie IIWW udzielił gościny tysiącom Polskich obywateli, ale my wolimy wielkiemu bratu lizać.Persowie zapewne to zapamiętają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, balans napisał:

Krew zaczęła się tam lać na wielką skalę

Krew jest tak samo czerwona czy arabska czy amerykańska. W stanach wiele osób jest przeciwnych "bandyckiemu atakowi na Irak" czy oni mają teraz ponieś ''wysoką cenę" ?

 

3 minuty temu, fala napisał:

Iran w czasie IIWW udzielił gościny tysiącom Polskich obywateli, ale my wolimy wielkiemu bratu lizać

Kto woli, czemu wypowiadasz się za wszystkich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" W stanach wiele osób jest przeciwnych "bandyckiemu atakowi na Irak" "

Jakby nie spojrzeć DT Obamę o wywołanie wojny na Bliskim Wschodzie oskarżał, twierdząc że się nie zgadza. Wczoraj wstał lewą nogą i kazał zrobić kabum...

DT właśnie, m.in., o wyborach myśli- taka amerykańska ucieczka do przodu.

 

" Kto woli, czemu wypowiadasz się za wszystkich ? "

Dla niektórych Bóg tak chciał, dla innych szary poseł ps Prezes zdecyduje...- skądś się wziął. To się podobno demokracja nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, brodkasz napisał:

Kto woli, czemu wypowiadasz się za wszystkich ?

Przedstawiam oficjalne stanowisko (nie)rządu którejś z kolei RP.

Znaczy część nacji nie chce pamiętać Jałty  i tego co Iran kiedyś dla Polaków zrobił?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czlowieksniegu napisał:

Jakby nie spojrzeć DT Obamę o wywołanie wojny na Bliskim Wschodzie oskarżał, twierdząc że się nie zgadza. Wczoraj wstał lewą nogą i kazał zrobić kabum

Wbrew pozorom pogrzeby mu w wyborach nie pomogą.

 

1 minutę temu, fala napisał:

Przedstawiam oficjalne stanowisko (nie)rządu którejś z kolei RP.

A to Ty Fala z tej opcji jesteś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala- chyba takowego nie ma ?
Coś PAD i San Escobar podał- MM siedzi cicho... co też "dobrze" świadczy o naszych namaszczonych.

 

Brodkasz

" Wbrew pozorom pogrzeby mu w wyborach nie pomogą. "

Spokojnie- da się znów jakieś, że nie będą Amerykanom pluć w twarz, da się trochę zleceń do przemysłu zbrojeniowego i/lub dla zaprzyjaźnionych prezesów i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, brodkasz napisał:

To skąd te słowa "ale my wolimy wielkiemu bratu lizać" ? 

Było nie było, nikt mnie obywatelstwa RP nie pozbawił ani się nie zrzekłem, więc o co ci chodzi?

Powiem ci w sekrecie iż mam jeszcze paszport Kanadyjski i SA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Spokojnie- da się znów jakieś, że nie będą Amerykanom pluć w twarz, da się trochę zleceń do przemysłu zbrojeniowego i/lub dla zaprzyjaźnionych prezesów i będzie dobrze.

Tak łatwo nie będzie, Trump musi się liczyć że jak amerykańscy żołnierze zaczną w skrzynkach wracać to pojadą po nim równo. Wiesz sam jaką prasę ma prezydent Trump w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fala napisał:

Było nie było, nikt mnie obywatelstwa RP nie pozbawił ani się nie zrzekłem, więc o co ci chodzi?

 

Jak to o co, skoro "masz własne zdanie" to skąd słowa o lizaniu ?  Trochę dla żartu się słówek czepiam ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodkasz

" Trump musi się liczyć że jak amerykańscy żołnierze zaczną w skrzynkach wracać to pojadą po nim równo. "

Zapewne tak- ale od początku XXI wieku USA straciło dobre kilka tys zabitych żołnierzy, nie licząc kilkudziesięciu tysięcy rannych. I jak widać nic lub niewiele się nauczyło. Obawiam się, że wprost przeciwnie- Make America Great Again wymaga ofiar, na które wyborcy DT chyba się godzą. Przykładem może być Bush junior i jego wojenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, brodkasz napisał:

Jak to o co, skoro "masz własne zdanie" to skąd słowa o lizaniu ?  Trochę dla żartu się słówek czepiam ? 

Taki eufemizm o działaniach (nie)rządu którejś z kolei RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, balans napisał:

A teraz USA dokonało kolejnego ataku terrorystycznego, mam nadzieję, że zapłacą za to wysoką cenę.

Ciebie już do końca potegociło. Pewnie emerytura w rubelkach ci się marzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, les05 napisał:

Ciebie już do końca potegociło. Pewnie emerytura w rubelkach ci się marzy?

Emeryturę mam wypłacaną w PLN, sugerowanie więc rubelków jest nie tylko nie trafione, ale zarazem samo w sobie prymitywne. Tym bardziej, że ja się Twojej wypłaty w szeklach nie czepiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie