Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No fakt barbarzyńców pełno ?  

Odnośnie artykułu, na końcu tytułu nieodłączny znak zapytania. To tak na wypadek jakby ktoś sprawdził jak to jest naprawdę. W środku wypowiedz jednej zainteresowanej strony bez możliwości skonfrontowania z rzeczywistością  zawartą w ustawie. Taa Polska to dziki kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że wg. Was gadzina nie ma duszy, że nie odczuwa cierpienia, strachu i bólu. Ale uważaj, bo jeżeli jest trochę prawdy w tym co głoszą czarodzieje z ambon, to kiedyś tam w Niebiesiech św. Franciszek z Asyżu za takie poglądy może Ci osobiście nóżki z doopy powyrywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, balans napisał:

Ja wiem, że wg. Was gadzina nie ma duszy, że nie odczuwa cierpienia, strachu i bólu. Ale uważaj, bo jeżeli jest trochę prawdy w tym co głoszą czarodzieje z ambon, to kiedyś tam w Niebiesiech św. Franciszek z Asyżu za takie poglądy może Ci osobiście nóżki z doopy powyrywać...

Czytasz w myślach, czy wróżysz. Gdzie w moim tekście widzisz rzeczy o które mnie posądzasz. To ze mam inne poglądy i staram się sprawdzać wszelkie „ fake newsy” które media nam serwują ma świadczyć ze nie lubię zwierząt? To świadczy tylko o Tobie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodkasz

w nowelizacji ma się pojawić:

po ust. 3 dodaje się ust. 3a w brzmieniu:„3 a.W przypadku wskazanym w ustępie 3, na żądanie upoważnionego przedstawiciela organizacji społecznej, policja lub straż gminna zapewnia asystę przy odbiorze zwierzęcia. Policji, straży gminnej lub przedstawicielowi organizacji społecznej w asyście policji lub straży gminnej, przysługuje prawo wejścia na teren prywatnej posesji bez zgody lub pomimo sprzeciwu jej właściciela”

a niepokój, czy się pojawi wywołała np Beger i " . - Jeśli któraś z organizacji wtargnie na moją posesję, to nie ręczę za siebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule były podnoszone inne kwestie i do nich się odnosiłem. Moim zdaniem punkt o wejściu na teren posesji w asyście policji gdy istnieje zagrożenie że cierpi tam jakieś żywe stworzenie jest usprawiedliwione.

Tak Pani  Beger jest osobą bardzo wiarygodną ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Pod rządami "dobrej zmiany" Ministerstwo Środowiska przekształciło się w Ministerstwo Antyśrodowiska. A to wszystko dlatego, bo czarni głoszą, że żydowska Bozia Jahwe [Stary Testament] dała człowiekowi prawo do zniszczenia przyrody. Tyle tylko, że zapominają przy tym, że sami są jej częścią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie