Jump to content

plr78

Forum members
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sumie chciałbym wiedzieć jaka była prawda. I jeszcze kto stuknął Kennedy'ego.
 2. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
 3. Witam szanownych forumowiczów. Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu dwóch przedmiotów. Pierwszy z nich to puszka przymocowana do pogiętej blachy . Blacha po wyprostowaniu byłaby okręgiem, być może okrągłą osłoną? Drugi to pojemnik stalowy o średnicy 8 cm i długości 40 cm , z przymocowaną na zawiasiku stalową listwą. Za wszelkie sugestie o pochodzeniu tych przedmiotów z góry dziękuję.
 4. Niby list sprzed 4000 lat, a jakby z wczoraj. Przypomniała mi się scena z filmu "Asterix misja Kleopatra" : "Panie , Pan dyletant jesteś , ja mam znajomości w Aleksandrii" https://www.wykop.pl/link/5083453/reklamacja-sprzed-4-tysiecy-lat/
 5. Nie ma ktoś tego kamyka w szafie? http://www.wykop.pl/ramka/5053361/polska-miala-skarb-z-ksiezyca-wart-miliony-dolarow-zgubil-sie/
 6. Drodzy Państwo. Kto rozpozna co to za element konstrukcyjny? Długa na 2,5 metra , lekko trapezowa zakończona "falbankami" belka. Do tego dwie pary prostokątnych otworów o rozstawie ok 1,5 metra. U podstawy ok 27 cm szerokości. Znaleziona w nasypie okopu dla pojazdu po ćwiczących żołnierzach LWP.
 7. Witam szanownych forumowiczów. Czy ktoś zidentyfikuje , szczątki jakiego plecaka, lub torby znalazłem? Charakterystyczne są zwłaszcza elementy z fot 3. Wyszły 2 szt.
 8. http://www.wykop.pl/ramka/5007151/poszukiwacz-znalazl-pod-dukla-wyjatkowa-bulawe-inkow-sprzed-kilku-tys-lat/
 9. http://www.wykop.pl/link/4992111/niesmiertelnik-niemieckiego-straznika-z-obozu-auschwitz-znaleziony-w-czechach/
 10. Och , i jeszcze pytanie dla znawców, na potrzeby dyskusji. Czy Finom służącym w SS (Brygada Nordost) zarzucono jakieś zbrodnie wojenne?
×
×
 • Create New...

Important Information