Jump to content

plr78

Forum members
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Dorzucam jeszcze fotki "naleśnika"
 2. Wysokość 15,3 cm. Średnica dół 4,5 cm.
 3. I jeszcze jedno pytanie o stalowy stożek. Nie umiem tego przypiąć, czy to część zaworu ?
 4. Witam. Proszę o identyfikację manierki aluminiowej. Brak gwintu na szyjce , brak bić. Będę wdzięczny za pomoc.
 5. Z innej beczki ...https://joemonster.org/filmy/100774/Granatem_z_luku
 6. Witam forumowiczów. Proszę o podpowiedź jakie zastosowanie mogła mieć delikatna aluminiowa blaszka z wytłoczonym nazwiskiem Schlosser Stanislaus Mischal , czyżby oznaczenie walizki? Wymiary to 12 mm na 13 cm. Większa blaszka wygląda jakby wycinano z niej płomienie grenadierskie? Proszę o opinie.
 7. W sumie chciałbym wiedzieć jaka była prawda. I jeszcze kto stuknął Kennedy'ego.
 8. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
 9. Witam szanownych forumowiczów. Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu dwóch przedmiotów. Pierwszy z nich to puszka przymocowana do pogiętej blachy . Blacha po wyprostowaniu byłaby okręgiem, być może okrągłą osłoną? Drugi to pojemnik stalowy o średnicy 8 cm i długości 40 cm , z przymocowaną na zawiasiku stalową listwą. Za wszelkie sugestie o pochodzeniu tych przedmiotów z góry dziękuję.
 10. Niby list sprzed 4000 lat, a jakby z wczoraj. Przypomniała mi się scena z filmu "Asterix misja Kleopatra" : "Panie , Pan dyletant jesteś , ja mam znajomości w Aleksandrii" https://www.wykop.pl/link/5083453/reklamacja-sprzed-4-tysiecy-lat/
 11. Drodzy Państwo. Kto rozpozna co to za element konstrukcyjny? Długa na 2,5 metra , lekko trapezowa zakończona "falbankami" belka. Do tego dwie pary prostokątnych otworów o rozstawie ok 1,5 metra. U podstawy ok 27 cm szerokości. Znaleziona w nasypie okopu dla pojazdu po ćwiczących żołnierzach LWP.
×
×
 • Create New...

Important Information