Jump to content

plr78

Forum members
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Och , i jeszcze pytanie dla znawców, na potrzeby dyskusji. Czy Finom służącym w SS (Brygada Nordost) zarzucono jakieś zbrodnie wojenne?
 2. Dobrzy ludzie , czy mógłby ktoś polecić, na zasadzie "byłem, widziałem", jakieś muzeum wojny zimowej w Finlandii? Plany na razie odległe , ale wszelkie porady mile widziane. Zwłaszcza gdyby obejmowały zwiedzanie w terenie. Z góry dziękuje.
 3. To może chociaż sugestie czy to "pachnie" militarką czy też nie
 4. Okazuje się że dużo zapomniałem z lekcji rosyjskiego , ale artykuł niczego sobie. I koniec śmieszkowania z Panzerkampfwagen Dt 75 ausf A/B
 5. Witam szanownych państwa. Czy ktoś rozpoznaje ten drobiazg? Wymiary 25 mm x 33 mm. Grubość płytki 8 mm.
 6. Witam szanownych forumowiczów. Czy ktoś rozpoznaje od czego może być ta płyta? Wymiary to 40 cm na 23,5 (w najszerszym miejscu) , grubość 6 mm.
 7. https://www.gazeta-mosina.pl/2019/tajemnice-szkolnego-strychu/ Tyle lat nikt tam nie zaglądał ... ale gdzie były myszy? Te zeszyty powinny być w kawałeczkach.
 8. bagnet http://odkrywca.pl/bagnet-demag-duisburg,700111.html
 9. Wszystkim forumowiczom, bez wyjątku , wszystkiego co najlepsze na te święta i nadchodzący nowy rok.
 10. Witam forumowiczów. Mam pytanie odnośnie aluminiowego krążka o średnicy 49 mm. Jest to chyba improwizowany żeton do gry o nominale milion , ale nie wiem z czego jest wykonany.Czy jest to część świecy dymnej lub granatu hukowego? Drugie pytanie jest o aluminiową miseczkę 9,5 cm średnicy , wysokość 3,5 cm. Czy mogła być częścią regulaminowego wyposażenia żołnierza?
 11. Mam pytanie odnośnie papierologii". Jak powinien wyglądać raport końcowy po poszukiwaniach?
 12. Tutaj cały artykuł: http://www.wykop.pl/wpis/35414835/tuz-po-6-rano-do-drzwi-schorowanego-gdynskiego-kol/
 13. Ech te różnice czasów ... Jeszce raz : melduję się.
×
×
 • Create New...

Important Information