Jump to content

mensguth6

Forum members
 • Content Count

  2706
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. Przeważnie zakonnicy ( ci z krzyżem na piersiach , a było ich niewielu) stawiali budowle obronne na terenach gdzie były grody Prusów lub ich świątynie.
 2. Prawdopodobnie drewniany gród obronny więc i ślad się nie zachował. Podaj jaki region to może więcej info będzie . Pzdr
 3. Łuska znaleziona w południowych niemczech. Miałem w dłoniach różne szkolniaki a takie coś widzę po raz pierwszy. Tym bardziej te bicia wskazują na okres przed I wś.
 4. chcesz Bjar? bo wywalam. Ok to jedno już mamy - co można powiedzieć o pasie( szer. 55mm) klamra wtórnie przeszyta , brak bić .
 5. witam- takie cuś się trafiło.Co to takiego? Bicia - 7 L C 6 Długość- 66mm średnica otworu - 4,5mm
 6. oj tam , oj tam - nie czepiaj się.Zatonął- nie! to o co chodzi?
 7. Wiem że babole walę ,jak wszyscy.Niestety nie posługuję się literackim językiem.A skoro przeczytałeś i przemyślałeś ,wypunktowałeś me błędy to gdzie twa empatia panie kolego ? ( to nie jest forum literackie). I wiesz co myślę- nie miałbyś moralnego hamulca aby kogoś podpierdolić, bo takie jest prawo! A może i nagroda by się przytrafiła?
 8. Wybacz Soda, ale ty pochwalasz donosy!.Ja rozumiem że prawo jest prawem bez względu na okoliczności.I zapytam się cię ciebie gdzie podziała się twa empatia.Żadko zgadzam się z Balansem ale przyznam mu racje,za komuny miałem więcej swobody .
×
×
 • Create New...

Important Information