Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

szutnik

"Nie wstyd Ci tak obrażać ludzi ubogich.... pod każdym względem ?"

Jednemu nie starczało na miesiąc... Pacjentce z pacjentem przy c.a. 20 tys nie starcza na wynajęcia mieszkania. A przecież ceny rosną przejściowo ? Ktoś wie, czy lokomotywy potaniały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

szutnik

"Nie wstyd Ci tak obrażać ludzi ubogich.... pod każdym względem ?"

Jednemu nie starczało na miesiąc... Pacjentce z pacjentem przy c.a. 20 tys nie starcza na wynajęcia mieszkania. A przecież ceny rosną przejściowo ? Ktoś wie, czy lokomotywy potaniały?

Lokomotywy raczej niii https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-parowozy-zastapily-szynobusy-podroz-w-czasie-na-wielkopolski,nId,4339939 a nawet mogą podrożeć ?  jeżeli nastąpi "modernizacja " taboru ? . Za to samoloty tanieją - lecą na pysk. Ale nie sądzę , że po genialnej operacji z Legionem Condor będą się tym chwalić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2020 o 14:23, Tyr napisał:

Turczynowicz- nazwisko odmiejscowe i od nazw etnicznych. Kieryłło- nazwisko pochodzenia litewskiego.

....herbu  - "Rękę podniesioną na władzę - odgryziemy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pani mecenas ma takie hobby by wychodzić z synem w nocy, polować na samotnych, mocno zbudowanych mężczyzn i gryźć ich w rękę. Na szczęście zaatakowany mężczyzna wykazał się koalicyjno- obywatelską czujnością i wrażliwością i zaczął dusić niebezpieczną kobietę i jej syna. Przypłacił to uszczerbkiem na skórze i świadomości, gdyż jak twierdzi znalazł się na granicy omdlenia.  Dzięki takiej koalicyjno-obywatelskiej postawie najprawdopodobniej uratował przed pogryzieniem wielu samotnych mężczyzn... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tyr napisał:

Pewnie pani mecenas ma takie hobby by wychodzić z synem w nocy, polować na samotnych, mocno zbudowanych mężczyzn i gryźć ich w rękę. Na szczęście zaatakowany mężczyzna wykazał się koalicyjno- obywatelską czujnością i wrażliwością i zaczął dusić niebezpieczną kobietę i jej syna. Przypłacił to uszczerbkiem na skórze i świadomości, gdyż jak twierdzi znalazł się na granicy omdlenia.  Dzięki takiej koalicyjno-obywatelskiej postawie najprawdopodobniej uratował przed pogryzieniem wielu samotnych mężczyzn... 

No i aby się spełniła w tym hobby to musi z psami i dziećmi spacerować godzinę po północy, to bardzo typowa pora na spacery z dziećmi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo, żeby reżym wprowadził godzinę policyjną? Może w Kanadzie nie wolno po nocach wracać do domu no od znajomych?  U nas chyba jeszcze nie jest zabronione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tyr napisał:

Nic mi nie wiadomo, żeby reżym wprowadził godzinę policyjną? Może w Kanadzie nie wolno po nocach wracać do domu no od znajomych?  U nas chyba jeszcze nie jest zabronione?

W temacie dzieci to jakieś doświadczenia masz? Chodzenie na spacery w środku nocy  z dziećmi to raczej normalne nie jest, nawet w Kanadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, aż takich doświadczeń jak kanadyjskie to nie mam, nie mogłem sobie wybrać jednej z kilku płci dla dzieciaka, nie mogłem zakazać lekarzom określenia płci itp. Za to wielokroć, nieodpowiedzialnie, zdarzało mi się wracać z nastolatką po nocach z ogniska, od znajomych czy rodziny. Pewnie w postępowej Kanadzie stracił bym prawa rodzicielskie i trafił do pudła. A dziecko pewnie trafiło do pary homo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie