Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

Prędzej czy później przewiduje względem KK scenariusz Irlandzki..... 

Oby prędzej..... 

No popatrz a to nie fake news a prawda. Opozycyjne przystawki w postaci fundacji Batorego chcą sfederalizować czyli de facto rozbić Polskę a do tego chcą to zrobić za twoje pieniądze.

https://bezprawnik.pl/podatek-katastralny-fundacja-batorego/

A swoją drogą, czemu to się nazywa fundacja Batorego a nie prosto z mostu Sorosa? Czemu tego szkodliwego tworu jeszcze nie rozwiązano?

Posted (edited)

Nie rozumiem co ty do mnie piszesz....... 

W nagłówku stoi dlaczego żadna partia tego nie wprowadzi. 

No chyba że twoja strona polityczna się na to porwie bo u nich to wszelaki kretynizm jest możliwy. 

PS. A dla czemu PIS nazywa się prawo i sprawiedliwość jak ani z jednym ani z drugim nie ma nic wspólnego? 

Edited by toska

A co tu rozumieć? Fundacja wspiera opozycję i vice versa i nie trzeba być specjalnie bystrym by rozumieć że jewropejska lewica dąży do likwidacji państw narodowych i zastąpienia ich jakimś ponadnarodowym kołchozem...

7 minut temu, toska napisał:

PS. A dla czemu PIS nazywa się prawo i sprawiedliwość jak ani z jednym ani z drugim nie ma nic wspólnego? 

Za to platforma ma naprawdę bardzo dużo z platformizmu o którym możesz doczytać. 

Zdradzę ci sekret że ani PO ani PIS mnie nie zachwyca. 

Odnośnie podatku to jest w Polsce jeden gracz na rynku nieruchomości który będzie skutecznie blokował wprowadzenie tego typu ustaw.

Konkurs kto zgadnie o kogo biega. 

Tęczowy? Czy może czerwony? To drugie to nawet jeszcze gorzej. Ostatnio pewien pan głębokim basem z wielką estymą opowiadał, że widzi mu się  Polska z marzeń Kuronia...

Zdrowo rozsądkowy 

Cytata z Kazika

Niewierze im...... jak psom. 

Nie rozwiązałeś konkursu...... 

Nie chcesz czy nie potrafisz. 

1 godzinę temu, Tyr napisał:

i nie trzeba być specjalnie bystrym by rozumieć że jewropejska lewica dąży do likwidacji państw narodowych i zastąpienia ich jakimś ponadnarodowym kołchozem...

Wiesz co. Państwa narodowe to mieliśmy w jewropie od zarania dziejów niemalże i średnio co 10 - 15 lat przez te wszystkie wieki się wzajemnie napieprzaliśmy. Biorąc pod uwagę, że w chwili obecnej mamy (wciąż trwający) najdłuższy w dziejach okres względnego przynajmniej spokoju w jewropie, to ja chyba jednak wolę ten ponadnarodowy kołchoz, ze wszystkimi jego wadami. 

Teraz, Tyr napisał:

Za to platforma ma naprawdę bardzo dużo z platformizmu o którym możesz doczytać. 

Retoryka w stylu "tak, my kradniemy, ale oni też kradli". Nie wiem jakim trzeba być kretynem, żeby być za jednymi czy drugimi.

Ja też jestem rojalistą;) Ale nie szafuj kretynami bo prócz tych dwóch masz jedynie jeszcze: tęczowych, czerwonych i niby narodowych... 

Tęczowi, czerwoni i reszta na razie nie ma startu do tych dwóch hegemonów złodziejstwa, ściemy i bezprawia.

29 minut temu, bjar_1 napisał:

Tęczowi, czerwoni i reszta na razie nie ma startu do tych dwóch hegemonów złodziejstwa, ściemy i bezprawia.

i dodaj jeszcze .... i tego, że was oderwali od koryta, żeby pospólstwu zafundować 500+. No prawdziwa tragedia.

Teraz, les05 napisał:

i dodaj jeszcze .... i tego, że was oderwali od koryta, żeby pospólstwu zafundować 500+. No prawdziwa tragedia.

Was? 
Dla ciebie tragedii może nie ma. Pincet wystarczyło?

NO NIE WIERZĘ!

A 20 m w prawo, poza kadrem, budynek dworcowy - nieczynny, tynk leci, szyby wybite, okolica zasrana i pełna śmieci. Słuszną linię ma nasza władza. I kij z tym, że od 2008 roku nie jeźdżą tu pociągi osobowe. 

88286598_1136437046696830_6316642680361189376_n.jpg

Toska

"Yeti to twoje,, ruchadlo leśne,, jak ta od andżeja.  "

Jadę na basen- rozwiń co miałeś na myśli, a ja później odpiszę, na czym quiz polega.

Bjar a po co nam pociągi, jak są w Niemczech;)

6 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Toska

Jadę na basen- rozwiń co miałeś na myśli, a ja później odpiszę, na czym quiz polega.

Ale dzieci przynajmniej oszczędź...;)

9 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Toska

A ja wiem kogo ty na tych instagramach  obserwujesz. 

Adrian ma Jolę to i ty możesz mieć a co. 

Na basen pojechał... 

Pewno wodę na wiosnę bedo zmieniać to mu powiedzieli że raz może skorzystać😁

Wy zasadniczo, złe kobiety jesteście...

Toska- wymyśliłeś, czym przedmiotowa Weronika Sz. wywołała wrzenie w przedstawicielach przewodniej partii narodu?