Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, bjar_1 napisał:

Tęczowi, czerwoni i reszta na razie nie ma startu do tych dwóch hegemonów złodziejstwa, ściemy i bezprawia.

i dodaj jeszcze .... i tego, że was oderwali od koryta, żeby pospólstwu zafundować 500+. No prawdziwa tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Teraz, les05 napisał:

i dodaj jeszcze .... i tego, że was oderwali od koryta, żeby pospólstwu zafundować 500+. No prawdziwa tragedia.

Was? 
Dla ciebie tragedii może nie ma. Pincet wystarczyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NIE WIERZĘ!
 

A 20 m w prawo, poza kadrem, budynek dworcowy - nieczynny, tynk leci, szyby wybite, okolica zasrana i pełna śmieci. Słuszną linię ma nasza władza. I kij z tym, że od 2008 roku nie jeźdżą tu pociągi osobowe. 

88286598_1136437046696830_6316642680361189376_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Toska

"Yeti to twoje,, ruchadlo leśne,, jak ta od andżeja.  "

Jadę na basen- rozwiń co miałeś na myśli, a ja później odpiszę, na czym quiz polega.

Ale dzieci przynajmniej oszczędź...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Toska

"Yeti to twoje,, ruchadlo leśne,, jak ta od andżeja.  "

Jadę na basen- rozwiń co miałeś na myśli, a ja później odpiszę, na czym quiz polega.

A ja wiem kogo ty na tych instagramach  obserwujesz. 

Adrian ma Jolę to i ty możesz mieć a co. 

Na basen pojechał... 

Pewno wodę na wiosnę bedo zmieniać to mu powiedzieli że raz może skorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś z natury sceptyczny jezdem w temacie człowieków które mają naście lat i prawią jakieś prawdy objawione. 

Jak coś uruchamia światopoglądowo naszą władze to pewnie tyczy to 

będę zgadywał

-sex/aborcja /kto z kim/jak/kiedy

-pogonić KK

-Praworządność 

-ekologia 

Tak wiem że zgadłem bo pod pierwszy punkt wszystko podchodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toska... nie mam pojęcia, ile ona lat ma, ale zapewne więcej niż -naście, co akurat związku nie ma.

A doprowadziła do wrzenia członków przewodniej partii narodu, gdy w języku miganym pokazała "Kocham Cię", co się klientom z Szatanem, satanizmem, tzw rogami Szatana skojarzyło i dlaczego takiej osobie wynajęto na spotkanie Centrum Edukacyjno-Multimedialne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma starego foruma tam łatwiej było by mi znaleźć wątki o tym jaki to Tomek jest bohaterski i jak to z układami PO walczy. Było paru takich co by mu nawet nerkę oddali a co dopiero parę zł. na to żeby sobie w domu po leżał  na kanapie a nie w celi na koju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toska? Lewica gra z gołębiami w szachy??? To przecież jak o curwa ale kyrk przyjechał...Gołąb to przecież symbol pokoju i żywe stworzenie. Gdzie są ekolodzy by bronić biedne stworzenie? No pytam się gdzie? I co na to Greta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie