Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla idei to się skończyło w 89 roku. Wszystko co miało miejsce później, z Kościołem włącznie, to było już tylko dla kasy. Idee to są tylko dla "ciemnego ludu". Przykro mi to pisać, bo też kiedyś wierzyłem w ideały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 18:27, Czlowieksniegu napisał:

On nie pytał, ile Ty masz lat, ale od ilu lat korzystasz z internetów...

  To było pytanie retoryczne, skłaniające do autorefleksji. Co nie jest łatwe jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się że jak chlejemy wóde na potęgę to wirus nas nie wlzja. 

Tylko w tym stanie ciężko o wydajność. 

Czasy takich twardzieli co po pół litra przy maszynie stali już dawno minęły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dowolnie wybranym momencie mogę się czy to zwykłej, czy krzyżowej poddać...

Nie- przeczytałem taką dość długą analizę ekonomiczną- dotyczyła mniej karuzeli, a bardziej ściągalności VAT. Na dziś to c.a. 50 %.. a niedawno naliczony a nie zapłacony to mniej niż 20 % ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

W dowolnie wybranym momencie mogę się czy to zwykłej, czy krzyżowej poddać...

 

Gratuluje samopoczucia ? Miałem pięć zwykłych i szóstą krzyżową w czasach pierwszej Smuty i mimo że zakończyły się pomyślnie , to szczególnie przy krzyżówce nie było mi wesoło- ot, czasami człowiek ma więcej szczęścia niż rozumu.Do dzisiaj , na widok mordy Modzelewskiego mam myśli podpadające pod paragraf ? . Więc raczej odpukaj w niemalowane i nie wywołuj wilka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, bjar_1 napisał:

A propos pisowskiego wycinania Puszczy Białowieskiej(...)

   O tym co leśnicy robią w lasach gospodarczych w przypadku   wystąpienia zagrożeń   decydują procedury opisane w "Instrukcji Ochrony Lasu".

 Ale jak Tobie łatwiej ogarnąć rzeczywistość dodając z przodu zawsze przymiotnik "pisowski" - można i tak. Bo Prezes, bo ciemnogród, itp.

Ps. Ten szanowany naukowiec optuje zdecydowanie za biernym przeczekaniem gradacji kornika - bo to proces naturalny.  A co z pożarami ?  Może źle robimy jako leśnicy że mamy w każdym nadleśnictwie własne auto gaśnicze, wieże z kamerami wykrywające dym, wynajęte samoloty parolowo-gaśnicze. Pożary to też naturalne procesy, prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie