Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

Bez żadnego wstydu kolejne androny piszesz. Po co Ci to? Takie ruscy „mają satelity” wg Ciebie, że musieli sobie zrobić najnowszy samolot SIGINT Tu-214R, który przez wiele najbliższych lat i dekad będzie naruszał przestrzeń powietrzną różnych państw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Bez żadnego wstydu kolejne androny piszesz. Po co Ci to? Takie ruscy „mają satelity” wg Ciebie, że musieli sobie zrobić najnowszy samolot SIGINT Tu-214R, który przez wiele najbliższych lat i dekad będzie naruszał przestrzeń powietrzną różnych państw.

Chyba dobrze wiesz, że Tu-214R został specjalnie zaprojektowany pod misję "Otwarte Niebo", która całkiem dobrze się miała, do czasu aż jej, chyba z głupoty[?] nie udupił Trampek. A jeżeli faktycznie znasz się na lotnictwie, to dobrze wiesz, że Rosjanie nie wyślą przebudowanego pasażera na misję szpiegowską nad jakiś natowski kraj, bo to byłaby misja w jedną stronę.

Nie odpowiedziałeś przy tym na żadne moje pytanie w temacie, a więc ze swojej strony kończę dyskusję, bo żal mi patrzeć na to, jak zaczynasz się kompromitować, "dyskutując" na poziomie średnio inteligentnego PiSiora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans

"Kolejna bzdura! Po pierwsze to jeszcze do niedawna funkcjonowało coś, co nazywało się "Otwarte Niebo" i w ramach tego rosyjskie samoloty rozpoznawcze mogły latać nad bazami NATO,...."

Sprawdź, pierwsze, na czym Otwarte Niebo polegało.
Później sprawdź, są dostępne dane, ile i na jakich zasadach loty się odbywały.

Trzy- do ON nie włączyły się Chiny, które są tak naprawdę "wrogiem" USA zdecydowanie groźniejszym niż Moskwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Balans

"Kolejna bzdura! Po pierwsze to jeszcze do niedawna funkcjonowało coś, co nazywało się "Otwarte Niebo" i w ramach tego rosyjskie samoloty rozpoznawcze mogły latać nad bazami NATO,...."

Sprawdź, pierwsze, na czym Otwarte Niebo polegało.
Później sprawdź, są dostępne dane, ile i na jakich zasadach loty się odbywały.

Trzy- do ON nie włączyły się Chiny, które są tak naprawdę "wrogiem" USA zdecydowanie groźniejszym niż Moskwa..

A co nas w Europie obchodzi, czy Chiny przystąpiły do ON, czy nie?

PS. Ja się odniosłem do tej bzdury o Tu-214R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fala napisał:

Naturalna sprawa:

But jest obuwiem.

Morawiecki jest kłamcą.

PiS jest zorganizowaną grupą przestępczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Naturalna sprawa:

But jest obuwiem.

Morawiecki jest kłamcą.

PiS jest zorganizowaną grupą przestępczą.

Sąd Okręgowy w Warszawie:  wolność wypowiedzi ma prymat przed ochroną dobrego imienia.

No to dajemy:

sądy w Polsce to zorganizowana grupa przestępcza. A co.

Ps. Chciałem napisać coś o rządach moderatorów - autokratycznych i niedemokratycznych ale się rozmyśliłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Ta hucpa trwa w najlepsze.

Mam chwilę czasu to jeszcze Ci coś napiszę, skoro się odezwałeś w tej sprawie.

 

Na kobiety-pilotki myśliwskie kompletnie nie można liczyć. Są nieprzewidywalne.

Na tym polega nieprzyzwoitość sytuacji z panią porucznik i jej unikatowość w skali świata.

Jedburggh_Ops, tak mi sorry, nie rozumiemy się. jednostkowy przykład żony polityka, która "dwutorowo" się realizuje, z jednej strony jako pilotka myśliwska, z drugiej jako matka, nie jest dla mnie przykładem reprezentatywnym.

Masz rację czepiając się kariery tej konkretnej pani a jednocześnie nadużywasz jednostkowego przypadku.

PS Dla mnie ten pan nigdy nie był ciekawą opcją polityczną. Ot, takie chadeckie nic usiłujące wykroić sobie kawałek tortu w układance PO-PiS. Może dla tego niezbyt etyczne zachowanie jego małżonki wcale mnie nie bulwersuje. Natomiast niezbyt mi się podoba, że jej jednostkowy przykład rozciągasz na całą resztę kobiet w Siłach Zbrojnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Erih napisał:

Jedburggh_Ops, tak mi sorry, nie rozumiemy się. jednostkowy przykład żony polityka, która "dwutorowo" się realizuje, z jednej strony jako pilotka myśliwska, z drugiej jako matka, nie jest dla mnie przykładem reprezentatywnym.

Masz rację czepiając się kariery tej konkretnej pani a jednocześnie nadużywasz jednostkowego przypadku.

PS Dla mnie ten pan nigdy nie był ciekawą opcją polityczną. Ot, takie chadeckie nic usiłujące wykroić sobie kawałek tortu w układance PO-PiS. Może dla tego niezbyt etyczne zachowanie jego małżonki wcale mnie nie bulwersuje. Natomiast niezbyt mi się podoba, że jej jednostkowy przykład rozciągasz na całą resztę kobiet w Siłach Zbrojnych.

To jest bardzo kosztowny przykład, koszt wyszkolenia tej pani do kosztu wyszkolenia innej pani np. w jednostce piechoty to dwa bardzo odległe od siebie światy. Jeśli się orientujesz jakie są to koszty to lepiej już nic nie mów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tyr napisał:

A ci co tak mówią debilami z kompleksami:)

Prawda o butach też cię boli? Że lewe złe? W dwóch prawych musi być ci niewygodnie, ale czego się nie robi dla partii.👍

Którego znamiona  gangu PiSs nie wypełnia?

– istnienie wewnętrznej struktury organizacyjnej;

 

– trwałość tej struktury;

 

– istnienie więzów organizacyjnych w ramach wspólnego porozumienia;

 

– planowanie przestępstw;

 

– akceptacja celów;

 

– trwałe zaspokajanie potrzeb grupy;

 

– gromadzenie narzędzi przeznaczonych do popełniania przestępstw;

 

– wyszukiwanie miejsc do przechowywania łupu i rozprowadzania go;

 

– podział ról;

 

– koordynacja sposobu działania;

 

– występowanie powiązań socjologiczno-psychologicznych pomiędzy członkami

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś do komisji jewropejskiej i zażądaj by wstrzymała wszystkie fundusze, zabrała gaz, węgiel i prąd. Masz szansę graniczącą z pewnością, że cię wysłuchają i w ramach walki z mafią zagłodzą Polskę. Już takie postulaty były ze strony unijnych kameraden...  A wtedy do władzy dojdzie totalna i zamienią plusy na szczaw i mirabelki, letnią wodę w kranie i do usranej śmierci zap...lanie. 

Zwolennicy totalnej to doskonały przykład syndromu sztokholmskiego...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyr napisał:

Zwolennicy totalnej to doskonały przykład syndromu sztokholmskiego...

Mimo wszystko jest wiele podobieństw pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami obecnej władzy. Narodowość, płeć, wiek, wykształcenie, IQ, fobie, uprzedzenia itd. ;)

Podstawowa różnica to program na dzisiaj ograniczający się do *** ***** i w*******ć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Stosunek do glonojadów opisałeś...
Ale, jak rozumiem, skoro nie odniosłeś się do dwóch wykresów, które wyżej załączyłem, to problemu nie ma?

Ba, nawet dla przypomnienia fotki sobie wygooglałem. Nie jestem mega wybredny ale w porównaniu do byłej rzeczniczki  to w LP mamy wyższe standardy

 

 

5752_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, takafura napisał:

Ba, nawet dla przypomnienia fotki sobie wygooglałem. Nie jestem mega wybredny ale w porównaniu do byłej rzeczniczki  to w LP mamy wyższe standardy

 

 

5752_1.jpg

a jakichś fotek topless rzecznivzki LP nie masz;)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie