Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Tyr napisał:

A w sprawach cywilnych też? 

W sprawach cywilnych rozpatruje materiały przedstawione przez strony. I zapewniam Cię ,że zawsze jedna ze stron będzie pomstować i bredzić o przekupności sędziego. Ja już to zaliczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szutnik napisał:

 od sędzi Pomianowskiej wymagasz wiedzy nadbiegłego sądowego?

Takie pytanie do Ciebie:

- czy mając film z przejazdu Froga miałbyś problem aby zliczyć wykroczenia mając taryfikator mandatów ?

- czy jazda 120 km/h na "czołówkę" czyli spychanie auta na pobocze to zabawa, wykroczenie, próba zabójstwa ?

Jak biegły mógł zbagatelizować te popisy stwierdzając że sprawca "panował nad pojazdem" ?

Ps. Wyrok jest zapewne matematycznie zgodny z wagą dowodów i ekspertyz, ale dlaczego każdy widzi że to ustawka niemająca nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem i sprawiedliwością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, takafura napisał:

- czy mając film z przejazdu Froga miałbyś problem aby zliczyć wykroczenia mając taryfikator mandatów ?

Nie , nie miałbym problemów, ale nie o to był oskarżony😝

 

19 minut temu, takafura napisał:

- czy jazda 120 km/h na "czołówkę" czyli spychanie auta na pobocze to zabawa, wykroczenie, próba zabójstwa ?

To Twoja ocena , Panie Biegły Kanapowy

 

19 minut temu, takafura napisał:

Jak biegły mógł zbagatelizować te popisy stwierdzając że sprawca "panował nad pojazdem" ?

Nie jestem biegłym, ale też uważam ,że koleś jeździ rewelacyjnie, co jednocześnie nie oznacza , że należy zabrać mu prawko i zgnoić mandatami.

 

19 minut temu, takafura napisał:

Ps. Wyrok jest zapewne matematycznie zgodny z wagą dowodów i ekspertyz, ale dlaczego każdy widzi że to ustawka niemająca nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem i sprawiedliwością ?

Następnym razem weź do sądu granaty , bo sąd sądem a sprawiedliwość musi być po Twojej stronie...

ps. Ile powinieneś wyhaczyć punktów i gotówki za zabawy samochodem w lesie nie w celach zawodowych? Tylko nie opowiadaj bajek ,że z kumplami nie bawisz się w łamanie prawa.

Edytowane przez szutnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, szutnik napisał:

To Twoja ocena , Panie Biegły Kanapowy

To nie ocena i nie moja. Nie jestem biegłym ani świadkiem.

Ja tylko przytoczyłem fakty z netu dość powszechnie znane, łatwe do weryfikacji.

7 minut temu, szutnik napisał:

Nie jestem biegłym, ale też uważam ,że koleś jeździ rewelacyjnie, co jednocześnie nie oznacza , że należy zabrać mu prawko i zgnoić mandatami.

Co najbardziej Ci imponowało ? Wyprzedzanie na ciągłej? Czy na przejściu dla pieszych ?

Ten co zjechał na pobocze "gruszką" z betonem aby uniknąć czołówki to pewnie cieniki Bolek ?

 

Ps. Nie bawię się z kumplami w łamanie prawa jeżdżąc autami 4x4. Dlaczego ? Bo wszyscy znają mnie i mam odrobinę charakterystyczne auto...

   A tak na serio to nie muszę łamać prawa aby odrobinę poszaleć. Po tylu latach znam  właścicieli okolicznych żwirowni, ugorów i prywatnych lasów. Jak pomagałem planować trasę legalnego rajdu przez moje leśnictwo to wystarczyło 30 min. i parę telefonów aby zgody uzyskać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, szutnik napisał:

ps. Ile powinieneś wyhaczyć punktów i gotówki za zabawy samochodem w lesie nie w celach zawodowych? Tylko nie opowiadaj bajek ,że z kumplami nie bawisz się w łamanie prawa.

Szutnik, a o czym ty tu z tymi dwoma deficytami intelektualnymi...

Wyznanie sędziego. "Afera hejterska jest faktem" - WP Wiadomości

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, takafura napisał:

Ps. Nie bawię się z kumplami w łamanie prawa jeżdżąc autami 4x4. Dlaczego ? Bo wszyscy znają mnie i mam odrobinę charakterystyczne auto...

   A tak na serio to nie muszę łamać prawa aby odrobinę poszaleć. Po tylu latach znam  właścicieli okolicznych żwirowni, ugorów i prywatnych lasów. Jak pomagałem planować trasę legalnego rajdu przez moje leśnictwo to wystarczyło 30 min. i parę telefonów aby zgody uzyskać.

Mówiłem, bajki dzieciom opowiadaj :) Wystarczyłoby podanie Twojego nazwiska a w dwa dni podałbym i dowody i zdjęcia , jak się bawisz . Za dobrze znam to środowisko , żeby był problem ze sprawdzeniem kogokolwiek , kto choćby uczestniczył w małym rajdzie w jakiejkolwiek pipidówie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szutnik napisał:

Mówiłem, bajki dzieciom opowiadaj :) Wystarczyłoby podanie Twojego nazwiska a w dwa dni podałbym i dowody i zdjęcia , jak się bawisz . Za dobrze znam to środowisko , żeby był problem ze sprawdzeniem kogokolwiek , kto choćby uczestniczył w małym rajdzie w jakiejkolwiek pipidówie ...

Gówniarzeria  robi chamówę, kupią złoma za 5 tyś., zaspawają dyfer plus nalewki MT za 1000 i wkurwiają rolników, Straż Leśną, letników...

Ps. Ty widzę jasnowidz jesteś, masz cały czas wizje czy od czasu do czasu ? Bo wiesz o mnie wszystko - ile piję, ile kradnę, jak jeżdżę autem. Normalnie blady strach na mnie padł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fala napisał:

Szutnik, a o czym ty tu z tymi dwoma deficytami intelektualnymi...

Wyznanie sędziego. "Afera hejterska jest faktem" - WP Wiadomości

Zawsze fascynowało mnie tak odmienne podejście do spraw tak wrażliwych dwóch plemion w tym kraju. Jedno potrafiło odstrzelić wybranych przez siebie z powodu lekkiego smrodu etycznego , drugie z roskoszą tapla się w gnoju i z radością to akceptuje.  

ps. Dzisiaj podano ,że zapłaciłem już za rozdawnictwo ponad 6000 zł ... Oni też , ale to ja się w......m a oni się cieszą .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, takafura napisał:

Gówniarzeria  robi chamówę, kupią złoma za 5 tyś., zaspawają dyfer plus nalewki MT za 1000 i wkurwiają rolników, Straż Leśną, letników...

Ps. Ty widzę jasnowidz jesteś, masz cały czas wizje czy od czasu do czasu ? Bo wiesz o mnie wszystko - ile piję, ile kradnę, jak jeżdżę autem. Normalnie blady strach na mnie padł :)

Za 5 k to sobie możesz kupić ramę z papierami. Ostatnio jeden ze znajomych zmociarzy sprzedał swój rydwan za blisko100k i była to okazja . Na jego nowe cudo jest już kolejka chętnych.

Nie jestem również jasnowidzem ale nie mam najmniejszych problemów z namierzeniem kogoś , kto jest podwieszony pod grupę , którą znam... no chyba że jesteś niedzielny lub jeździsz w piaskownicy w ogródku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szutnik napisał:

Za 5 k to sobie możesz kupić ramę z papierami. Ostatnio jeden ze znajomych zmociarzy sprzedał swój rydwan za blisko100k i była to okazja .

  Nie ma górnej granicy.

 A po co papiery do auta które jest mocno zgnite i nie ma szans na przegląd ? Brak tablic to też plus - dla niektórych.

Ps. Jak się nie znasz, nie masz "rodzinnego" mechanika, nie masz w domu kanału, prasy, spawarki to faktycznie lepiej kupić "okazyjnie" auto za 100 tyś. Można potem je uterenowić zderzakiem za 6 tyś. i ledami po 5 tyś. za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, szutnik napisał:

Nie jestem również jasnowidzem ale nie mam najmniejszych problemów z namierzeniem kogoś , kto jest podwieszony pod grupę , którą znam... no chyba że jesteś niedzielny lub jeździsz w piaskownicy w ogródku:)

Dobrze wiesz że nie chodziło mi o namierzenie.

Tylko o:

"Ile powinieneś wyhaczyć punktów i gotówki za zabawy samochodem w lesie nie w celach zawodowych? Tylko nie opowiadaj bajek ,że z kumplami nie bawisz się w łamanie prawa."

I to ja niby opowiadam bajki a Ty operujesz faktami ? Ma to taki sam związek z rzeczywistością jak Twoja argumentacja co do Froga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr...

Czy w powyższym śnurku padają jakieś informacje, że obaj wymienieni przez ciebie są "mężami opatrznościowymi Polski"?
Nie... bardzo...

Z „mężami opatrznościowymi” wyszło Trzeciej RP tak samo, jak z „mężami stanu”, czyli nie wyszło. Najpierw bardzo długo byli „mężowie stanu” od ideologii Flexicurity, z której świetnie wyszło im tylko „Flexi”, a „curity” kompletnie zniknęło z pola widzenia, za co słusznie wieloletnia ekipa od Flexicurity dostała od narodu takiego kopa, że hej.

Teraz czubek buta narodu już czeka na kopniaka dla ajatollahizacji kraju i narodowosocjalistycznej ideologii przerobionej już przez ludzkość. Tu mężów opatrznościowych i stanu również nie było, nie ma i nie będzie. Niedługo będą tylko mężowie za kratkami. I słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie