Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, szutnik napisał:

Tabelkę to kto zmajstrował? Pinokio? I na taką tabelkę z reklamówki się powołujesz?

 To była informacja z pierwszych dni stycznia, teraz jest więcej analiz więc z wujkiem google można zgrywać wizjonera.

Powtórzę 9 raz: chodzi mi o emerytów z dochodami do 5 tys. brutto, nie o służby, mundurówkę, górali, przedsiębiorców, aktorów, prezesów rad nadzorczych czy zarabiających do 12,8 tyś.

Nadal zresztą nikt tu nie podał informacji sprzecznej z tabelką którą wrzuciłem. Więc z informacji jaką na dzisiaj posiadam zakładam że jest to bliskie prawdy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

" Tak. I jak przy każdym pożarze warto poczekać jak ugaszą i ocenić co zostało. Bo na razie sporo zasłony dymnej, a dym jak widzę toksyczny lekko ;) "

Z ciekawości- jakie są techniki i metody ugaszenia tegoż pożaru?
Masz jakieś pomysły, czy też.. "nie wiem", "nie znam się", "zarobiony jestem"?
Serio pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

" Tak. I jak przy każdym pożarze warto poczekać jak ugaszą i ocenić co zostało. Bo na razie sporo zasłony dymnej, a dym jak widzę toksyczny lekko ;) "

Z ciekawości- jakie są techniki i metody ugaszenia tegoż pożaru?
Masz jakieś pomysły, czy też.. "nie wiem", "nie znam się", "zarobiony jestem"?
Serio pytam...

To na serio napiszę: ile razy mam to samo powtarzać ?  

Yeti, czy ja Ciebie uparcie wypytuję o dynamikę zasięgu jemioły rozpierzchłej  lub zalety obrębowej metody szacowania użytków przedrębnych ?

Ps. Nie znam ustaw podatkowych ale jestem pewien że ci którzy są przekonani że wszystko wiedzą w tej materii są dużo bardziej niebezpieczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

Napisałeś, że

"Tak. I jak przy każdym pożarze warto poczekać jak ugaszą i ocenić co zostało."

ja nie pytałem o jemiołę, ale

"Z ciekawości- jakie są techniki i metody ugaszenia tegoż pożaru?
Masz jakieś pomysły, czy też.. "nie wiem", "nie znam się", "zarobiony jestem"?
Serio pytam... "

Zakładam, że jeśli czekasz na ugaszenie pożaru, to masz pomysł, jak to winno przebiegać? Lub masz nadzieję, że "strażacy" mają pomysł...

Nie pytam złośliwie, ale traktuję cię jako zwolennika przewodniej partii naordu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie chcesz wyjaśnić mi problemów związanych z ekspansją jemioły w lasach czy pogadać o zaletach obrębowej metody szacowania użytków przedrębnych ?

Wiem że się nie znasz ( tak jak ja na podatkach) ale ja chcę akurat od Ciebie to wyciągnąć :)

Czemu ? Bo tak.

Link do:

U S TA W A
z dnia 29 października 2021 r.
o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych
oraz niektórych innych ustaw1

https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000210501.pdf?fbclid=IwAR1ZEivA70QGEkX9-2FnFvJ1FcDEjyYjBu9_z7hTyCYkqkoEzC1rdm6nU80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

To, kto ogień podłożył, to wszyscy (?) wiemy...
Teraz jestem ciekaw, kto i jak, w ramach obowiązującego porządku prawnego, go zgasi...

A teraz przystępujemy do losowania zasad rozliczeń podatkowych na 2022 rok.

losowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze bardziej absurdalne:

W lutym ubiegłego roku "Frog" stanął przed sądem w związku z rajdem samochodowym po Warszawie. W tej sprawie został uznany za niewinnego.

Sąd uznał, że pomimo:

- brawurowej jazdy,

- łamiąc przy tym zasady obowiązujące w ruchu drogowym,

- poruszając się z dużą prędkością,

- powodując dezorganizację ruchu drogowego,

- nie respektowania żadnych praw innych uczestników ruchu drogowego,

- nie zatrzymania się do policyjnej kontroli,

- podjęciu próby ucieczki,

 

oskarżony w krytycznym czasie panował nad swoim pojazdem. To stanowisko znajduje odzwierciedlenie w opinii biegłego - wyjaśniła sędzia Agata Pomianowska,

 

Ps. Ma ktoś namiary na biegłego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, takafura napisał:

To jest jeszcze bardziej absurdalne:

W lutym ubiegłego roku "Frog" stanął przed sądem w związku z rajdem samochodowym po Warszawie. W tej sprawie został uznany za niewinnego.

Sąd uznał, że pomimo:

- brawurowej jazdy,

- łamiąc przy tym zasady obowiązujące w ruchu drogowym,

- poruszając się z dużą prędkością,

- powodując dezorganizację ruchu drogowego,

- nie respektowania żadnych praw innych uczestników ruchu drogowego,

- nie zatrzymania się do policyjnej kontroli,

- podjęciu próby ucieczki,

 

oskarżony w krytycznym czasie panował nad swoim pojazdem. To stanowisko znajduje odzwierciedlenie w opinii biegłego - wyjaśniła sędzia Agata Pomianowska,

 

Ps. Ma ktoś namiary na biegłego ?

Nie rozumiem . Sam powołujesz się na nieznajomość różnych aspektów w różnych dziedzinach i zwalasz Swoje sądy na "fachowców" , którzy "wiedzą lepiej"  a od sędzi Pomianowskiej wymagasz wiedzy nadbiegłego sądowego? Zaczeliście czepiać się sędziów , żądając od nich odpierdzielania roboty za prokuratorów . Może brakuje Wam świadomości ,że rolą sędzi jest jedynie rozważenie , która ze stron w procesie ma rację , zgodnie z obowiązującym prawem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie