Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Tyr napisał:

siłę nabywczą i jej wzrost w Polsce też ci nic nie mówi... 

Uśmiałem się do łez.

Rosnąca siła nabywcza przy inflacji prawie 10 procent. Zaślepiony jesteś i już nic ci nie pomoże. Goń się 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie fefluń bo się zakalapućkasz tylko powiedz, czy honorowo oddasz co dostałeś między innymi z moich podatków?

A swoją drogą bjar nazywa biorących 500+ patusami:)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

bjar....

A to było nie fair... Mam świadomość, że dla kilku miłośników przewodniej partii narodu udzielających się na Forum, choć nijak mi do PO, to jestem* patologią...
Korzystającą, w dodatku, z 500+, czy bardziej 300+...

Cięgle, systematycznie i uparcie wbijasz nam taki stygmatyzujący przekaz:

każdy, absolutnie każdy kto wybrał PiS jako mniejsze zło jest "fanatycznym, bezkrytycznym miłośnikiem i wielbicielem" wszystkiego cokolwiek po 2, 4, 6, czy 8 latach wymyślą.

Ewentualnie ( cytują dosłownie) "pełni tu dyżur" lub " ma płatne od wpisu" na forum.

Mod, stać Cię na więcej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Z ciekawości- a wpisy Tyra czy Lesa to ty widział/czytał?

Serio wyglądam na gościa który studiuje te wszystkie przepychanki słowne ? Podobnie jak posty Je przewijam bo tylko w lotniczych wątkach pisze ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Serio wyglądam na gościa który studiuje te wszystkie przepychanki słowne ?"

ale jednocześnie wiesz, że nieprawdą jest, że mamy kilku

"fanatycznym, bezkrytycznym miłośnikiem i wielbicielem"

Podoba mi się, coś a'la Nowak, która nie widziała, ale wie, że to zło :-)


PS Ale jest nadzieja- Tyr nie ma nic przeciwko zamknięciu w więźniu bliżej nieokreślonej liczby posłów przewodniej partii narodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

"No onemu moderowi bo lubi kij im w oko press. "

Ale przecież już dawno napisałem i teraz mogę powtórzyć- w tym jednym się zgadzamy, że Konfederacja to świadomi lub nie agenci wpływu Kremla. Gorzej, że jest N % mieszkańców raju nad Wisłą, którzy jej wierzą i są w przedstawicieli typu Braun czy Korwin-Mikke zapatrzeni...

Z drugiej strony macie kilka wspólnych tematów.. czyli twoja "chadecja" i Konfederacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- ale co mam zdeklarować? Wiesz, że mam żonę, synów...

A partia, na którą z czystym sumieniem bym zagłosował już dawno znikła z dużej polskiej polityki.

PPR?, KPP?, BBWR?, ZCHN?  ;) a gdzie się podziali członkowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bjar_1 napisał:

Absolutnie. Nie wiem po co szydzisz. Patologia to nieróbstwo i czekanie, aż coś skapnie.

Ja tylko zareagowałem na sugestię że 500+ jest niby po to aby kupić głosy patologii.

Przypomnę, że 500+ jest to "świadczenie wychowawcze wypłacane na każde dziecko do ukończenia przez nie 18 roku życia". Zdziwiłem się że też zrównujesz to  patologią i nieróbstwem choć to promile od całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr, jakiś "chadek" do ciebie...

- Jeżeli doszło do sytuacji, gdzie niewygodne dla władzy osoby - czy z opozycji, czy z własnego środowiska - były w sposób nielegalny podsłuchiwane, to sprawa nie może być zamieciona pod dywan - powiedział Jan Krzysztof Ardanowski, poseł PiS. - To nie jest rzecz błaha i musi być wyjaśniona - dodał były minister rolnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je...

Dyrektorka liceum w Elblągu zapowiedziała w TVP Info, że uczeń, który udostępnił nagranie ze studniówki, zostanie ukarany naganą. Niestety jak na razie szkoła nie udziela odpowiedni na pytania dziennikarzy z innych mediów.

Dla sprytnych-inaczej- powyższa chce ukarać dorosłego (?) ucznia ZA UMIESZCZENIE tematu w internecie. Dlaczego mam przeczucie graniczące z pewnością, że się powyższa boi o stołek?


PS Braunowi uwaliła prokuratura zarzuty za "Będziesz wisiał" do Niedzielskiego.... Powodem było "wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Je...

Dyrektorka liceum w Elblągu zapowiedziała w TVP Info, że uczeń, który udostępnił nagranie ze studniówki, zostanie ukarany naganą.

No ale przecież ludzka człowiek. Mogła na niego nasłać milicję piss i zagrozić mu ośmioma latami więzienia, jak 14-letniemu uczniowi z Krapkowic za wpis na FB o Strajku Kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Na szczęście przyszłość narodu mądrzeje i to w liceum im. JPII.

Jak bluźnią i obrażają to dla ciebie modrzeją? Pewnie jak zaczną zabijać to uznasz ich za geniuszy? "Przyjaciele zagraniczni" wykreowali sobie wśród różnej maści frustratów i ignorantów polityczno-gospodarczych a także gimbazy totalnie fanatyczną opozycję... Chyba "przyjaciele Polski" musieli słuchać proroczego utworu:   

Jedynie pocieszające, że bunt młodzieży(na złość babce) przechodzi z wiekiem i doświadczeniem życiowym:)*

* choć są wyjątki np ty...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Dla sprytnych-inaczej- powyższa chce ukarać dorosłego (?) ucznia ZA UMIESZCZENIE tematu w internecie. Dlaczego mam przeczucie graniczące z pewnością, że się powyższa boi o stołek?

Oczywiście, że boi się o stołek. Inna sprawa, że dyrektorzy szkół jeszcze bardziej boją się katechetów, co nie dziwi, patrząc kim czarni obsadzają kuratoria i ministerstwo. No, ale nie OTAKE POLSKIE myśmy walczyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie