Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

Psychostymulanty, takie jak amfetamina, kokaina czy crack, powodują pobudzenie psychoruchowe (nadaktywność na forum), wzrost samooceny ("ja" odmieniane przez wszystko co możliwe) , pewność siebie (wiara w nieomylność własnych osądów), wzrost nerwowości, a czasem agresję (w szczególności do oponentów politycznych i partii rządzącej)

Co konsumujesz? :)

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... załapaliście...

Przez osiem lat rządów Platformy miałem podsłuch na telefonie. Jestem o tym przekonany, choć nie mam żadnych dowodów, więc opowiadać takie rzeczy można sobie spokojnie i bez odpowiedzialności.

 

 

A się dziwiliście, że Żulczykowi sprawa pykła...

 

PS To wzór chadeka 1:1, czy "tylko" jeden z wielu wzorów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Butapren, Zero i Debil - kompanija zgrana, na szczęście na wylocie. Dziś mają już tylko 29% poparcia.

Liczysz na to, że po tym wszystkim, oddadzą władze na drodze demokratycznych wyborów? Wątpię.

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Liczysz na to, że po tym wszystkim, oddadzą władze na drodze demokratycznych wyborów? Wątpię.

Oczywiście, że nadchodzące wybory nie będą uczciwe. Nie ma mowy. Przez pisowską szumowinę będą zmanipulowane w stopniu maksymalnym tak, jak ostatnie wybory parlamentarne z podsłuchiwaniem Pegasusem przez pisowskie męty szefa kampanii wyborczej PO i tak, jak ostatnie wybory na dudę (bo nie na prezydenta), gdy PiS wynajął farmę trolli i botów (firmy Cat@Net i Elchupacabra) do agresywnego robienia Polakom piany z mózgu.

Jest zagwarantowane, że będą w najbliższych wyborach takie cuda nad urną, jak podczas ostatnich wyborów na dudę (bo nie na prezydenta), czyli w DPS-ach i psychiatrykach będzie 100-procentowa frekwencja i 100 proc. głosów oddanych na PiS, dokładnie jak było ostatnio w wyborach na dudę.

Mam nadzieję, że po aferze z Pegasusem politycy partii innych, niż PiS nauczą się już, że w komórkach nie używa się jakichś tam dowolnych komunikatorów, ale płatnego komunikatora z aplikacją UseCrypt, który wykrywa wszystkie włamania do telefonu, także włamania Pegasusem. Trzeba wiedzieć, że PiSowska bezpieka będzie podsłuchiwała politycznych przeciwników bez pardonu i całym arsenałem, jaki ona ma, a ma następujące systemy inwigilacyjne:

● Pegasus (system izraelski)

● Echelon Poland – (zarejestrował ostatnią rozmowę Kaczyńskich w Tu-154M)

● Harnaś

● Rohde & Schwarz (system niemiecki)

● Digital Receiver Technology (DRT Box), system amerykański

● Chopin (do gromadzenia metadanych)

● Moniuszko (system izraelski)

Mimo że najbliższe wybory przez pisowską szumowinę będą manipulowane maksymalnie to jestem spokojny o ich wynik. Jest wymyślony nowy system kontroli obywatelskiej nad wyborami i on zadziała. Ja na pewno będę częścią tego systemu i polecam wszystkim – czyli 81,22 proc. Polaków nie głosujących na PiS – aby też się w niego włączyli.

A tu poniżej jest precyzyjnie ukazany Werk, który każdemu unaoczni to, co w nadchodzącej kampanii będzie się działo w TVPiS. Polecam obejrzeć, albo choćby tylko posłuchać w trakcie krzątania się po domu. Tylko 17 minut, a oczy się otworzą na to, co na organizmach Polaków robi geobbelsowska propaganda PiS w TVPiS.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt ci nie zabrania zarabiać ile chcesz...Te z konfederacji próbują dotrzeć do dzbanów, które wierzą, że poziom zarobków powinien być równy lub paliwa dotowane. To jest dopiero manipulacja dzbaniarska... Ale są widać tacy co łykają jak młody indor kluski...

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr....

Czyli Konfederacja jest "be", co co rusz powtarzasz...


Ale co złego jest w dogonieniu odwiecznych przyjaciół zza Odry, aby "poziom zarobków powinien być równy"?


"Ale są widać tacy co łykają jak młody indor kluski... "
I napisał powyższe zapatrzony w geniusz ekonomiczno-gospodarczy prezesa, Mistrza Power-pointa i podobnych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tyr napisał:

Ale nikt ci nie zabrania zarabiać ile chcesz...Te z konfederacji próbują dotrzeć do dzbanów, które wierzą, że poziom zarobków powinien być równy lub paliwa dotowane. To jest dopiero manipulacja dzbaniarska... Ale są widać tacy co łykają jak młody indor kluski...

Dzbanku- a kto zabiera bogatszym i daje biednym, równając niejako pensję i dotuje paliwa z kasy skarbu państwa?

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że totalny dzban bez uszu z ciebie karpik... Pewnie czujesz się pokrzywdzony przez rządzących, że obniżyli jak mogli ceny paliw i zmniejszyli obciążenia podatkowe ludziom. Pewnie byś wolał dopłacać do wszystkiego bo nie lubisz PiS. Zawsze możesz oddać co wziąłeś na dzieci ew dotacje jakie otrzymałeś i zwracać do budżetu zaoszczędzone na obniżonych podatkach i akcyzach pieniądze.O ekonomii to pewnie nawet nie słyszałeś więc o siłę nabywczą i jej wzrost w Polsce też ci nic nie mówi... Zapewne nie mówią ci nic pojęcia interwencjonizm i solidaryzm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha...🤣 A tośmy się dziś dowiedzieli!

W 2008 roku Zero dwukrotnie prosił Giertycha o zatrudnienie go w kancelarii Giertycha, a ów go pogonił i Giertych wytłumaczył dziś dlaczego.

Ponadto Zero w obliczu Giertycha pluł wtedy na obu Kaczyńskich.

Od czasu 8:18

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie