Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, srbm napisał:

Odnalazł się pokaźny arsenał jądrowy, który udało się kaczystom niepostrzeżenie zgromadzić.

Z tym arsenałem jądrowym zgromadzonym przez kaczystów, to myślę że to fake. Chociażby dlatego, że naczelny kaczystów to hinduista Jhark Jądramachore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają zmusić ludzi czy rozdawać za darmo? A wasze miszcze od szczawiu i mirabelek, ciepłej wody w kranie i lizania niemcom(für Deutschland) wiadomo czego to coś dotowali? Ja niestety nie załapałem się na dotacje, bo chałupę skończyłem za kadencji totalnej targowicy. Pompa ciepła, 8 kw foto i pasywny dom za swoje zrobiłem. Falstart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tyr napisał:

Ja niestety nie załapałem się na dotacje, bo chałupę skończyłem za kadencji totalnej targowicy.

Tak tylko dla przypomnienia - TARGOWICA to była skrajnie konserwatywna i ultra katolicka prawica + namiestnicy z Watykanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Tyr napisał:

Mnie to lotto, kim byli. Ważne, że zdrajcy jak większość opozycji...

Ja widzę rządzących DYLETANTÓW* i politycznych impotentów z opozycji.

*Vide katastrofalne skutki tzw. "Polskiego Ładu", a wcześniej przejście na spotowe rozliczanie kontraktu z Gazpromem, czyli nowe kosmiczne wręcz ceny gazu. O inflacji, drożyźnie i różnych durnych inwestycjach już nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tyr napisał:

Drożyzna to globalne zjawisko...

Zapomniał wół jak cielęciem był.... Już jak widzę nie pamiętasz jak wyglądał kryzys Subprime'owy ? Ano tak, nas zbytnio nie dotyczył :) Ciekawe dlaczego? Interwencja Matki Boskiej ( Królowej Polski) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resortowe dzieci. Tom trzeci.

Ten bezczelny cham Kaczyński w ostatnią niedzielę w Starachowicach po raz kolejny obraził przeciwników PiS wyzywając ich od (cytat) „następców IV Departamentu MSW”. Jest to szósty rodzaj obelgi Kaczyńskiego pod adresem 81,22 proc. Polaków, którzy nie głosują na PiS, ponieważ na PiS głosuje zaledwie 18,78 proc. Polaków uprawnionych do głosowania.

A tymczasem dzień wcześniej, w sobotę 15 stycznia, wypowiedzi mediom udzielił były student Rajmunda Kaczyńskiego – Rajmund Kudelski. Pan udzielił wywiadu audiowizualnego i pokazał pewien pamiątkowy przedmiot z okresu walki z komuną – jego własny znaczek „Kombatant NZS”.

Kudelski po raz pierwszy spotkał ojca braci Kaczyńskich na pierwszych w 1982 r. zajęciach na Wydziale Mechanicznym i Technologicznym Politechniki Warszawskiej, gdzie Kaczyński prowadził zajęcia z termodynamiki. Kudelski zawsze po uczelni chodził właśnie ze wspomnianym znaczkiem „Kombatant NZS”, który zachował do dziś i pokazał go.

Po tych pierwszych zajęciach z Kaczyńskim, gdy studenci wychodzili z sali, Kaczyński kazał zostać Kudelskiemu. Gdy byli sam na sam wówczas Kaczyński oświadczył, że jeśli Kudelski nie zdejmie tego znaczka to może się u Kaczyńskiego nie pokazywać na zajęciach, bo i tak nie zaliczy przedmiotu. I słowa dotrzymał. Rajmund Kudelski znaczka nigdy nie zdjął, a termodynamikę zaliczył u innego wykładowcy.

Przy okazji były student Rajmunda Kaczyńskiego przypomniał, że Kaczyński był pierwszym sekretarzem POP PZPR na Wydziale MEiL Politechniki Warszawskiej.

Czy wiadomo już, skąd u Kaczyńskich willa na prestiżowym Żoliborzu w czasie, gdy PSZ-owcy, AK-owcy i wszyscy inni przeciwnicy komuny bali katowani i zabijani przez UB?

A dziś taki cham, Bohaterski Śpioch Stanu Wojennego, resortowe dziecko, ma czelność wyzywać 81,22 proc. Polaków od (cytaty z chama):

- zdradzieckich mord

- kanalii

- elementów animalnych

- współpracowników Gestapo

- ZOMOwców

- następców IV Departamentu MSW

To ty jesteś chamie Kaczyński następcą swojego tatusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejdzie czas, gdy poznamy wątki ubeckie rodziny Kaczyńskich, bo za samo tylko bycie I sekretarzem POP PZPR willi w prestiżowej dzielnicy Warszawy by się nie dostało, nie ma takich cudów, bo I sekretarzy POP PZPR były wtedy setki tysięcy. Żeby dostać taką willę, to „zasługi” Rajmunda Kaczyńskiego dla PRL musiały być jeszcze inne i nie tylko dla PZPR, bo to by było za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

srbm

"No znów sekta onetarian wyszła na idiotów. Czemu mnie to nie dziwi. Można postawić kolejną kreskę na liście. "

Gdyż? Jakieś powody?

Wczoraj, co prawda, miało być "po raz" ostatni, ale dziś obiecuję się poprawić...

 

rml_17-72_inch_gun-d1c64c773527e26ed032028ab2fda766-a3246dd8d917b3b24471d778e2cb1824.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bjar_1 napisał:

Podobno celowo zostawiona jest czysta kartka, tak jak w rozdziałach o dobrych intencjach i demokracji.

Znaczy biografia jest stara, mało aktualna, bo drukowali ją w byłym Domu Słowa Polskiego. Zawsze, gdy tam wchodziłem (a wchodziłem przez wiele lat), to nie to, że tam był zapach farb drukarskich. Tam był zapach wódeczki i to raczej takiej starszych braci w wierze, takiej wódeczki cuś koło 70-80 voltów. Białe strony to był standard w Domu Słowa Polskiego. Na ale cóż... DSP był... w dzielnicy starszych braci w wierze.

:classic_smile:

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie