Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Je...

Wiesz, było/jest na świecie kilka wariatek o biuście i zniewalającej urodzie Jarmili Kratochvílovej, nasterydowanych tak, że miesiączkują pewnie raz na 5 lat, a raz na tydzień się golą i one w USAF były/są pilotkami myśliwskimi i takie babochłopy być może są w miarę efektywne w walce. Szkoda, że nie mogę ich pokazać, bo ich zdjęcia trzymałem jako ciekawostkę w poprzednim kompie, który się zgrillował. Dobrze, że te zdjęci były podpisane, że to kobiety, bo by człowiek czasami z trudem uwierzył.

Ale w przypadku innych kobiet-pilotek myśliwskich to jest tylko realizacja marzeń jakichś paniuś za pieniądze podatników, a pożytek z takich „pilotek myśliwskich” jest żaden. Tylko się za pieniądze wojska/podatnika spełnia fanaberię takich pań i panien.

Dlaczego podczas I i II Wojny Zatokowej sto procent zestrzeleń odnieśli mężczyźni? Bo zapewne dowództwo aliantów nawet kobiet nie wysłało do walki (tylko się do tego nie przyznało ze strachu przed fanatykami/fanatyczkami opinii publicznej). Bo się tego nie da zrobić. Wiesz, jakie używanie mieliby islamiści po zestrzeleniu pilotki myśliwskiej Zachodu i trzymaniu jej w niewoli (jeśli w ogóle by ją przeżyła)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News dnia - PiSowski plan atakowania polskich nauczycieli i zalewania ich lawiną nienawiści: „Nauczyciele zostaną poniżeni falą hejtu

I ta pisowska szumowina, te (cytat z mec. Giertycha) najostatniejsze męty, ten bezczelny cham-Bohaterski Śpioch Stanu Wojennego ma czelność mówić, że ktoś gdzieś kiedyś przeciwko PiSowi rzekomo uruchomił jakiś wyimaginowany w chorej wyobraźni kurdupla „przemysł pogardy”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News dnia to przecież wyciek milionów wojskowych dokumentów opisany przez niezawodnych Edytę Żemłę i Marcina Wyrwała.
No znów sekta onetarian wyszła na idiotów. Czemu mnie to nie dziwi. Można postawić kolejną kreskę na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosny, chamski PiSowski trollu „srbm”,

a nie wstydź się i pochwal się – jak byłeś o to wcześniej proszony – chociaż jednym, CHOCIAŻ JEDNYM, twoim postem na tym forum, który to post uzasadniałby twoją plugawą obecność tutaj.

Pochwal się tym, jak doradzasz ludziom w kwestii wykrywaczy. Pochwal się, jak doradzasz ludziom w kwestii konserwacji wykopków. Pochwal się, jak ze znawstwem identyfikujesz ludziom wykopane przez nich albo inaczej znalezione historyczne artefakty. Pochwal się, jak identyfikujesz historyczne fotografie. Pochwal się, jak się znasz na militariach. Pochwal się choć jednym postem, jak się znasz na historycznym wzornictwie przemysłowym. Pochwal się, jak się znasz na broni pancernej, piechocie, lotnictwie, marynarce wojennej, czyli pochwal się, jak analizujesz jakieś aspekty rodzaju wojsk.

Jesteś zerem na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

News dnia - PiSowski plan atakowania polskich nauczycieli i zalewania ich lawiną nienawiści: „Nauczyciele zostaną poniżeni falą hejtu

To nie był plan.

To było stwierdzenie faktu, że próba niedopuszczenia do matur tysięcy dzieciaków obróci się przeciwko strajkującym.

Nie wmówisz mi że przeciwnicy PiS cieszyli z tego że ich dzieci planujące studia będą rok w plecy ?

Ps. W Twoich postach widzę silną korelację pomiędzy poziomem histerii a oderwaniem się od rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Żałosny, chamski PiSowski trollu „srbm”,

a nie wstydź się i pochwal się – jak byłeś o to wcześniej proszony – chociaż jednym, CHOCIAŻ JEDNYM, twoim postem na tym forum, który to post uzasadniałby twoją plugawą obecność tutaj.

Pochwal się tym, jak doradzasz ludziom w kwestii wykrywaczy. Pochwal się, jak doradzasz ludziom w kwestii konserwacji wykopków. Pochwal się, jak ze znawstwem identyfikujesz ludziom wykopane przez nich albo inaczej znalezione historyczne artefakty. Pochwal się, jak identyfikujesz historyczne fotografie. Pochwal się, jak się znasz na militariach. Pochwal się choć jednym postem, jak się znasz na historycznym wzornictwie przemysłowym. Pochwal się, jak się znasz na broni pancernej, piechocie, lotnictwie, marynarce wojennej, czyli pochwal się, jak analizujesz jakieś aspekty rodzaju wojsk.

Jesteś zerem na tym forum.

 

Zrzut ekranu 2022-01-14 185314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura- oglądaj publiczną w najbliższych dniach. Zdasz nam relację, jak "dziennikarze" docisnęli medyków, którzy przestali doradzać Mistrzowi Power-pointa...

 

Będzie ciężko bo mam daleko do TV, odzwyczaiłem się od reklam, a te zlepki sensacyjnych pseudowiadomości są dla mnie mało wartościowe. Ponad 20 lat bez TV robi swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Mistrzowi Power-pointa...

Nie nazywaj go mistrzem PowerPointa, bo nie zapominaj o jego nosie. To jest klient tego samego chirurga plastycznego, którego ma Donatella Versace. Ktoś temu kłamcy musi przecież regularnie nos przycinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"spotkałeś kiedyś trolla niepisowskiego ? "

Tak


"znasz pisowca który nie jest płatnym, zapijaczonym trollem ?"

Tak

No tak, na forum od 2004 roku,  24 tyś. postów napisane.

Ps. Szacowałeś kiedyś ile postów służbowo przeczytałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

To w innych, czy to prorządowych czy prawilnych mediach...

Na razie wiem z wp.pl że wszyscy umrzemy, bo brak przymusu szczepień i segregacji sanitarnej.

Cała moja rodzina ma komplet szczepień,  ale ja nie widzę powodu aby szykanować niezaszczepionych sąsiadów.

I aby szczepić ich siłą, internować, karać grzywnami, nie wpuszczać do sklepów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura- ci się wątki pogibały, tak w sumie...

O pandemii i podobnych, to w innym...

A to akurat były wnioski na wp.pl po rezygnacji medyków z rady.

A nowych wątków się tu nie czepiaj, naliczyłem ich tu 19...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"A to akurat były wnioski na wp.pl po rezygnacji medyków z rady. "

Widocznie, po wielu miesiącach, się zorientowali, że grochem o ścianę a i tak matematyka parlamentarna wygrywa...
Co pokazuje, jak się robi w naszej socjalistycznej Ojczyźnie politykę. Z ciekawości- policzyłeś, co tak naprawdę daje PR'owa obniżka VAT z 5 na 0 % dla części produktów żywnościowych?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

 Z ciekawości- policzyłeś, co tak naprawdę daje PR'owa obniżka VAT z 5 na 0 % dla części produktów żywnościowych?

Spadaj z tą makroekonomią która mnie strasznie nudziła.

Zgadując: odrobinę więcej daje niż podwyżka VAT z 5 na 10 %, a cokolwiek obniżą czy dodadzą to 10 % inflacja i wzrost kosztów szybko to zniweluje.

Poprawna odpowiedź ?

Edytowane przez takafura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, takafura napisał:

 

Cała moja rodzina ma komplet szczepień,  ale ja nie widzę powodu aby szykanować niezaszczepionych sąsiadów.

 

Powodów jest kilka, ale najważniejszy to ten, że niezaszczepieni zajmują całe oddziały/szpitale gdzie powinno się leczyć inne schorzenia. 

Można śmiało napisać, że to przez niezaszczepionych, w zeszłym roku zmarło najwięcej Polaków od czasu wojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, karpik napisał:

Powodów jest kilka, ale najważniejszy to ten, że niezaszczepieni zajmują całe oddziały/szpitale gdzie powinno się leczyć inne schorzenia. 

Można śmiało napisać, że to przez niezaszczepionych, w zeszłym roku zmarło najwięcej Polaków od czasu wojny.

OK.

Niezaszczepionych na własne życzenie, prawda ? Czyli raczej świadomy wybór, zaniechanie czy jak to zwał.

Czy to jest wystarczający powód do pewnych szykan ? Jak bardzo dotkliwych skoro to tylko ich samych te powikłania dotyczą ?

Grzywny, szczepienia siłą, internowanie, więzienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie