Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, srbm napisał:

Chyba nie przeczytałeś. Więc jeszcze raz:

Żona Gosia odczuwała zagrożenie w związku z nagonką, więc mąż Donald, który siedział w Brukseli i był poza zasięgiem jakiegokolwiek zagrożenia, przepisał majątek na zagrożoną Gosię, która została w Polsce. Tak, to logiczne.

Nie cytuj komentarza  tylko źródło, chyba że masz w d...e sens. Logiczne jest ,że gość nie mając gwarancji wygrania wyborów ( nie jest wróżką) a zamierzając wrócić do tego kraju , pod rządami takiej partii i znając powszechnie obowiązującą fobię Naczelnika i jego wiernych co do jego osoby przepisuje majątek na żonę . Z tego co jest mi wiadomo niej jest to zabronione prawem , tak samo nikt myślący kategoriami prawnymi nie zarzuca rozdzielności majątkowej MM , a jedynie brak wytłumaczenia w jaki sposób kupił działkę circa pięciokrotnie taniej niż ówczesna cena rynkowa .

 

ps. wytłuszczenia abyś nie próbował odwrócić kota ogonem i prawidłowo odczytać sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szutnik napisał:

Nie cytuj komentarza  tylko źródło, chyba że masz w d...e sens. Logiczne jest ,że gość nie mając gwarancji wygrania wyborów ( nie jest wróżką) a zamierzając wrócić do tego kraju , pod rządami takiej partii i znając powszechnie obowiązującą fobię Naczelnika i jego wiernych co do jego osoby przepisuje majątek na żonę . Z tego co jest mi wiadomo niej jest to zabronione prawem , tak samo nikt myślący kategoriami prawnymi nie zarzuca rozdzielności majątkowej MM , a jedynie brak wytłumaczenia w jaki sposób kupił działkę circa pięciokrotnie taniej niż ówczesna cena rynkowa .

 

ps. wytłuszczenia abyś nie próbował odwrócić kota ogonem i prawidłowo odczytać sens.

Mam nadzieję, że poczucie zagrożenia żony zmalało po przepisaniu majątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, srbm napisał:

Mam nadzieję, że poczucie zagrożenia żony zmalało po przepisaniu majątku.

A to już mnie g obchodzi , podobnie jak i powinno Ciebie. Nie zamierzam z nim zamieszkać pod jednym dachem i prowadzić wspólnego gospodarstwa ( byłbym wyjątkowo złym współmieszkańcem :)  )  .  Chyba ,że Ty ? Wtedy sorry , rozumiem Twój niepokój o "Gosię"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, srbm napisał:

Przecież Tusk całą operację tłumaczy właśnie jej poczuciem zagrożenia.
Tusk wydał oświadczenie ws. doniesień o jego majątku (dorzeczy.pl)

Tak trudno zrozumieć : G...o mnie interesują tłumaczenia Tuska w tej kwestii. Jak będziesz miał informacje o nieprawidłowościach w pochodzeniu jego majątku , to pogadamy. I skończ kręcić tym kotem bo się zwierzątko porzyga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, srbm napisał:

Z pretensjami udaj się do D. Tuska. Tylko go zacytowałem.

Ok. Zacytowałeś . Po uj? 

Rozdzielność majątkowa jest zakazana w prawie polskim ? Nie ! 

Podałeś nieprawidłowości w pochodzeniu jego majątku ?- Nie!

Podałeś jakiekolwiek  uzasadnione wątpliwości co do legalności jego majątku lub chociaż części ? - Nie ! 

Więc pytam się jeszcze raz : po uj zaśmiecasz wątek nic nie wartymi informacjami ( cytatami) ?

 

ps. A kot już chyba dawno się porzygał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, srbm napisał:

Może dlatego, że cytat brzmi kabaretowo.

I nie widać w nim kota tylko lipę.

I to uzasadnia , jak rozumiem fakt , że bezsensownie śmiecisz ? 

ps. jaka lipa? Obracałeś tym cytatem jak kotem w wirówce :) . Kot już zdechł :(

Edytowane przez szutnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szutnik napisał:

I to uzasadnia , jak rozumiem fakt , że bezsensownie śmiecisz ? 

ps. jaka lipa? Obracałeś tym cytatem jak kotem w wirówce :) . Kot już zdechł :(

Zapewne nie było bezsensownym śmieceniem zawodzenie o swoich kłopotach ze skarbówką, Gawłowskim itp. itd.
Przy okazji kolejnej wypowiedzi Tuska musisz po prostu zamieścić ogłoszenie, które fragmenty wolno cytować. Może wtedy unikniesz dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marne i wyjątkowo niecelne są Twoje wycieczki osobiste:(  Gawłowski jest idealnym odniesieniem do kwestii zgodnej z prawem rozdzielności majątkowej. Żeby się bronić trzeba mieć pieniądze , szczególnie w państwie , w którym byle zero może kazać Cię aresztować i trzymać w szambie przez kilka lat.Skarbówką pokazałem również absurd małego kazia  w konfrontacji z bezsensowną machiną , co również uzasadnia  zastosowanie rozdzielności majątkowej ( Nie ja tworzę prawo , a Ty snując podejrzenia de facto je akceptujesz) Dlatego kręć dalej tym zdechłym kotem - nie będę Ci już przeszkadzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj z wykształcenia są historykami. Obaj w III RP zrobili błyskawiczną karierę. Obaj dorobili się gigantycznych pieniędzy, nie będąc przy tym geniuszami.

Gdyby robotnicy w sierpniu 1980 wiedzieli o tym, że właśnie rozpoczynają bój o przywrócenie Polski Pana, Wójta i Plebana, czyli o przywrócenie w kraju feudalizmu tylko w trochę bardziej nowoczesnej formie, a to wszystko w ramach sojuszu "tronu i ołtarza", to nasza historia zupełnie inaczej by się potoczyła...

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-tusk-przepisal-majatek-na-zone-mateusz-morawiecki-komentuje/b3p1zmq,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, srbm napisał:

Jedyne co wykazałeś to ekwilibrystykę w wykazywaniu urojonych zagrożeń dla Gosi i jej małżonka. Jak się okazuje byli w takim samym niebezpieczeństwie jak Diduszko.

Nie chce mi sie teraz szukać, ale wydaje mi się że np. Morawicki i Szumowski tak przeczołgani za rozdzielność majątkową zrobili to jako biznesmeni pożyczając czy inwestując ogromne kwoty.

Akurat Słońce Peru to nadal wyłącznie polityk...

Ps. Co do Twojej argumentacji to popełniasz podstawowy błąd stosując te same kryteria wobec polityków reżimu i total oposition ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takafura napisał:

Nie chce mi sie teraz szukać, ale wydaje mi się że np. Morawicki i Szumowski tak przeczołgani za rozdzielność majątkową zrobili to jako biznesmeni pożyczając czy inwestując ogromne kwoty.

Akurat Słońce Peru to nadal wyłącznie polityk...

Ps. Co do Twojej argumentacji to popełniasz podstawowy błąd stosując te same kryteria wobec polityków reżimu i total oposition ;)

Taaa, trzeba koniecznie traktować wszystkich wg. tych samych kryteriów ;) 

https://businessinsider.com.pl/firmy/dotacje-dla-spolek-rodziny-lukasza-szumowskiego-brainscan-dostal-milion/28f6c7x

oraz " bandyta " Tusk , który załatwił synalkowi " intratną " posadę https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/donald-tusk-ujawnil-zarobki-syna-zaskakujaco-niska-kwota/6spcchp

 i kolejnego "tłustego kota" https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/miliony-od-panstwa-dla-firm-powiazanych-z-danielem-obajtkiem/5n1f6gw

 

Tak, powinniśmy wszystkich traktować rufno ! Do pierdla z nimi! 

ps. Ups. chyba nawołuje do obalenia rządu :( Sorry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, takafura napisał:

Nie chce mi sie teraz szukać, ale wydaje mi się że np. Morawicki i Szumowski tak przeczołgani za rozdzielność majątkową zrobili to jako biznesmeni pożyczając czy inwestując ogromne kwoty.

Wtedy kiedy zajmowali stanowiska w rządzie? W normalnym kraju oglądali by świat w kratkę.

Motywy i czas oraz zajmowane stanowiska w chwili przepisania majątków na żony  nie mają dla ciebie znaczenia?

Morawiecki to notoryczny kłamca , ma dwa wyroki za delikatnie mówiąc rozmijanie się z prawdą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srbm

Chłopie, to nie do Ciebie Tusk skierował oświadczenie o przepisaniu majątku na żonę, to było skierowane do jego wyznawców. Tusk zawsze uważał swoich zwolenników za idiotów, pozbawionych umiejętności racjonalnego myślenia. On zna ich znakomicie i wie, że wszystko łykną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szutnik napisał:

Taaa, trzeba koniecznie traktować wszystkich wg. tych samych kryteriów ;) 

https://businessinsider.com.pl/firmy/dotacje-dla-spolek-rodziny-lukasza-szumowskiego-brainscan-dostal-milion/28f6c7x

oraz " bandyta " Tusk , który załatwił synalkowi " intratną " posadę(...)

Gdzieś złamano prawo w tych dotacjach ? Wiesz ile mld rocznie trafia do rożnych firm trafia takich dotacji ?

Może sprawdzić ile trafiało do 2015 roku, a ile już za PiS ? Ale taki wysiłek intelektualny mógłby kogoś zabić, lepiej grać na emocjach skoro dostali dopłatę to jest to równoznaczne z oszustwem/kradzieżą/wyłudzeniem/przekrętem ( zbędne skreślić).

Ps. A co do syna Tuska, jako Michał pracuje w UM, może poszukaj gdzie pracuje znowu Jan Bąk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Morawicki i Szumowski tak przeczołgani za rozdzielność majątkową zrobili to jako biznesmeni"

Z ciekawości- w którym momencie Mistrz Power-pointa był biznesmenem? Prze ten krótki moment, gdy z Białkiem współpracował? Rozumiem, że zanim Białek zaczął ze Sputnikiem?

 

Nie wiem, myślałem że Ty wiesz wszystko ;)

Wydaje mi się ze bankowość to bardziej biznes niż polityka. Białek ? No ja zaraz wyjadę z dziadkiem z Wermachtu jak już do '45 się cofamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "NIE" Urbana tak to przedstawia to wszystko jasne kto ma rację ;)

Ps. ciekawostka:  TVN  zarządza spółka Polish Television Holding BV, adres to Schiphol Boulevard Wtc Schiphol 359 - ten sam pod którym znajduje się jedno z największych lotnisk w Europie. Biuro jest wirtualne, opłata miesięczna od 99 euro, w 2019 roku zatrudnionych tam pracowników było dokładnie 0,0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"

Nie wiem, myślałem że Ty wiesz wszystko ;)

Wydaje mi się ze bankowość to bardziej biznes niż polityka. Białek ? No ja zaraz wyjadę z dziadkiem z Wermachtu jak już do '45 się cofamy... "

 

Jak Piekarski na mękach bredzisz...

Mistrz Power-pointa w sumie nigdy chyba nie była na swoim.. Z drobnych i mało ważnych czyiś interesów, przez stanowisko w Komitecie Integracji Europejskiej wskoczył do zarządu Banku Zachodniego.

Tajemnicą poliszynela jest, że załatwił mu to tatuś.

 

 

Białek = dziadek z Wehramchtu..

Proponuję, abyś poczytał o Solidarności Walczącej i dlaczego, po przełomie i otwarciu części archiwów i/lub dostępie do "pewnych" dokumentów, część środowiska SW zerwała z Kornelem Morawiecki kontakty.
Tudzież poszukaj jak bardzo stary Morawiecki był porosyjski i kto z nim współpracował w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie