Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Że ja głupi, przyznaję, oczekiwałem, na przykład, od ciebie merytorycznej odpowiedzi...

No i okazało się, że opis rzeczywistości w wykonaniu totalopo nie jest merytoryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsweek 8/2017 str. 20

„Zadzwoniła niedawno do cioci, chciała złożyć jej życzenia z okazji 82. urodzin. Zdążyła powiedzieć: „Sto lat”, a ciocia na to: „Nie chcę. Chcę tylko dożyć momentu, jak Kaczor przestanie rządzić”. […] Nigdy jeszcze - uważa - nie było tak źle, a pamięta przecież wojnę, strach i głód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

srbm

Serio?
Sprawdź, o ile wydłużyły się, w ramach reform, terminy spraw sądowych. Tak pierwsze z brzegu...

Ty tak serio ? Przecież on nie ma sprawy w sądzie , podatki go nie dotyczą , zarabia na tyle dobrze , że wzrost podstawowych artykułów spożywczych to grosze, gaz i prąd a nawet Obajtkowe paliwa są najtańsze w historii ( gdzieś zapewne są - ale nie w tym kraju) a już wkrótce nie będzie musiał zerkać na jakiś TVN , którego i tak nie ogląda..... normalnie RAJ nam nastaje :)  I jeszcze będzie patrzył z radością jak ukochana władza mówi tym wszystkim parszywym lewakom jak mają żyć...

ps. Pamiętam jak ten z dziadkiem z wermachtu zapytał podstępnie Wodza o cenę ziemniaków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tyr napisał:

Jak się na tobie wyżył to zgłoś do prokuratury a jak nie to ciebie zgłoszą;)

Nie strasz , tylko zgłaszaj - zapunktujesz jak nic. A ja i przyjemnością nawiedzę jakiś areszt. W końcu od 1986 tam nie byłem a podobno wieeele się zmieniło ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

szutnik- w Stolycy zDolnego Śląska się sporo zmieniło...
Już nie ma starych dołków na Grabiszynku ( Podróżnicza ) i Krzykach ( Jaworowa )- się przenieśli...

Ja to Panie nie wiem ... Ja wieś zmieniłem - w nowej to i zlikwidowali nawet a w starej podobno przybyło, oj przybyło ... I takie ładne , nowoczesne i paralizatory mają i dodusić kolankiem potrafią a i gazem leżącemu po oczach dać , coby lepszy  świat widział...

Siem Polska zmienia na lepsze ... 

Ostatnio polucji nawet straż miejska pozazdrościła wyszkolenia i już gdzieniegdzie próbuje tych samych metod https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/straznicy-wyciagneli-kobiete-z-autobusu-przydusili-do-ziemi-i-skuli-wideo/984l0d6,79cfc278 

Edytowane przez szutnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Mirek- to tak nie działa... Przecież to lewacy, cykliści, wegetarianie, Żydzi, itp itd wprowadzają i promują...

Gdzie tam potomkom husarii i JP II takie rzeczy wmawiać...

@Czlowieksniegu

Myślisz, że pan w czarnym przyodziewku lepszy? Pokaże i objaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem , że to może-

kaczka – Wikisłownik, wolny słownik wielojęzyczny

dziennikarska 

Cytat
  • Wiemy natomiast, że w Kongresie USA jest już pomysł ukarania niektórych polskich urzędników zakazem wjazdu do USA oraz ponownego otwarcia, po 27 latach, polskiej sekcji Radia Wolna Europa

ale pany niezły cyrk. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie