Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, takafura napisał:

Gdzieś złamano prawo w tych dotacjach ? Wiesz ile mld rocznie trafia do rożnych firm trafia takich dotacji ?

Nieee no skąd :) 

Może sprawdzić ile trafiało do 2015 roku, a ile już za PiS ? Ale taki wysiłek intelektualny mógłby kogoś zabić, lepiej grać na emocjach skoro dostali dopłatę to jest to równoznaczne z oszustwem/kradzieżą/wyłudzeniem/przekrętem ( zbędne skreślić).

O tu się zgodzę . Chojną ma rękę Nasza Umiłowana Władza - szczególnie dla swoich krewnych i znajomych :) 

ps. raczej bym nie znalazł nic zbędnego do skreślenia :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

szutnik... nie bądź świnia...

 

DeHImJtWAAAydW8.jpg

Kiedyś zacząłem podejrzewać że wielu których nie do końca rozumiałem myśli, czuje i postrzega rzeczywistość na poziomie takich memów jak powyższy.

Teraz już ma pewność ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2021 o 19:29, Czlowieksniegu napisał:

Szutnik- fascynuje mnie, po prostu, że można pluć ludziom w pyski, a oni nie tylko że szerzej rozdziawiają, ale i są święcie przekonani, że to deszcz pada...
Co więcej- tym, którzy nie wyciągają parasoli się dziwią i od najgorszych ich jadą...

Za delikatny jesteś :(  Mi to bardziej przypomina szambo a nie plwocinę ... lub jak to powiedział mój ulubieniec " the shit hit the fan" a ja tylko dumam , kto to posprząta i ile będzie to kosztowało.

 

ps. pomijam zasadniczą kwestię , czy w ogóle pozwolą to posprzątać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

szutnik... nie bądź świnia...

 

DeHImJtWAAAydW8.jpg

Łeeee, cosik maleńka ta piramida :( . Jakbyś zaczął od RUCH'u , Telegrafu i SKOK'ów to pewnie Cheops powstałby ze zmarłych i zakrzyknął " ja też taką chcę!"

  • Tak trzymać 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Kiedyś zacząłem podejrzewać że wielu których nie do końca rozumiałem myśli, czuje i postrzega rzeczywistość na poziomie takich memów jak powyższy.

Teraz już ma pewność ;) "

 

Gdzie ty widzisz mema? Graficzny opis związków prawilnych mediów z GetBack...

Rozumiem, że problem, wielu imion Czarneckiego, z rozliczaniem delegacji do Brukseli wiosna-lato-jesień-zima, zezłomowanym trochę wcześniej cabrioletem, także uważasz za mem?
Szkoda- w wielu prawilnych zakątkach internetów robi za eksperta i komentatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Gdzie ty widzisz mema? Graficzny opis związków prawilnych mediów z GetBack...

Rozumiem, że problem, wielu imion Czarneckiego, z rozliczaniem delegacji do Brukseli wiosna-lato-jesień-zima, zezłomowanym trochę wcześniej cabrioletem, także uważasz za mem?
Szkoda- w wielu prawilnych zakątkach internetów robi za eksperta i komentatora...

1. Za Wiki:

    mem jako obrazek o charakterze humorystycznym, w którym elementy ikoniczne współwystępują z elementami tekstowymi;

2. Co wynika z tych związków z GetBack ? Że te instytucje razem z GetBack robiły przekręt ? Wiedziały o szwindlach lecz kryły Getback ?

  Czy może to było w okresie kiedy firma działała jeszcze zgonie z prawem ? Tak gdybam bo nie znam dokładnie historii przekrętu.

Ale to zestawienie z obrazka sugeruje mega związek bez żadnych niedomówień i niuansów. Jak jest prawda ? Nieważne, przecież chodzi o prawilne media i pis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, les05 napisał:

srbm

Chłopie, to nie do Ciebie Tusk skierował oświadczenie o przepisaniu majątku na żonę, to było skierowane do jego wyznawców. Tusk zawsze uważał swoich zwolenników za idiotów, pozbawionych umiejętności racjonalnego myślenia. On zna ich znakomicie i wie, że wszystko łykną.

Ci ludzie uwierzyliby nawet gdyby im powiedział, że Kaczyński ostrzeliwał Gosię z moździerza i ta potrzebowała banknotów aby wybudować sobie schron jako, że grube pliki papieru dają lepszą ochronę niż beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura...

 

Ależ oczywiście, że przez przypadek żona Jankego, który akurat ma zarzuty prokuratorskie w innej sprawie wobec Get Back, awansował na współpracownicę PAD.

Szkoda, że Bogna Janke była wcześniej*... prezesem spółki, której dotyczą zarzuty prokuratora.

 

* wcześniej, czyli w okresie, który interesuje prokuratora..

 

"Czy może to było w okresie kiedy firma działała jeszcze zgonie z prawem ? Tak gdybam bo nie znam dokładnie historii przekrętu. "

GB partnerem Człowieka Wolności było w 2017, gdy już miało kłopoty, które wyszły na jaw niecały rok później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, takafura napisał:

Nie chce mi sie teraz szukać, ale wydaje mi się że np. Morawicki i Szumowski tak przeczołgani za rozdzielność majątkową zrobili to jako biznesmeni pożyczając czy inwestując ogromne kwoty.

Akurat Słońce Peru to nadal wyłącznie polityk...

Ps. Co do Twojej argumentacji to popełniasz podstawowy błąd stosując te same kryteria wobec polityków reżimu i total oposition ;)

Oprócz oczywistego braku logiki uderza w wypowiedzi Tuska budowanie opartego na całkowicie fałszywych przesłankach poczucia zagrożenia.

Dziwaczna potrzeba męczeństwa tak charakterystyczna dla naszej totalopo zamienia się w szczytowych momentach w kabaret. A to nieszczęsny Diduszko musi kłaść się na asfalcie narażając się na przeziębienie a to niejaki Krzysztof Brejza ogłasza, że dokonano zamachu na jego osobę po czym zamach okazuje się podpaleniem toi toia (oczywiście bez dzielnego posła w jego wnętrzu) za pomocą niedopałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, srbm napisał:

Oprócz oczywistego braku logiki uderza w wypowiedzi Tuska budowanie opartego na całkowicie fałszywych przesłankach poczucia zagrożenia.

Kiedy Tusk* od dawna jest straszony, że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za "Zamach Smoleński". Pomijam przy tym, że lot i to na zasadzie "jakoś to będzie" organizowała kancelaria Prezydenta.

* Tusk zupełnie nie jest z mojej bajki, tak zresztą jak i wszyscy pozostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fala napisał:

Ale skoro nie potrafisz napisać własnej bajki, to musisz czytać cudze.

W 1992 roku po 12 latach dość aktywnego udzielania się w strukturach zerwałem ze Styropianem. A zerwałem bo zobaczyłem jak ta cała menażeria aż rwie się do władzy i do kasy mając robotników głęboko w d....

Pod koniec lat 90-tych lub na początku 2000-nych przestałem chodzić na wybory, bo uznałem, że wybór między dżumą, cholerą czy AIDS to żaden wybór. I jest mi z tym dobrze i nawet specjalnie mnie nie irytuje co te, jedne czy drugie dupki wyczyniają z tym biednym krajem, nad którym wisi jakieś fatum, odkąd na Królową wybrał sobie Żydówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

les

srbm

"Tusk zawsze uważał swoich zwolenników za idiotów, pozbawionych umiejętności racjonalnego myślenia."

Wam się z Kurskim i jego przypisywanym mu "Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi."

Jaką bronią wojujesz, od takiej broni giniesz. Wolałbym poznać jakiś fakt a nie coś co było albo i nie, przypisywane mu, wg Lisa i Władyki, chyba powiedział ale nie wiadomo czy on itp. Poziom raczej Pudelka. Choć Tusk i Kurski wywodzą się z tego samego środowiska i w sumie są siebie warci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, balans napisał:

W 1992 roku po 12 latach dość aktywnego udzielania się w strukturach zerwałem ze Styropianem. A zerwałem bo zobaczyłem jak ta cała menażeria aż rwie się do władzy i do kasy mając robotników głęboko w d....

Ja się zorientowałem trochę wcześniej, ale że na miejscu nie miałem  zaplecza, więc jedyna myśl to była uciekać......... i naprawdę nie żałuję choć różnie było, napewno za kilka lat wrócę, bo mam tam dom,  tylko że w moim wieku jedyne czego się obawiam to  to co ja jeszcze mogę wywinąć.

Żadne zera czy yntelygenty po KUL mi niestraszne, jak będzie beznadzieja (a do tego zmierza) to sprzedam dom i mam kilka opcji gdzie się udać. Statystyczna wieku w PL dla facetów trochę się ostatnio obniżyła więc do stracenia nie mam nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"TVN  zarządza spółka Polish Television Holding BV..."

I co? Co w tym dziwnego, niezgodnego z przepisami, itp, itd?
Nie każdy musi mieć stadko dwórek jak Glapiński...

 

Zupełnie normalne i nie dziwne że spółka mająca 1600 etatów i 540 mln zysku ma wirtualne biuro na lotnisku za 99 euro miesięcznie.

Z mojej strony nie było nawet cienia sugestii że to coś niezgodnego z przepisami.

Mnie bardziej to dziwi że nikogo więcej to nie intryguje, ba, odnoszę wrażenie że to typowa i powszechna praktyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"

Nie wiem, myślałem że Ty wiesz wszystko ;)

Wydaje mi się ze bankowość to bardziej biznes niż polityka. Białek ? No ja zaraz wyjadę z dziadkiem z Wermachtu jak już do '45 się cofamy... "

Jak Piekarski na mękach bredzisz...

Mistrz Power-pointa w sumie nigdy chyba nie była na swoim.. Z drobnych i mało ważnych czyiś interesów, przez stanowisko w Komitecie Integracji Europejskiej wskoczył do zarządu Banku Zachodniego.

 

Posada w prywatnym banku to jednak nie funkcja polityczna czy posadka w samorządzie - to miałem na myśli pisząc o bliższych związkach MM z biznesem niż z polityką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, takafura napisał:

Posada w prywatnym banku to jednak nie funkcja polityczna czy posadka w samorządzie - to miałem na myśli pisząc o bliższych związkach MM z biznesem niż z polityką.

Jest teoria że fachowiec w bankowości to jak z koziej d.....y lodówka, przepisy były takie że musiał być tam ktoś z polskim paszportem i robił  de facto za słupa. Jeśli się mylę to poprawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, srbm napisał:

Właściciel umówił się z dwunastolatką.

A co to ma do rzeczy, co gość nosi? Połowa KK w Polsce "atakuje" dzieci, a druga połowa to tuszuje. No i?

 

A że jebać pis, to oczywista oczywistość...

  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, srbm napisał:

Ładna koszulka. Właściciel umówił się z dwunastolatką. Zapewne chciał jej opowiedzieć o korzyściach płynących z liberalnej demokracji.

Ma pecha że nie nosi koloratki i nie umawia się z dwunastoletnimi chłopczykami.

  • Tak trzymać 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fala napisał:

Jest teoria że fachowiec w bankowości to jak z koziej d.....y lodówka, przepisy były takie że musiał być tam ktoś z polskim paszportem i robił  de facto za słupa. Jeśli się mylę to poprawić. 

Nie , no fachowiec z MM pierwszej wody https://oko.press/morawiecki-przypomnial-sobie-ze-dal-kilka-tysiecy-kredytow-we-frankach-ale-sie-nie-zaciagal/ 

Chociaż bardziej by pasował tutaj 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie