Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, szutnik napisał:

No pacz, a ja myślałem zawsze , że to naturalna reakcja obronna organizmu na zaduch kościelny czy inną czarną zarazę.... 

Myślę że mylisz lewicowość z lewactwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Erih napisał:

Myślę że mylisz lewicowość z lewactwem.

Myślę, że nie mylę tylko widzę to szerzej :) Pokaż mi jakiekolwiek państwo , którego głównym filarem nie byłaby religia? To tylko dwie grupy o charakterze mafijnym, które czasami tylko walczą między sobą o jakieś strefy wpływów a częściej wspólnie o ograniczenie wolności obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szutnik napisał:

Myślę, że nie mylę tylko widzę to szerzej :) Pokaż mi jakiekolwiek państwo , którego głównym filarem nie byłaby religia? To tylko dwie grupy o charakterze mafijnym, które czasami tylko walczą między sobą o jakieś strefy wpływów a częściej wspólnie o ograniczenie wolności obywateli.

A jeszcze kiedy 80% populacji tego kraju to idioci..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, srbm napisał:


Przeżyłem kiboli Wisły Kraków, przeżyję fanatyków Donalda Tuska.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/majatek-donald-tusk-szymon-jadczak-hejt
 

Andrzej pyta: "A Pan Redaktor chciał być jak Urban? Sakiewicz? Karnowski? A jak tam Pana majątek? Kto i ile zapłacił Panu w tym i w zeszłym roku i za co? Dziennikarze powinni być nie mniej transparentni niż politycy? Więc proszę o odpowiedź". Zuza stwierdza: "Tendencyjny artykuł. Polskie dziennikarstwo… Szukanie sensacji tam, gdzie nie trzeba…. Zajmijcie się tym, co wyprawia obecna władza!!!". PanRobert dopisuje: "Obrzydliwa manipulacja. Redaktor Suwart byłby dumny!!".

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/majatek-donald-tusk-szymon-jadczak-hejt

 Normalnie za taki hejt , to powinni wsadzać na dożywocie ?. Jeszcze gorszy niż takiego jednego palanta , który groził w Katowicach strzelaniem do "szczepionkowców"  . .. I słusznie nim się policja nie zajęła ... Za to powinna  natychmiast zająć się tymi wyżej wymienionymi przez p. Jadczaka.Toż czysty bandytyzm z nich bije! Może jakieś obozy dla takich zbrodniarzy ? Kolega coś wspominał o jakimś obozie na wyspach Wolińskich ? Może tam ich reedukować?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie