Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Tyr napisał:

Na dzień dzisiejszy €25 000 000  z odsetkami do zapłaty , myślisz że twoje ukochane misie to zapłacą?, a jutro jest nowy dzień i następne pół miliona plus odsetki. Posłuchaj tego pięćset razy , pisouchynięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj fala własną miarą. To, że tobie potrzeba wszystko set razy tłumaczyć to nie znaczy, że innym też. Chyba tylko takim jak ty niepełnosprytnym trzeba tłumaczyć, że pomimo tego, że już dawno wdrożono plany naprawcze w większości zmyślonego odziaływania na środowisko to chodzi o interesy pepików i niemców. Ciężko ci też zatrybić, że wyłączenie kopalni na żądanie starej baby z Hiszpanii, przy poparciu polskojęzycznej opozycji, spowoduje dużo większe straty? Skąd się takie fale biorą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tyr napisał:

Nie oceniaj fala własną miarą. To, że tobie potrzeba wszystko set razy tłumaczyć to nie znaczy, że innym też. Chyba tylko takim jak ty niepełnosprytnym trzeba tłumaczyć, że pomimo tego, że już dawno wdrożono plany naprawcze w większości zmyślonego odziaływania na środowisko to chodzi o interesy pepików i niemców. Ciężko ci też zatrybić, że wyłączenie kopalni na żądanie starej baby z Hiszpanii, przy poparciu polskojęzycznej opozycji, spowoduje dużo większe straty? Skąd się takie fale biorą?

Fale jak fale, ale skąd takie ja ty ? Ty jakoś tak jakbyś w równoległej rzeczywistości egzystował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spirit of Warsaw napisał:

 

te od Bąkiewicza mogą się przespacerować tunelami metra, szkód nie wyrządzą , żaden EMPIK  na nich tam nie napadnie,  może jakiś poza rozkładowy skład zrobi porządek z nimi raz na zawsze, co daj Boże.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fala zachowaj dla siebie chłopko roztropkowe mądrości... ty jednak musisz mieć ogromną traumę po tym jak zostałeś osierocony przez komunę.

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tyr napisał:

fala zachowaj dla siebie chłopko roztropkowe mądrości...

Zacytuj mi choć jedną rzecz którą straciłem dzięki temu że ów użytkownik nadaje na falach których od chyba roku nie odbieram.

Co Ty zyskałeś a ja niby straciłem. Znajdziesz coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

fala zachowaj dla siebie chłopko roztropkowe mądrości... ty jednak musisz mieć ogromną traumę po tym jak zostałeś osierocony przez komunę.

A bujaj się buraku na zdrowie , niech ci ziemia lekką będzie bucu niereformowalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, takafura napisał:

Co Ty zyskałeś a ja niby straciłem. Znajdziesz coś ;)

No jak na zawołanie;)

A możliwość poznania stanu psychiczno-intelektualnego totalnej polskojęzycznej opozycji to Pikuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie