Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, les05 napisał:

lewica1.thumb.jpg.ac4b3d6c02ade4a4e744e500a7e5682c.jpg

Prawidłowo to powinno być: "Wyborcy PiS-u" i "Politycy PiS-u".

Tym bardziej, że u nas lewicy praktycznie nie ma i nigdy liczącej się nie było*

* Nie liczę PPS-u, Razem i Unii Pracy, bo to niestety byty na wymarciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

les...

Taaaa... Dla przykładu Norwegia, Szwecja, Dania, że się do Europy ograniczę ... doskonale pasują do twoich wklejek...

 

Szefem lewicy w naszym kraju jest multimilioner a w zarządzie jest jeszcze kilku podobnych, po co od razu po Skandynawów sięgać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les....

Pokazujesz rysunek z flagą, na której jest sierp i młot...
Skąd mamy wiedzieć, że w ramach reemisji o naszej socjalistycznej Ojczyźnie myślisz?

Dwa... ja bym nie stosował sformułowania "Szefem lewicy w naszym kraju jest multimilioner" w sytuacji, gdy premierem lewicowego gospodarczo rządu A.D. 2021 w Polsce jest były bankster i milioner...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

les....

Pokazujesz rysunek z flagą, na której jest sierp i młot...
Skąd mamy wiedzieć, że w ramach reemisji o naszej socjalistycznej Ojczyźnie myślisz?

Dwa... ja bym nie stosował sformułowania "Szefem lewicy w naszym kraju jest multimilioner" w sytuacji, gdy premierem lewicowego gospodarczo rządu A.D. 2021 w Polsce jest były bankster i milioner...

 

Sierp i młot są nadal symbolami lewicy w Polsce, 1 maja można się o tym przekonać.

 

Pokaż mi premiera dużego państwa w Europie, który nie byłby milionerem. I ustalcie wreszcie czy rządzi nami nacjonalistyczno-faszystowski reżim czy rząd lewicowy, bo jak długo można żyć w takiej niepewności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Aaaaaaaa.... to jednak eks-bankster i milioner jednak nie przeszkadza?

Jak sobie radzi, to dlaczego ma przeszkadzać. Zaradny chłopak, chciałbyś by rządził jakiś nieudacznik bez zawodu i majątku?

 

8 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

I na serio się nie zgadzasz, że rząd przewodniej partii narodu, gospodarczo to mocna lewica? Nic na to nie poradzę, że w skrócie dnia nie podali...

Rozdawać kasę każdy może, prawica również, co widać każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, les05 napisał:

Jak sobie radzi, to dlaczego ma przeszkadzać. Zaradny chłopak, chciałbyś by rządził jakiś nieudacznik bez zawodu i majątku?

Zawód "Historyk" w Polsce, to zawód uniwersalny i zarazem trampolina na najwyższe stanowiska w państwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, balans napisał:

Zawód "Historyk" w Polsce, to zawód uniwersalny i zarazem trampolina na najwyższe stanowiska w państwie...

Teraz złodzieje mają już tytuły h.c. , za udowodnienie że nieistniejącym samochodem da się jeżdzić z Jasła do Brukseli.

dok.jpg

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nawet specjalnie młodym nie dziwię, że świrują. Bo jakie mają perspektywy w tym kraju? W najlepszym przypadku wyścig szczurów w korporacji lub emigracja, no chyba, że ktoś ma dzianych rodziców...

 

 

zombies1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, balans napisał:

A ja się nawet specjalnie młodym nie dziwię, że świrują. Bo jakie mają perspektywy w tym kraju? W najlepszym przypadku wyścig szczurów w korporacji lub emigracja, no chyba, że ktoś ma dzianych rodziców...

 

 

zombies1.jpg

Ja tu widzę manifestację w sprawie uproszczenia polskiej ortografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tyr napisał:

Poklepywanie po plecach bezcenne;)

chodzi jej o to że po polsku są tam wypowiadane największe bzdury i niedorzeczności ustami troglodytów od "dobrej zmiany", ale ty jak zwykle najpierw napiszesz nie myśląc co ,ewentualnie masz urzyszkodników forum za mniej sprytnych. Posłuchaj tego co mówi  ze sto razy to może załapiesz, choć nadzieje płonne.

 

 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie