Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, fala napisał:

Jakaś podstawa prawna do powołania tego monstrum istnieje, czy to tylko pisdowate widzimisię?

 

Wola Sutenera Ci nie wystarczy ? Podstawy prawne ? Panie , za stary i za młody jestem na pieluchę , więc nie rozbawiaj mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tyr napisał:

Że niby Tuleya jest apolityczny i ma być nietykalny? Jak sobie wyobrażasz odpowiedzialność sędziowską? 

Najpierw przedstaw swoją wizję i porównaj z tekstem  Konstytucji , może się okazać że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną, i nie będzie nic w tym dziwnego jak to na pisanta przystało.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodziu... słabe...

Wyższy poziom rozdwojenia jaźni to:

 

"Migoń napisała, że nigdy nie była żoną Dominika Tarczyńskiego europosła Prawa i Sprawiedliwości, ani nie jest jego partnerką."

vs

5ca267b7375ad_p.jpg

gf-SD9y-W8t2-C2XT_dominik-tarczynski-pokazal-zone-320x400-nocrop.png

 

PS Chyba, że słowo klucz to JUŻ "nie jest"... Poznała się na futrze z jenota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

 

 

do138vmb65e71.jpg

Niektórym takie memy wystarczą do opisywania świata a ja jestem ciekaw czy zwyczajne stwierdzenie że dzieci polityków gdzieś muszą pracować faktycznie padło w kontekście pytania o nepotyzm w SSP ? 

Ja wiem że TVN to sama prawda całą dobę ale chciałbym mieć pewność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

Nie chce mi się szukać, ale znalazłem takie coś:

Cm: Dlaczego zdecydowała się Pani na start z listy Prawa i Sprawiedliwości?

Anna Ewa Cicholska: Od lat jestem działaczką tej partii. Popieram jej założenia zmierzające do przywrócenia Polsce należnego miejsca na arenie międzynarodowej. Identyfikuję się również z programem społeczno-gospodarczym i konsekwentną walką z korupcją, nepotyzmem i marnotrawieniem finansów publicznych.

https://codziennikmlawski.pl/2015/10/23/w-polityce-potrzebne-sa-nowe-twarze-i-uczciwi-ludzie-rozmowa-z-anna-ewa-cicholska/

 

Prezes Kaczyński ukrócił nepotyzm

W związku z tym, że poseł Anna Cicholska ani nam, ani reporterce TVN24, nie chciała powiedzieć kiedy jej syn złożył rezygnację z zasiadania w radzie nadzorczej spółki kontrolowanej przez Skarb Państwa, zapytaliśmy o to w ENEA S.A.

Przypomnijmy, że w poniedziałek opublikowaliśmy tekst poświęcony uchwale Kongresu Prawa i Sprawiedliwości, która ma wykluczyć nepotyzm wśród członków tej partii. Dotyczy ona m.in. takich przypadków - jak syna Anny Cicholskiej, który zasiadał w radzie nadzorczej ENEA CENTRUM Sp. z o.o., będącej w 100 proc. własnością ENEA S.A., w której to Skarb Państwa posiada większościowy pakiet akcji.

Poseł Anna Cicholska unikała odpowiedzi na pytanie kiedy jej syn złożył rezygnację z tej funkcji. Tymczasem zarówno my, jak i FAKTY TVN, chcieliśmy sprawdzić czy zrobił to przed, czy po ostrym wystąpieniu prezesa Jarosława Kaczyńskiego na Kongresie PiS. To na wniosek prezesa przyjęto uchwałę, w której czytamy: „Przypadki nepotyzmu w naszych szeregach rzucają cień na całą naszą formację. Podważają jej wiarygodność. Kwestionują fundamentalną dla Prawa i Sprawiedliwości zasadę, że uprawianie polityki rozumiemy jako służbę w interesie dobra wspólnego, jako pracę na rzecz pomyślności Rzeczpospolitej i jej obywateli, a nie jako sposób na osiągnięcie własnych korzyści”.

W cytowanej uchwale zapisano, że „współmałżonkowie, dzieci, rodzeństwo oraz rodzice posłów i senatorów Prawa i Sprawiedliwości nie mogą zasiadać w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa”.

I jak się okazuje to właśnie ostra reprymenda prezesa Kaczyńskiego i zapisy uchwały „sanacyjnej” przyjętej w dn. 6 lipca skłoniły poseł Annę Cicholską i jej syna do zaprzestania stosowanych praktyk. Jak nas poinformował Mateusz Pilarczyk z Departamentu Public Relations i Komunikacji ENEA S.A., syn posłanki złożył rezygnację z zasiadania w radzie nadzorczej ENEA CENTRUM Sp. z o.o. w dn. 14 lipca, a więc 8 dni po Kongresie PiS.

Czemu poseł Anna Cicholska nie chciała ujawnić mediom tej informacji? Pozostawiamy to ocenie Czytelników.

W najbliższym wydaniu PULSU - 10 sierpnia - opublikujemy całość materiału wraz z opiniami parlamentarzystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

Nie chce mi się szukać, ale znalazłem takie coś:

Samo życie, jak już Kaczor w TV o tym grzmi i kongresy uchwały uchwalają to im sie lont koło dupy pali.

Mnie tylko ciekawiło czy ten mem to kolejna dziecinna  manipulacja - zestawienie razem innej odpowiedzi do innego pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensacyjne odkrycie we Francji, nikt wcześniej o tym nie mówił - lekarze pobili inżynierów.

"Z raportu ujawnionego w "Le Figaro" wynika, że największą liczbę aktów przemocy odnotowano w podparyskim departamencie Seine-Saint-Denis - zamieszkałym w 75 procentach przez ludność imigranckiego pochodzenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, les05 napisał:

Sensacyjne odkrycie we Francji, nikt wcześniej o tym nie mówił - lekarze pobili inżynierów.

"Z raportu ujawnionego w "Le Figaro" wynika, że największą liczbę aktów przemocy odnotowano w podparyskim departamencie Seine-Saint-Denis - zamieszkałym w 75 procentach przez ludność imigranckiego pochodzenia."

Nasi też tam są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, takafura napisał:

Oczywiście.

Tylko że nasi zapierdalają od rana do nocy na budowach czy winnicach...

Nom i jeszcze bezdomnymi psami i kotami się zajmują, a kiedy już im się od dobrobytu we łbach lasuje to ubogim dary roznoszą .Ty to w życiu poza lasem gdziekolwiek byłeś? 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie