Skocz do zawartości

Figury Level V


fala

Rekomendowane odpowiedzi

Ty... zrób dla własnej korzyści eksperyment i daj do przeczytania swoje teksty do jakiegoś speca od psyche... Myślę, że dla ciebie i innych był by pożytek. Twoje galopady nienawistnych natręctw, maniakalna potrzeba  wyzwania innych, fobie przed innymi poglądami zapewne szybko pozwoliła by na prawidłową diagnozę nawet zaocznie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka socjologiczna: Proponuje mały test

1. W zupełnie losowym , momencie dnia lub nocy włączamy TVP info

2. Stoperem mierzymy czas do momentu w , którym padają słowa "Donald Tusk"

Od wczoraj 4 pomiary i mój rekord to 1 minuta 52 sekundy....  :D 

Wścieklizny jakiejś dostali normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób w tvn podobny np: lgbt, tsue wyjściu z unii, łamaniu praw itp,. A socjologia to tak rozgałęziona i wielowymiarowa dziedzina, że twoje o tusku w tvp to raczej pyłek...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN może sobie nadawać co chce i kiedy chce jego właściciel.

TVP nie może być tubą propagandową jednej partii, za publiczne pieniądze -przecież to jest właśnie to (miedzy innymi)o czym ta LGBT-brukselsko-berlińska unia mówi , zarzucając nam brak praworządności i ma racje oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakaś wyższa szkoła polityczna.. ;)Jak tvn i tvp razem nadawały to nikomu nie przeszkadzało. Skrzywdził cię ktoś? Musisz do jakiegoś unijnego komisarza lub innego politruka zgłosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jest twój upór w zestawianiu porównywaniu tvp/tvn, 

Jeśli już to można by zrobić zestawienie 1. tvp za tuska  2. tvp za kurskiego

a) rzetelność i obiektywizm podawanych informacji

b) czas antenowy poświęcony poszczególnym ugrópowaniom

c) ilość kłamstw, manipulacji. przeinaczeń

I na koniec można by zrobić porównanie Wiadomości TVP Kurkiego/Tuska z dziennikiem telewizyjnym za komuny w sensie podobieństw/różnic

Tu niczego nikomu nie trzeba "donosić"

Unia,której częścią jesteśmy zrzesza tylko kraje demokracji, która to opiera się na określonych zasadach. Całkowite zawłaszczenie PUBLICZNEJ tv czyli de facto wszystkich PUBLICZNYCH pieniędzy, które idą na tvp i skierowanie ich na rzecz jednej partii łamie podstawowe zasady systemu demokratycznego i dlatego Brukselskie politruki mają racje,

Mnie osobiście to po prostu martwi i widzę w tym krok w kierunku czasów słusznie minionych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że tvn to nie telewizja prywatna tylko służbowa- wsi...;) Jak oglądam tvn to aż boję się z domu wyjść, wszędzie dyktatura, faszyści, zagrożona demokracja, bieda, zacofanie i fundamentaliści katoliccy... Normalnie strach się bać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- a zastanawiałeś się czy też brałeś pod uwagę wizytę u specjalisty?
Pomijając masochizm, to mocno niezdrowe oglądanie czegoś, czego się nie lubi i nie chce oglądać... Plus późniejsze narzekania i histerie.

Dwa- pamiętaj, że TVN jest grupą prywatną, do której nie dokładasz ani grosza- w przeciwieństwie do np TVP, która raz na kilka lat rozlicza się ze mną via komornik. Choć ni diabła nie oglądam telewizji, a telewizor robi za monitor do oglądania koncertów i podobnych...

Trzy- musisz dać znać do Discovery, może nie wiedzą czego są właścicielami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tutaj padło wcześniej w debacie kilka danych dotyczących poziomu nauczania. Otóż ja przytoczę ostatnie badania PISA. To badania, które są miarodajne dla siedemdziesięciu kilku krajów. We wszystkich trzech głównych kategoriach polskie dzieci wypadły lepiej niż w poprzednim badaniu - mówił Morawiecki.

vs

PISA to jedno z największych badań umiejętności uczniów na świecie - w ostatniej edycji - właśnie w 2018 roku - wzięło w nim udział ponad 600 tys. nastolatków z 79 państw i regionów świata. OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) od 2000 roku bada poziom światowego szkolnictwa, oceniając nie stan wiedzy uczniów, ale umiejętności posługiwania się nią - na tym właśnie opiera się badanie kompetencji 15-latków. To ono sprawdza uczniów z całego świata pod kątem ich zdolności do rozwiązywania problemów, analizowania, argumentowania i interpretowania. 

W badaniu PISA wykonanym w 2018 roku po raz ostatni udział brali uczniowie polskich gimnazjów, które zostały zlikwidowane decyzją rządu PiS reformą systemu oświaty z 2017 roku. Brak jeszcze wyników badań PISA po likwidacji gimnazjów przeprowadzonej przez PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, canabis.dw napisał:

Unia,której częścią jesteśmy zrzesza tylko kraje demokracji, która to opiera się na określonych zasadach. Całkowite zawłaszczenie PUBLICZNEJ tv czyli de facto wszystkich PUBLICZNYCH pieniędzy, które idą na tvp i skierowanie ich na rzecz jednej partii łamie podstawowe zasady systemu demokratycznego i dlatego Brukselskie politruki mają racje,

Gdyby ci w Paryżu lub Madrycie w demokratyczny sposób mordę obili, to może przestałbyś patrzeć na świat przez lewackie okularki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, canabis.dw napisał:

Mnie osobiście to po prostu martwi i widzę w tym krok w kierunku czasów słusznie minionych

Ale są i spektakularne sukcesy. Polska ma pierwsze miejsce na prestiżowej liście rankingowej.

Polska wygrała! W unijnym raporcie o stanie rządów prawa w UE o naszym kraju pisze się najczęściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze potrafię zrozumieć canabis.dw, młody jest i myśli tak jak mu autorytety każą. Ale jeżeli dorosły człowiek uważa, że w polityce komuś chodzi o demokrację, praworządność, prawa człowieka i podobne wyświechtane hasła, to znaczy, że gość świata nie rozumie, książek historycznych nie czyta i po prostu tumanowaty kretyn z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, canabis.dw napisał:

Mnie osobiście to po prostu martwi i widzę w tym krok w kierunku czasów słusznie minionych

Dziś 22 lipca - święto państwowe PRL.

PiSowski homo sovieticus uczcił je bardzo godnie w iście komunistycznym manipulatorskim stylu dla półmózgów z jego elektoratu.

Policja „dziękuje za pozytywne oceny” - i jako dowód pokazuje stary sondaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les

"Ale jeżeli dorosły człowiek uważa, że w polityce komuś chodzi o demokrację, praworządność, prawa człowieka i podobne wyświechtane hasła"

Nie bardzo wiem, co głupsze- stosowanie określenia "wyświechtane hasła", czy twoje stawanie w opozycji wobec przewodniej partii narodu, prezesa i całej kamaryli...

Myślałem, że po twoich wpisach o, np, Amazonii, już mnie niczym nie zaskoczysz, ale dałeś radę- wróżę ci doskonałą karierę czy to w TVP, czy w przewodniej partii narodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

czy twoje stawanie w opozycji wobec przewodniej partii narodu

 

18 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

wróżę ci doskonałą karierę czy to w TVP, czy w przewodniej partii narodu

Ja wiem, że logiki w twoich wypowiedziach nie należy się doszukiwać, bo nie jest to dla ciebie rzecz istotna a w twoich wróżbiarskich prognozach nawet przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

les

"Ale jeżeli dorosły człowiek uważa, że w polityce komuś chodzi o demokrację, praworządność, prawa człowieka i podobne wyświechtane hasła"

Nie bardzo wiem, co głupsze- stosowanie określenia "wyświechtane hasła", czy twoje stawanie w opozycji wobec przewodniej partii narodu, prezesa i całej kamaryli...

Myślałem, że po twoich wpisach o, np, Amazonii, już mnie niczym nie zaskoczysz, ale dałeś radę- wróżę ci doskonałą karierę czy to w TVP, czy w przewodniej partii narodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bodziu000000 napisał:

 

x9hmtbrearc71.png

Ooooooo, rewelacja.

Niech ten powyższy ekspert „polsko-japońskiego braterstwa” porozmawia ze mną to mu opowiem, jak polski porucznik w 1940 r. „uratowany” przez Chiune Sugiharę został zmuszony przez japoński wywiad do pracy dla niego w Chinach, pod jakim szantażem musiał to robić i jak go w końcu zamordowano w 1945 r. A najlepiej skontaktuję tego powyższego „eksperta” z rodziną tego zamordowanego oficera WP, któremu bokiem wyszło „polsko-japońskie braterstwo” z lat 30. i 40. XX w. to dopiero wtedy dowie się czegoś o „polsko-japońskim braterstwie” z czasu II w.ś.

Wątpię, aby historia, którą znam osobiście była jedyną, jaka dotknęła oficerów WP niby „ratowanych” przez niby „dyplomatę” Sugiharę.

Jak zawsze pisowskie brednie.

Naprawdę proszę pana, lepiej zająć się windziarstwem niż historią II wojny światowej, o której nie ma się pojęcia.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie