Skocz do zawartości

Pandemia


les05

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, takafura napisał:

Ci z Konfederacji powinni:

a) podpisać deklarację o niepodłączaniu do respiratorów w przypadku covida

b) płacić za leczenie tak jakby nie byli ubezpieczeni

c) nie wpuszczać ich do szpitala

Konstytucja jako przedstawiciela ludu ciemnego parzy cię dalej w ręce i oczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

O warszawskim proteście promowanym hasłem "Marsz o Wolność" wypowiedział się rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak. Potwierdzono, że w czasie demonstracji zostali zaatakowani funkcjonariusze.

- Policjantka została kopnięta przez agresora, a policjant uderzony kamieniem w głowę. Oboje trafili do szpitala - powiedział Marczak w rozmowie z PAP.

Dodał, że niektórzy uczestnicy zostali zatrzymani. - Wśród zatrzymanych są m.in. osoby poszukiwane celem odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymane zostały osoby także za posiadanie narkotyków, naruszenie nietykalności, znieważenie funkcjonariuszy - wyliczał rzecznik.

[...]

https://wiadomosci.wp.pl/warszawa-protest-przeciwnikow-obostrzen-dwoje-policjantow-w-szpitalu-6620207450548960a

Wow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bjar_1 napisał:

Takafura - ale gniecenie się bez masek na mszach u szarlatana toruńskiego nie przeszkadzało, nie?

Małej wiary jesteś. W Tanzanii pokonali wirusa 3-dniowym postem i przez pół roku nie zgłoszono ani jednego zachorowania ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem Wam smutny dowcip jak we Wrocku się walczy z pandemią. Niestety i mnie dopadło to cholerstwo, ale przeszedłem to łagodnie. Jedynie utrata apetytu, smaku i powonienia, bez gorączki i  bez kaszlu. Jestem już zdrowy, wszystko wróciło do normy i za 2 dni ściągają mi areszt domowy, (jak to woli izolację domową).

Ubezpiecza mnie żona u siebie w zakładzie pracy. Dzwonię do przychodni aby się zarejestrować na konsultację telefoniczną z lekarzem. Baba mnie zarejestrowała i  po chwili mówi że muszę się natychmiast stawić w przychodni, aby złożyć zaległe podpisy na papierkach za wystawienie trzech e-recept i jeżeli się nie stawię to zostanę usunięty z listy do konsultacji.

Tłumaczę babie że mam ewidentne objawy Covida. Nie posiadam auta, na taksówkę mnie nie stać , tak że pozostaje mi tylko komunikacja miejska. Z Psiego Pola (gdzie mieszkam) do przychodni na Kozanowie (gdzie jestem zarejestrowany) to "tylko" 38 przystanków w jedną stronę jadąc autobusem i tramwajem. I dalej tłumaczę, że jak tylko wyzdrowieję to przyjadę i podpiszę jej te świstki.

W odpowiedzi usłyszałem że jej to nie interesuje i mam się stawić w przychodni we własnym zakresie, bo inaczej będę usunięty z listy.

Reasumując. Chory na Covida, niczym bomba biologiczna, zostałem zmuszony do przejechania na drugą stronę Wrocławia (i z powrotem) środkami MPK tylko po to, aby złożyć 3 pinkolone podpisy.

Do tej pory nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać nad naszą ukochaną Służbą Zdrowia...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, traper6 napisał:

Jestem już zdrowy, wszystko wróciło do normy

Sorry Traper , dmuchaj na zimne. https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,koronawirus--dlugotrwale-skutki-covid-19--czeste-objawy,artykul,71938989.html

Mnie roz.....o 6 miesięcy później  a miałem jeszcze łagodniejszy przebieg zarazy niż Ty. 

Życzę farta i dużo zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, traper6 napisał:

niech tak zostanie.

Amen. 

Pamiętaj ,że w moim wypadku ( co podobno nie jest niczym dziwnym ) przez pół roku było cacy a nawet wcześniej koronka była tak łagodna , że mógłbym o niej myśleć podobnie jak Bjar.

Ale małe dawki aspirynki polecam. Podobno notuje się duże ilości udarów i mikro udarów, które za bardzo nikt nie chce klasyfikować jako pocovidowe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szutnik napisał:

Pamiętaj ,że w moim wypadku ( co podobno nie jest niczym dziwnym ) przez pół roku było cacy a nawet wcześniej koronka była tak łagodna

To nie były objawy pocovidowe. Ewidentnie po raz drugi załapałeś się, ale już na silniejszy szczep Covida. Za pierwszym razem Twój organizm nie wybudował przeciwciał.

Tydzień temu miałem konsultację z lekarzem i nie przepisano mi  żadnych leków. Tylko izolacja domowa. Leczyłem się sam. Tak jak wspomniałeś, aspiryna i przyjąłem dwie potężne bomby naturalnego antybiotyku. W dwa dni zżarłem dwie główki czosnku (całą główkę na raz).

6 godzin temu, szutnik napisał:

Podobno notuje się duże ilości udarów i mikro udarów, które za bardzo nikt nie chce klasyfikować jako pocovidowe.  

 

Czy Ty potrafisz czasem pocieszyć człowieka, czy umiesz tylko dołować  ?     ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To, że cały czas mamy sprawną służbę zdrowia, że nie dochodzi do zatorów, że są otwarte szpitale tymczasowe, to jest wszystko efekt polityki rządu. (...) Zgony i tragedie nie są efektem polityki rządu - przekonywał Radosław Fogiel, wicerzecznik i poseł Prawa i Sprawiedliwości. .

5fd25df53ec31_p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie