Skocz do zawartości

Pandemia


les05

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tyr napisał:

Chciały emancypacji to mają... Zaraz postulaty o sikaniu na stojąco zaczną zgłaszać;)

Mogą sikać nawet stając na głowie, ale takich jak ty to najbardziej rajcuje jak kto sra ,sika, w jakich majtkach chodzi, z kim śpi, i ile może. Jak kto ma marne życie to się zaczyna interesować życiem innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tyr napisał:

Przecież to ty się niezdrowo interesujesz czym rzekomo tacy jak ja  się interesują. Ty jak już co walniesz to jak łysy grzywką o kant kuli;)

Najmniej interesuje mnie twoje życie i zainteresowania ,bo jakie są wiemy od lat. Ale sam je ciągle z uporem maniaka opisujesz..... a to w jakiej pozycji kobiety będą chciały sikać to tak trochę zbokiem trąci.

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
W Stalowej Woli uruchamia fabrykę szycia maseczek ochronnych! Z inicjatywy Prezydenta RP oraz powstał projekt #PolskaSzwalnia integrujący produkcję i dostawę polskich maseczek ochronnych, bazujący na potencjale polskich firm oraz dających zatrudnienie w Polsce. W ramach tej prezydenckiej akcji ARP zakupiła nowoczesne linie produkcyjne, które pozwolą docelowo produkować 30 milionów maseczek miesięcznie w nowoczesnej hali w Stalowej Woli. Dokładnie 3 miesiące temu 16 stycznia Prezydent RP Andrzej Duda uczestniczył w otwarciu nowej hali produkcyjnej ARP podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej 2020 w Stalowej Woli. Dzisiaj to miejsce będzie miało kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa Polaków, a jednocześnie będzie ważnym motorem gospodarczym w czasie kryzysu również dla naszego miasta. Dziękuję Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu oraz Prezesowi #ARP Cezariuszowi Lesiszowi za wybór Stalowej Woli w ramach wielkiej inicjatywy #PolskaSzwalnia .

 

 

https://www.facebook.com/lucjusz.nadberezny/posts/3481407328542377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

""Europejska Agencja Leków oraz WHO uspokajają, że nie ma dowodów na poważne skutki uboczne tej szczepionki"

Na to, że 2+2=4 też by dowodów nie znaleźli..."

vs

Dworczyk:

- Nie ma żadnych przesłanek, aby Polska miała wstrzymać szczepienia preparatem AstraZeneca - powiedział Michał Dworczyk, szef KPRM i rządowy pełnomocnik ds. szczepień. W jego opinii część państw UE uległa histerii.

Gut:

"Prof. Gut: jeżeli inni nie chcą szczepionki AstraZeneki, to my kupmy, ile się da"

itp

itd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba dwa razy zaszczepiony w październiku chińską a teraz angielską wersją;)  A to, że trefna partia szczepionki mogła trafić nie do Anglii a np do nas i innych to znam przykład z branży motoryzacyjnej. W 2007 zamówiłem i zadatkowałem Citroena Jumpera z 3.0 hdi ale poinformowano mnie, że samochody z tym silnikiem przestały nagle być dostępne. Zaproponowano mi 2.2 hdi i musiałem kupić. Po 80 tyś wypaliły się dziury w tłokach. Przypadków było od groma. Wadliwe wypchnęli ba wschód a 3.0 zatrzymali sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakości i składzie produktów przemysłowo- spożywczych na zach. i u nas pewnie nie słyszałeś? A francuskich zawszonych, śmierdzących, i nieumiejących jeść widelcem upudrowanych perukarzy z czasów Ludwików nasza magnateria i szlachta mogła by higieny uczyć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- może ja za mało kawy dziś wypiłem, ale jaki jest związek Francuzów z Astrą? Bo jakoś tak nie bardzo łapię twój tok rozumowania (?)...
Że "lewa", bo z Europy? Nie powinno być problemu- PAD coś opowiadał, że załatwił od DT szczepionki zza Wielkiej Wody. Nie doleciały, bo Don Orelone nie chce za Mirja zapłacić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie żałosne są ataki na AstręZenekę wraz z podawaniem naukawej „informacji”, iż jakoby od tej szczepionki dostaje się zakrzepicy. Do polskiego ludu za nic nie trafia informacja, choćby z dnia dzisiejszego, że więcej przypadków zakrzepicy wystąpiło u pacjentów szczepionych Pfizerem, niż AstrąZeneką. Ale nawet i to niczego nie oznacza, ponieważ jednocześnie nie ma żadnych dowodów, że te zakrzepice wystąpiły na skutek szczepienia, bo nikt nie zbadał u tych ludzi z zakrzepicą chorób towarzyszących.

Histeryczny strach przed rzekomą zakrzepicą po szczepieniu jest po prostu śmieszny. Pokazuje to tylko ciemnotę ludu. Nie ma histerycznego strachu przed zakrzepicą na skutek covida, za to jest panika na skutek wyimaginowanej zakrzepicy poszczepiennej.

A fakty są takie, że to covid już na dzień dobry grozi zakrzepicą, a nie szczepionka przeciwko niemu, bo to jest jeden z ataków covida na ludzki organizm. Każdy pacjent hospitalizowany z powodu covida codziennie dostaje w brzuch zastrzyki z Clexane, czyli leku przeciwzakrzepowego rozrzedzającego krew. Gdy się jest wypisywanym ze szpitala to nadal trzeba brać codziennie te zastrzyki przez 10 dni. Gdy Clexane się skończy trzeba brać doustny lek przeciwzakrzepowy Xarelto, bo syndromy post-covidowe ciągle grożą zakrzepicą.

Ale histeria jest oczywiście przed AstrąZeneką. Nieźle konkurencja Astry się postarała. Klasyka zakulisowego wykańczania konkurencji szeptaną czarną propagandą. Jako żywo przypomina mi się historia polskich stentów. Na świecie jest tylko sześciu producentów najlepszych stentów zarówno w wersji podstawowej, jak i w wersji uwalniającej lek. W tej szóstce jest wybitna firma polska. Ma wszystkie światowe certyfikaty na swoje stenty, włącznie z tym najważniejszym amerykańskim i eksportuje te stenty na cały świat po cenie tak konkurencyjnej, że jest nie do przebicia. Tego było już za wiele dla konkurencji z innego kontynentu. Skala kampanii oszczerstw przeciwko polskim stentom, jaką miałem okazję obserwować przez trzy lata, była niezwykła. Na jej podstawie można by napisać podręcznik wykańczania konkurencji wszystkimi możliwymi nieetycznymi środkami. Tylko że to się nie udało firmom z innego kontynentu, a szczególnie jednej, która po prostu szału dostawała, że przegrywa z Polakami krajowe polskie i światowe przetargi na stenty, gdy przez dekady była przez nikogo niezagrożona. Ale kampania oszczerstw przeciwko Polakom się nie udała. Polskie stenty same się obroniły i są od wielu lat bardzo cenione na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prof. Horban dziś skorygował: W Polsce obecnie występuje 80 tys. przypadków zakrzepicy rocznie i ma miejsce 30 tys. zgonów rocznie z tego powodu. Bez żadnej pandemii i jakichś szczepień.

I histerii Polaków nie ma.

Obecnie na zakrzepicę zmarło troje Polaków, którzy wcześniej zaszczepili się AstrąZeneką (takich samych przypadków po Pfizerze jest więcej) i histeria przeciwko Astrze jest taka, jak w trakcie lądowania kosmitów. Przy tym nie ma ani jednego dowodu, że istnieje związek pomiędzy zaszczepieniem się Astrą a śmiercią z powodu zakrzepicy.

AstraZeneca przechodzi przyspieszony kurs handlu i marketingu w branży farmaceutycznej. W katalogu ludzkich świństw nie istnieje takie, jakie zakulisowo nie byłoby wdrożone przez jedną firmę farmaceutyczną przeciwko drugiej konkurencyjnej. Bardzo długo mogłem się temu przyglądać od kulis. To samo dotyczy branży pochodnej - materiałów medycznych. Wyżynka jest bezpardonowa, a narzędziem jest negatywny marketing szeptany na poziomie placówek medycznych oraz armie trolli siejących panikę w necie, jak to niby zły jest produkt konkurencji.

Tak, jak pewien zagraniczny dyrektor firmy śmigłowcowej w prywatnych, zakulisowych (wyjątkowo plugawych i wrednych) rozmowach wmawiał mi kiedyś, że EC 135 nie jest zdolny do latania w górach (gdy trwał przetarg na śmigłowce dla polskiego LPR), to tak samo postępują firmy i koncerny farmaceutyczne. Jaka jest „etyka” producentów szczepionek przeciwko covidowi pokazuje fakt, że nie ma stałych cen na te szczepionki. Ceny są negocjowalne. Doi się klienta i patrzy, ile wytrzyma. Już wykazano, że jedno państwo kupuje szczepionkę za x, a inne za x razy 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bjar_1 napisał:

30000 zgonów rocznie i paniki nie ma. Po co więc panika kowidowa?

Kiedyś będą książki na ten temat. Autorzy będą sobie musieli odpowiedzieć na pytania, czy ta panika była, czy nie, a jeśli była, to jak się zmieniała w funkcji czasu? Pytania niełatwe, chociaż różne odpowiedzi na ten temat widać w codziennym życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie