Czlowieksniegu Napisano 31 Marzec 2021 Napisano 31 Marzec 2021 Tyr- chcesz przez powyższy, mocno słaby, wpis przekazać, że np Braun z przydawkami czy spora część "kibiców" piłkarskich to libertyńskie liberały? Fiu... fiu...
Czlowieksniegu Napisano 31 Marzec 2021 Napisano 31 Marzec 2021 Tyr- nie wiem, może koledzy Pitonia, może ktoś od Brauna, możliwości jest sporo, choć bardziej z twojej prawilnej strony.
Jedburgh_Ops Napisano 31 Marzec 2021 Napisano 31 Marzec 2021 W dniu 25.03.2021 o 13:45, Jedburgh_Ops napisał: „Chrystus nie roznosi zarazków ani wirusów”. Dwaj biskupi zakażeni koronawirusem
traper6 Napisano 1 Kwiecień 2021 Napisano 1 Kwiecień 2021 (edytowane) Na myśl mi przychodzi jedna rzecz wg. scenariusza "czarno to widzę". Obawiam się że księża i wierni uczestniczący w nabożeństwach bez masek i ponad dopuszczalną liczbę osób zaczną się wypowiadać że: Pomimo że wierni którzy się odwrócili od wiary i Kościoła, nie uczestniczący we mszach (czyt. w obawie o zdrowie i życie swoje i bliskich), oni, niezłomnie stanęli, w obronie Kościoła i Chrystusa.gdyż umocnieni w wierze wiedzą że nic im się stać złego nie może. Mam nadzieję że nie podchwycą moich słów i taki scenariusz się nie sprawdzi. W przeciwnym wypadku będziemy mieć nowych, w zad pinkolonych ortodoksyjnych męczenników... Edytowane 1 Kwiecień 2021 przez traper6
Czlowieksniegu Napisano 1 Kwiecień 2021 Napisano 1 Kwiecień 2021 Z zapisem na szczepienia, muszę przyznać, niesamowity Prima Aprilis wyszedł...
Czlowieksniegu Napisano 1 Kwiecień 2021 Napisano 1 Kwiecień 2021 PS Była wyżej dyskusja o sensie lub jego braku przy powiązaniu kosztów odbioru śmieci a zużycia wody... Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba zapowiedział walkę ze śmieciową drożyzną. Ta dla wielu rodzin jest konsekwencją zmiany naliczania opłat i uzależnienia ich od zużycia wody. Według propozycji ministerstwa, jeżeli miesięczne zużycie wody w gospodarstwie domowym nie przekroczy 3 m sześc., to maksymalna stawka ma wynosić 40 zł. W przypadku zużycia wody od 3 do 12 m sześc. maksymalna kwota będzie na poziomie 91 zł. Natomiast kiedy miesięczne zużycie wody w jednym gospodarstwie domowym przekroczy 12 m sześc., wówczas maksymalna opłata nie będzie mogła przekroczyć 120 zł. https://www.money.pl/gospodarka/oplaty-za-smieci-resort-klimatu-chce-ustalenia-maksymalnych-stawek-6624355920333760a.html
Tyr Napisano 2 Kwiecień 2021 Napisano 2 Kwiecień 2021 18 godzin temu, Czlowieksniegu napisał: Z zapisem na szczepienia, muszę przyznać, niesamowity Prima Aprilis wyszedł... No właśnie. I po co takie skomplikowane elektroniczne systemy jak można było rejestracje Kryśce Jandzie zlecić.
Czlowieksniegu Napisano 2 Kwiecień 2021 Napisano 2 Kwiecień 2021 Tyr- coraz niższych lotów twoje aluzje... Ale podpowiem- można było zlecić przygotowanie Cieszyńskiemu- człowiek orkiestra, kiedyż MZ teraz Ministerstwo Cyfryzacji...
Tyr Napisano 2 Kwiecień 2021 Napisano 2 Kwiecień 2021 7 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Tyr- coraz niższych lotów twoje aluzje... No, ale to i tak trochę lepiej niż Twoje aluzje nieloty;)
Czlowieksniegu Napisano 2 Kwiecień 2021 Napisano 2 Kwiecień 2021 Kredą w kominie trzeba zapisać... Dzisiejsza liczba nowych zakażeń jest mniejsza o 13% od odnotowanej tydzień temu. Ten spadek ma miejsce przy 100 tys wykonanych testów. To kolejny sygnał - po malejącej liczbie zleceń POZ na testy - wskazujący na odwrócenie tendencji w III fali. Bądźmy odpowiedzialni w te Święta! pic.twitter.com/aN4NuF1X9S — Adam Niedzielski (@a_niedzielski) April 2, 2021
Jedburgh_Ops Napisano 2 Kwiecień 2021 Napisano 2 Kwiecień 2021 Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał: A gdzie informacja, co pisowska troglodyterka chce z nim zrobić?
szutnik Napisano 2 Kwiecień 2021 Napisano 2 Kwiecień 2021 8 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał: A gdzie informacja, co pisowska troglodyterka chce z nim zrobić? To https://www.medonet.pl/koronawirus,gis-chce-pozbawic-dr-grzesiowskiego-prawa-do-wykonywania-zawodu,artykul,64933581.html , czy jeszcze inne kocopoły?
Jedburgh_Ops Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 W normalnych państwach proste sprawy są proste i szybkie do załatwienia. W państwach kompletnie nienormalnych sprawy proste są niewykonalne.
Czlowieksniegu Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 Ale o czym Ty... Czytaj i się ucz: Wczoraj, podczas nabożeństwa Męki Pańskiej policja wkroczyła do kościoła w londyńskim Balham i przerwała liturgię. Jeden z funkcjonariuszy poinformował, że złamano zasady lockdownu. Wszystkim kazał opuścić kościół pod groźbą grzywny – informuje serwis wbo24.co.uk. Zachowanie policjantów jest skandaliczne. W trakcie liturgii jeden z policjantów podchodzi do mikrofonu i informuje, że pojawiła się skarga w związku z nabożeństwem. Parafianom nakazał opuścić kościół, grożąc grzywną w wysokości 200 funtów. Ks. Alekander Dasik rozmawia przez chwilę z proboszczem ks. prałatem Władysławem Wyszowadzkim. Ten prosi wiernych, aby opuścili kościół. Duchowni rozmawiali między sobą mówiąc, że będą składać zażalenie na decyzję patrolu policji. W zachowaniu policji najbardziej szokuje fakt, że zamiast zaczekać do końca nabożeństwa, postanowiono je przerwać. dam/wbo24.co.uk,Fronda.pl https://www.fronda.pl/a/skandal-w-londynie-policjanci-przerwali-nabozenstwo-w-polskim-kosciele,159600.html
Moskit1/2 Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 19 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Ale o czym Ty... Czytaj i się ucz: Wczoraj, podczas nabożeństwa Męki Pańskiej policja wkroczyła do kościoła w londyńskim Balham i przerwała liturgię. Jeden z funkcjonariuszy poinformował, że złamano zasady lockdownu. Wszystkim kazał opuścić kościół pod groźbą grzywny – informuje serwis wbo24.co.uk. Zachowanie policjantów jest skandaliczne. W trakcie liturgii jeden z policjantów podchodzi do mikrofonu i informuje, że pojawiła się skarga w związku z nabożeństwem. Parafianom nakazał opuścić kościół, grożąc grzywną w wysokości 200 funtów. Ks. Alekander Dasik rozmawia przez chwilę z proboszczem ks. prałatem Władysławem Wyszowadzkim. Ten prosi wiernych, aby opuścili kościół. Duchowni rozmawiali między sobą mówiąc, że będą składać zażalenie na decyzję patrolu policji. W zachowaniu policji najbardziej szokuje fakt, że zamiast zaczekać do końca nabożeństwa, postanowiono je przerwać. dam/wbo24.co.uk,Fronda.pl https://www.fronda.pl/a/skandal-w-londynie-policjanci-przerwali-nabozenstwo-w-polskim-kosciele,159600.html Czemu nie pójdą do meczetu hmm
Czlowieksniegu Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 Moskit- nie wiem.. może byli, może nie mieli powodu... Ale doceń "tupolewizm", czyli "W zachowaniu policji najbardziej szokuje fakt, że zamiast zaczekać do końca nabożeństwa, postanowiono je przerwać. " Nie jest ważne, że obostrzenia łamią tambylcy, ważniejsze, że służby mają czelność ich przestrzegania wymagać...
Jedburgh_Ops Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 Ksiądz: nieprzestrzeganie obostrzeń to grzech przeciwko piątemu przykazaniu
fala Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 (edytowane) 27 minut temu, Moskit1/2 napisał: Czemu nie pójdą do meczetu hmm A są w GB Polskie meczety ? jak są to pewnie pójdą. Meczety w GB zamknięte od września. Edytowane 3 Kwiecień 2021 przez fala
Moskit1/2 Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 6 minut temu, fala napisał: A są w GB Polskie meczety ? jak są to pewnie pójdą. Meczety w GB zamknięte od września. Pytasz, odpowiadasz jak schizofrenik !
fala Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 (edytowane) 39 minut temu, Moskit1/2 napisał: Czemu nie pójdą do meczetu hmm 3 minuty temu, Moskit1/2 napisał: Pytasz, odpowiadasz jak schizofrenik ! Na durne pytania nie ma mądrych odpowiedzi. Edytowane 3 Kwiecień 2021 przez fala
Moskit1/2 Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 Teraz, fala napisał: Na durne pytania nie ma mądrych odpowiedzi. Kto tak twierdzi ??
fala Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 (edytowane) 3 minuty temu, Moskit1/2 napisał: Kto tak twierdzi ?? Ci co nie zadają głupich pytań. W tym przypadku zawiadomiono policję o nieprzestrzeganiu przepisów, i nie był to meczet tylko Polski Kościół Katolicki. Mam nadzieję że potrafisz zrozumieć to co czytasz. Edytowane 3 Kwiecień 2021 przez fala
Moskit1/2 Napisano 3 Kwiecień 2021 Napisano 3 Kwiecień 2021 1 minutę temu, fala napisał: Ci co nie zadaj głupich pytań. Nie ma cos, takiego jak ty propagującego socjalistycznym tłumaczeniu w swojej osobie ! "stawianie pytań to największe odnawialne źródło intelektualnej energii jaką posiada człowiek " ale i to przygłupom nie pomoże
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się