Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Na myśl mi przychodzi jedna rzecz wg. scenariusza "czarno to widzę". Obawiam się że księża i wierni uczestniczący w nabożeństwach bez masek i ponad dopuszczalną liczbę osób zaczną się wypowiadać że:

Pomimo że wierni którzy się odwrócili od wiary i Kościoła, nie uczestniczący we mszach (czyt. w obawie o zdrowie i  życie swoje i bliskich), oni, niezłomnie stanęli, w obronie Kościoła i Chrystusa.gdyż umocnieni w wierze wiedzą że nic im się stać złego nie może.

Mam nadzieję że nie podchwycą moich słów i taki scenariusz się nie sprawdzi. W przeciwnym wypadku będziemy mieć nowych, w zad pinkolonych ortodoksyjnych męczenników...

Edytowane przez traper6
Napisano

PS

Była wyżej dyskusja o sensie lub jego braku przy powiązaniu kosztów odbioru śmieci a zużycia wody...

Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba zapowiedział walkę ze śmieciową drożyzną. Ta dla wielu rodzin jest konsekwencją zmiany naliczania opłat i uzależnienia ich od zużycia wody.

 

 

Według propozycji ministerstwa, jeżeli miesięczne zużycie wody w gospodarstwie domowym nie przekroczy 3 m sześc., to maksymalna stawka ma wynosić 40 zł. W przypadku zużycia wody od 3 do 12 m sześc. maksymalna kwota będzie na poziomie 91 zł. Natomiast kiedy miesięczne zużycie wody w jednym gospodarstwie domowym przekroczy 12 m sześc., wówczas maksymalna opłata nie będzie mogła przekroczyć 120 zł.

https://www.money.pl/gospodarka/oplaty-za-smieci-resort-klimatu-chce-ustalenia-maksymalnych-stawek-6624355920333760a.html

Napisano
18 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Z zapisem na szczepienia, muszę przyznać, niesamowity Prima Aprilis wyszedł...

z26942025IH,Awaria-serwisu-Pacjent-gov-pl.jpg

No właśnie. I po co takie skomplikowane elektroniczne systemy jak można było rejestracje Kryśce Jandzie zlecić.

Napisano
7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- coraz niższych lotów twoje aluzje...

No, ale to i tak trochę lepiej niż Twoje aluzje nieloty;)

Napisano

Kredą w kominie trzeba zapisać...

Dzisiejsza liczba nowych zakażeń jest mniejsza o 13% od odnotowanej tydzień temu. Ten spadek ma miejsce przy 100 tys wykonanych testów. To kolejny sygnał - po malejącej liczbie zleceń POZ na testy - wskazujący na odwrócenie tendencji w III fali. Bądźmy odpowiedzialni w te Święta! pic.twitter.com/aN4NuF1X9S

— Adam Niedzielski (@a_niedzielski) April 2, 2021
 
 
 
Napisano

Ale o czym Ty...

Czytaj i się ucz:

Wczoraj, podczas nabożeństwa Męki Pańskiej policja wkroczyła do kościoła w londyńskim Balham i przerwała liturgię. Jeden z funkcjonariuszy poinformował, że złamano zasady lockdownu. Wszystkim kazał opuścić kościół pod groźbą grzywny – informuje serwis wbo24.co.uk.

Zachowanie policjantów jest skandaliczne. W trakcie liturgii jeden z policjantów podchodzi do mikrofonu i informuje, że pojawiła się skarga w związku z nabożeństwem. Parafianom nakazał opuścić kościół, grożąc grzywną w wysokości 200 funtów.

 

Ks. Alekander Dasik rozmawia przez chwilę z proboszczem ks. prałatem Władysławem Wyszowadzkim. Ten prosi wiernych, aby opuścili kościół. Duchowni rozmawiali między sobą mówiąc, że będą składać zażalenie na decyzję patrolu policji.

W zachowaniu policji najbardziej szokuje fakt, że zamiast zaczekać do końca nabożeństwa, postanowiono je przerwać.

dam/wbo24.co.uk,Fronda.pl

https://www.fronda.pl/a/skandal-w-londynie-policjanci-przerwali-nabozenstwo-w-polskim-kosciele,159600.html

 

 
 

 

 
Napisano
19 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Ale o czym Ty...

Czytaj i się ucz:

Wczoraj, podczas nabożeństwa Męki Pańskiej policja wkroczyła do kościoła w londyńskim Balham i przerwała liturgię. Jeden z funkcjonariuszy poinformował, że złamano zasady lockdownu. Wszystkim kazał opuścić kościół pod groźbą grzywny – informuje serwis wbo24.co.uk.

Zachowanie policjantów jest skandaliczne. W trakcie liturgii jeden z policjantów podchodzi do mikrofonu i informuje, że pojawiła się skarga w związku z nabożeństwem. Parafianom nakazał opuścić kościół, grożąc grzywną w wysokości 200 funtów.

 

Ks. Alekander Dasik rozmawia przez chwilę z proboszczem ks. prałatem Władysławem Wyszowadzkim. Ten prosi wiernych, aby opuścili kościół. Duchowni rozmawiali między sobą mówiąc, że będą składać zażalenie na decyzję patrolu policji.

W zachowaniu policji najbardziej szokuje fakt, że zamiast zaczekać do końca nabożeństwa, postanowiono je przerwać.

dam/wbo24.co.uk,Fronda.pl

https://www.fronda.pl/a/skandal-w-londynie-policjanci-przerwali-nabozenstwo-w-polskim-kosciele,159600.html

 

 
 

 

 

Czemu nie pójdą do meczetu hmm 

Napisano

Moskit- nie wiem.. może byli, może nie mieli powodu...

Ale doceń "tupolewizm", czyli

"W zachowaniu policji najbardziej szokuje fakt, że zamiast zaczekać do końca nabożeństwa, postanowiono je przerwać. "

Nie jest ważne, że obostrzenia łamią tambylcy, ważniejsze, że służby mają czelność ich przestrzegania wymagać...

Napisano (edytowane)
27 minut temu, Moskit1/2 napisał:

Czemu nie pójdą do meczetu hmm 

A są w GB Polskie meczety ? jak są to pewnie pójdą. Meczety w GB zamknięte od września.

 

Edytowane przez fala
Napisano
6 minut temu, fala napisał:

A są w GB Polskie meczety ? jak są to pewnie pójdą. Meczety w GB zamknięte od września.

 

Pytasz, odpowiadasz jak schizofrenik ! 

Napisano (edytowane)
39 minut temu, Moskit1/2 napisał:

Czemu nie pójdą do meczetu hmm 

 

3 minuty temu, Moskit1/2 napisał:

Pytasz, odpowiadasz jak schizofrenik ! 

Na durne pytania nie ma mądrych odpowiedzi.

Edytowane przez fala
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Moskit1/2 napisał:

Kto tak twierdzi ?? 

Ci co nie zadają głupich pytań.

W tym przypadku zawiadomiono policję o nieprzestrzeganiu przepisów, i nie był to meczet tylko Polski Kościół Katolicki.  Mam nadzieję że potrafisz  zrozumieć to co czytasz.

Edytowane przez fala
Napisano
1 minutę temu, fala napisał:

Ci co nie zadaj głupich pytań.

Nie ma cos, takiego jak ty propagującego socjalistycznym tłumaczeniu w swojej osobie ! 

"stawianie pytań to największe odnawialne źródło  intelektualnej energii jaką posiada człowiek " ale i to przygłupom nie pomoże 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie