Skocz do zawartości

Pandemia


les05

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, bjar_1 napisał:

A agitatorzy szczepionkowi "Pinokio" Morawiecki i Niedzielski to Gatesa jacyś fani?

Teraz Gates zrobi im update i może przestaną kraść i kłamać? albo w końcu z sensem dyrdymały pleść?

 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz socjalistyczny raj chyba dopiero wchodzi w pandemię, skoro wczoraj znowelizowano ustawę, gdzie stoi napisane, że:

"

[...]

Obniżka czynszu najmu w galeriach handlowych

Przepisy przewidują, że w okresie obowiązywania zakazu działalności galerii handlowych o powierzchni powyżej 2 tys. m kw. czynsz dla najemców zostanie obniżony o 80 proc., natomiast przez 3 miesiące po zniesieniu zakazu prowadzenia działalności będzie to 50 proc.

Wynajmujący i najemcy będą mieli prawo skorzystania z kontroli sądowej i ustalenia innej wartości czynszu, niż wynikająca z przepisu o obniżce, w przypadku wykazania, że skala obniżki jest nieuzasadniona. 

Pomoc będzie przyznawana także we wszystkich kolejnych okresach ewentualnego obowiązywania zakazu handlu oraz ma dotyczyć umów najmu zawieranych przed dniem wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego, tj. 14 marca 2020 r.

[...]"

https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/pomoc-dla-sklepikow-szkolnych-najemcow-galerii-handlowych-i-turystyki

Rezolutnie i z fantazją brzmią przepis o "sklepikach szkolnych", gdzie e-nauczanie trwa już kilka miesięcy i podobnież się kończy.

Umarłemu kadzidło?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dobrego to nie wróży. Znaczy szykują się do piątej, szóstej i siódmej fali  pandemii wirusa odmiany brazylijskiej, nowozelandzkiej, azjatycko-kaczawskiej ... Wczoraj rozmawiałem z Polakiem mieszkającym od 20 lat na terenie DE. Tamten naród jest już złamany, nawet się nie buntują, do tego socjal dla paciatych,  obrońcy praw zwierząt i środowisko przyrodników powstrzymało próby wprowadzenia legalizacji stosunków seksualnych z kozami , ale gwałty na cudzych zwierzętach w rolniczych rejonach DE to normalnka , więc dla każdego paciatego samca uchodźcy od dwóch lat przysługują już dwa bony miesięcznie na wizytę w niemieckim burdelu opłacane przez niemieckie państwo również w ramach pomocy socjalnej. W mediach tego nie przeczytacie jaki cyrk tam się odbywa.

Edytowane przez Sowa74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Sowa- nie wiem, co bierzesz, ale albo zmień dostawcę, albo sprawdź, dlaczego ci aż taki syf sprzedaje...

Człowiekuśniegu, wycieczki personalne to sobie możesz robić w domu w kierunku żony, a na forum skoro pełnisz funkcje pseudomoderatora to zachowuj się jak na tą rangę przystało. Nic nie biorę, może sam ćpasz.

Edytowane przez Sowa74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa- skoro napisałeś

"ale gwałty na cudzych zwierzętach w rolniczych rejonach DE to normalnka"

w stanie normalnym (?), to podaj jakieś źródła powyższej informacji.

To, że na Zachodzie budżet płaci za umożliwienie np niepełnosprawnym korzystania z usług domów uciech czy płaci tzw asystentkom seksualnym jakoś nie jest niczym dziwnym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Sowa- skoro napisałeś

"ale gwałty na cudzych zwierzętach w rolniczych rejonach DE to normalnka"

w stanie normalnym (?), to podaj jakieś źródła powyższej informacji.

To, że na Zachodzie budżet płaci za umożliwienie np niepełnosprawnym korzystania z usług domów uciech czy płaci tzw asystentkom seksualnym jakoś nie jest niczym dziwnym.

 

https://wpolityce.pl/swiat/366776-uchodzca-z-syrii-zgwalcil-kucyka-w-mini-zoo-w-berlinie-na-oczach-dzieci-czegos-takiego-u-nas-wczesniej-nie-bylo

https://newsbook.pl/2018/10/31/niemcy-migrant-aresztowany-za-gwalty-na-trzech-kobietach-oraz-owcach-i-kozach/

https://www.heute.at/s/20-jahriger-vergewaltigte-esel-bis-zum-tod-58348340

https://www.morgenpost.de/vermischtes/article226209965/Pferd-brutal-vergewaltigt-Sperma-entdeckt-wurde-Haflingerstute-Gegenstand-eingefuehrt.html

Teraz już brudasy są pod ochroną i do mediów mało co idzie. To że coś jest normalne na "zachodzie" wcale nie znaczy, że jest to normalne w Polsce. Napisałem o info od kolegi który tam mieszka, dopasowanie linków do tego jest trudne, bo nikt tym cyrkiem jaki tam się odstawia  się już nie chwali i jest niepisany zakaz rozpowszechniania treści szkalujących uchodźców.

 

Edytowane przez Sowa74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa

Dałeś cztery przykłady, jako potwierdzenie, że ""ale gwałty na cudzych zwierzętach w rolniczych rejonach DE to normalnka" "

 

W naszym socjalistycznym raju popełnianych jest ok 1900 gwałtów rocznie, czyli 5-6 dziennie. Czy to oznacza, że w PRL'u to normalka?

I nie, nie bronię imigrantów, tylko "bawią" mnie taki wrzutki jak twoja. Tym bardziej, im bardziej polski KK nie zna pojęcia "przestępstwa zoofilii" a karę można dostać za znęcanie się nad zwierzęciem i/lub prezentowanie treści z zoofilią związanych.

Kilka wyroków za powyższe, jako stosunki, w Polsce do roku zapada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Wasze wypowiedzi na myśl mi przychodzi jedna rzecz i nie traktował bym tego z przymrużeniem oka, lecz najbardziej poważnie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_wędrówka_ludów

Ok.1600 lat temu coś zmusiło te plemiona aby podążyć na zachód, ku nieznanemu. Co to mogło być, nie wiem. Może ekspansja dalekowschodnich plemion gdzie podbijane narody, bądź ich części nie dały się zasymilować i wybrały ucieczkę na zachód. Może lepsze gleby. Może klęska głodu na skutek susz w tamtych rejonach ? Nie wiem, czynników może być wiele.

A w dzisiejszych czasach patrząc na Europę ciapatymi oczkami, w porównaniu z tym co mają i jak żyją, po prostu widzą raj na ziemi.

Nie muszą pracować, pieniążki im daje głupie państwo(a) niewiernych, nie ma szariatu, a w więzieniu to i tak mają jedzonko lepsiejsze niż to co jedzą u siebie na wolności i to 3 razy dziennie ! Więc gdzie im będzie lepiej

. Przyszło nam żyć w takich czasach i jesteśmy świadkami tego co widzieli nasi praprzodkowie. Ba, jestem wstanie stwierdzić ze to my jesteśmy potomkami takich "przybłędów" z przed ok. 1600 lat.

Patrząc z piekła na Europę oczami Hitlera, to on się w grobie już nie obraca, tylko pracuje jako wentylator....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, traper6 napisał:

Czytając Wasze wypowiedzi na myśl mi przychodzi jedna rzecz i nie traktował bym tego z przymrużeniem oka, lecz najbardziej poważnie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_wędrówka_ludów

Ok.1600 lat temu coś zmusiło te plemiona aby podążyć na zachód, ku nieznanemu. Co to mogło być, nie wiem. Może ekspansja dalekowschodnich plemion gdzie podbijane narody, bądź ich części nie dały się zasymilować i wybrały ucieczkę na zachód. Może lepsze gleby. Może klęska głodu na skutek susz w tamtych rejonach ? Nie wiem, czynników może być wiele.

A w dzisiejszych czasach patrząc na Europę ciapatymi oczkami, w porównaniu z tym co mają i jak żyją, po prostu widzą raj na ziemi.

Nie muszą pracować, pieniążki im daje głupie państwo(a) niewiernych, nie ma szariatu, a w więzieniu to i tak mają jedzonko lepsiejsze niż to co jedzą u siebie na wolności i to 3 razy dziennie ! Więc gdzie im będzie lepiej

. Przyszło nam żyć w takich czasach i jesteśmy świadkami tego co widzieli nasi praprzodkowie. Ba, jestem wstanie stwierdzić ze to my jesteśmy potomkami takich "przybłędów" z przed ok. 1600 lat.

Patrząc z piekła na Europę oczami Hitlera, to on się w grobie już nie obraca, tylko pracuje jako wentylator....

Problem w tym, że prawie nic nie wiemy o sytuacji jaka istniała tu 1600 lat temu, źródeł pisanych nie ma a to co wykopią archeolodzy jest oplatane nicią ich domysłów, przypuszczeń i swobodnej interpretacji ludzi, którzy na podstawie grotów strzał, świecidełek i skorup z wypalonej gliny budują bajki z mchu i paproci. Ja bym się nie doszukiwał podobieństw, bo wiedza o prehistorii jest zbyt mglista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, traper6 napisał:

Ba, jestem wstanie stwierdzić ze to my jesteśmy potomkami takich "przybłędów" z przed ok. 1600 lat.

To są takie teorie, ale na ile miała miejsce wędrówka ludów, a na ile tylko idei i produktów po jakich te "ludy " są identyfikowane to druga para kaloszy. Współczesna archeologia na podstawie niepełnych danych wyciąga różne wnioski, znajda gdzieś artefakty podobne do tych z Rzymu i wysnuwają teorię że dotarli tam Rzymianie, zapominając że równie dobrze dane artefakty mogły dojść tysiące kilometrów drogą wymiany towarowej (taka kupiecka sztafeta), a przy okazji wędrowała idei ich produkcji na miejscu. Jak za 100 lat archeologowie współczesności (taka nowa modna pseidonauka) rozkopią złomowiska wschodniej Europy to dojdą do wniosku, że w latach 1990-2020 nastąpiła na wschód wędrówka germanów kultury wolksvagena.

Tak więc może jesteś potomkiem jakichś ludów przeganianych, nie wiem kim jesteś,, ja jestem w zasadzie u siebie, z historią przodków sięgającą wielu tysięcy lat wstecz, jako suweren tych słowiańskich terenów.

Edytowane przez Sowa74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fala napisał:

Ciekawa teoria, masz jakiś rodzinny album z tego okresu?

 

  Nie teoria, tylko fakt w świetle badań genetycznych szczątków naszych przodków i obecnych mieszkańców terenów krajów słowiańskich.  Jakbyś nie wagarował na lekcjach historii to fotografia zaczyna się od 1830 roku, więc dalsze uwagi na ten temat fotografii zachowaj dla siebie. Niektórzy nałykali się opowieści o narodzie przepędzanym   i w nie uwierzyli. Ja tego nie kupuje.

Edytowane przez Sowa74
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tyr napisał:

Byleś nie za daleko wrócił do tych wierzeń, bo jeszcze zaczniesz składać ofiary z ludzi i zjadać serca i mózgi wrogów... Albo tobie zeżrą...

Jakbym słyszał przekaz dnia PiSS.

Nasi dymają dzieci, ale tamci je zabijali i zjadali. I mało ważne, że te zabijanie i zjadanie (w przypadku ludów przedsłowiańskich) to bujda na resorach.

  • Super 1
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, karpik napisał:

Sowa- od dawna postuluje, żeby wrócić też do wierzeń naszych przodków, choćby z pragmatyzmu. Tj. nie " czyń sobie ziemię poddaną" tylko- szanuj i dbaj o to, co naprawdę daje ci życie i pozwala żyć.

Uważaj Karpik , bo stąpasz po cienkim lodzie ?. Kto wie , czy za lat parę jakieś Ordo srulis czy inna święta inkwizycja za takie teksy nie napisze Ci w epitafium  - „Wreszcie wyprowadzono go na miejsce stracenia i okrutnie znęcano się najpierw nad jego językiem i ustami, którymi on okrutnie występował przeciw Bogu. Potem spalono jego rękę, która była narzędziem najpotworniejszego płodu, spalono także jego papiery pełne bluźnierstw i na koniec on sam, potwór, został pochłonięty przez płomienie, które miały przebłagać Boga, jeżeli w ogóle za takie bezeceństwa można Boga przebłagać”.  

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie występuje przeciw żadnym bogom. Każdy może wierzyć w to co chce.

Jestem przeciw mafijnym instytucjom będącym ponad prawem, na garnuszku państwa(moich podatków), żerującym na strachu ludzi, węszący gdzie wepchnąć tłuste łby bliżej kasy i luksusu.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, karpik napisał:

Jakbym słyszał przekaz dnia PiSS.

Nasi dymają dzieci, ale tamci je zabijali i zjadali. I mało ważne, że te zabijanie i zjadanie (w przypadku ludów przedsłowiańskich) to bujda na resorach.

To w Biskupinie nie zajmowali się kanibalizmem? Zabijanie i zjadanie to bujda na resorach? Poczytaj trochę to się zdziwisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie