bjar_1 Napisano 25 Kwiecień 2021 Napisano 25 Kwiecień 2021 Nową odmianę przywożą - https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-ciezko-chory-polski-dyplomata-wrocil-z-indii/5k82dwq,79cfc278
les05 Napisano 25 Kwiecień 2021 Autor Napisano 25 Kwiecień 2021 W kraju w którym krowy uważane są za święte a ich odchody za dary nie powinno dziwić, że wirus bije tam rekordy.
bjar_1 Napisano 25 Kwiecień 2021 Napisano 25 Kwiecień 2021 A w Afryce cisza (?), a tam powinno ich kłaść na potęgę.
les05 Napisano 25 Kwiecień 2021 Autor Napisano 25 Kwiecień 2021 2 minuty temu, bjar_1 napisał: A w Afryce cisza (?), a tam powinno ich kłaść na potęgę. I tak jest, tyle że w Afryce państwa istnieją teoretyczne, nikt tam nie liczy, nie sprawdza, nie interesuje się, bo i po co. Epidemia sama wygaśnie a przeżyją tylko najsilniejsi.
bjar_1 Napisano 25 Kwiecień 2021 Napisano 25 Kwiecień 2021 O kurła miałem 33333 odpowiedzi i nawet nie zauważyłem, będzie pite :D
fala Napisano 25 Kwiecień 2021 Napisano 25 Kwiecień 2021 Godzinę temu, les05 napisał: I tak jest, tyle że w Afryce państwa istnieją teoretyczne, nikt tam nie liczy, nie sprawdza, nie interesuje się, bo i po co. Epidemia sama wygaśnie a przeżyją tylko najsilniejsi. No to niedługo afrykański kontynent będzie się kończył nad Bałtykiem.
szutnik Napisano 25 Kwiecień 2021 Napisano 25 Kwiecień 2021 10 godzin temu, Tyr napisał: To, że w wyborczej nie napisali nie znaczy, że czegoś nie ma... To ,że w Wyborczej nie napisali nie znaczy, że ... Tyr może mieć głęboko w d... Art. 11 ust. 1 Powszechna Deklaracja Praw Człowieka stanowi, że: Każdy człowiek oskarżony o popełnienie przestępstwa ma prawo, aby uznawano go za niewinnego dopóty, dopóki jego wina nie zostanie mu udowodniona zgodnie z prawem podczas publicznego procesu, w którym miał wszystkie gwarancje konieczne dla swojej obrony; art. 14 ust. 2 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych przewiduje, że: Każda osoba oskarżona o popełnienie przestępstwa ma prawo być uważana za niewinną aż do udowodnienia jej winy zgodnie z ustawą; art. 6 ust. 2 Europejska Konwencja Praw Człowieka potwierdza, że: Każdego oskarżonego o popełnienie czynu zagrożonego karą uważa się za niewinnego do czasu udowodnienia mu winy zgodnie z ustawą. oraz Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu. Podobnie stanowi Kodeks postępowania karnego: Oskarżonego uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem (art. 5 § 1 k.p.k.)[1]. Założeniem tej zasady jest domniemanie uczciwości każdego obywatela, chyba że dowiedziona zostanie jego nieuczciwość. Przecież to pisali lewaki a On i tak wie lepiej...
bjar_1 Napisano 26 Kwiecień 2021 Napisano 26 Kwiecień 2021 A agitatorzy szczepionkowi "Pinokio" Morawiecki i Niedzielski to Gatesa jacyś fani?
Czlowieksniegu Napisano 26 Kwiecień 2021 Napisano 26 Kwiecień 2021 Mnie nie pytaj- ja zaszczepiony... Ale:
fala Napisano 26 Kwiecień 2021 Napisano 26 Kwiecień 2021 (edytowane) 7 godzin temu, bjar_1 napisał: A agitatorzy szczepionkowi "Pinokio" Morawiecki i Niedzielski to Gatesa jacyś fani? Teraz Gates zrobi im update i może przestaną kraść i kłamać? albo w końcu z sensem dyrdymały pleść? Edytowane 26 Kwiecień 2021 przez fala
bjar_1 Napisano 27 Kwiecień 2021 Napisano 27 Kwiecień 2021 Żeby im zrobić, to musieli by się zaszczepić ;)
fala Napisano 27 Kwiecień 2021 Napisano 27 Kwiecień 2021 3 godziny temu, bjar_1 napisał: Żeby im zrobić, to musieli by się zaszczepić ;) Jeden już pod kontrolą... https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-27/andrzej-duda-zaszczepiony-poinformowal-jak-sie-czuje/
les05 Napisano 27 Kwiecień 2021 Autor Napisano 27 Kwiecień 2021 15 minut temu, bjar_1 napisał: Po kiego się szczepił jak już miał? Chciał więcej, u polityków to norma, więcej, więcej i więcej.
Czlowieksniegu Napisano 28 Kwiecień 2021 Napisano 28 Kwiecień 2021 Nasz socjalistyczny raj chyba dopiero wchodzi w pandemię, skoro wczoraj znowelizowano ustawę, gdzie stoi napisane, że: " [...] Obniżka czynszu najmu w galeriach handlowych Przepisy przewidują, że w okresie obowiązywania zakazu działalności galerii handlowych o powierzchni powyżej 2 tys. m kw. czynsz dla najemców zostanie obniżony o 80 proc., natomiast przez 3 miesiące po zniesieniu zakazu prowadzenia działalności będzie to 50 proc. Wynajmujący i najemcy będą mieli prawo skorzystania z kontroli sądowej i ustalenia innej wartości czynszu, niż wynikająca z przepisu o obniżce, w przypadku wykazania, że skala obniżki jest nieuzasadniona. Pomoc będzie przyznawana także we wszystkich kolejnych okresach ewentualnego obowiązywania zakazu handlu oraz ma dotyczyć umów najmu zawieranych przed dniem wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego, tj. 14 marca 2020 r. [...]" https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/pomoc-dla-sklepikow-szkolnych-najemcow-galerii-handlowych-i-turystyki Rezolutnie i z fantazją brzmią przepis o "sklepikach szkolnych", gdzie e-nauczanie trwa już kilka miesięcy i podobnież się kończy. Umarłemu kadzidło?
Sowa74 Napisano 29 Kwiecień 2021 Napisano 29 Kwiecień 2021 (edytowane) Nic dobrego to nie wróży. Znaczy szykują się do piątej, szóstej i siódmej fali pandemii wirusa odmiany brazylijskiej, nowozelandzkiej, azjatycko-kaczawskiej ... Wczoraj rozmawiałem z Polakiem mieszkającym od 20 lat na terenie DE. Tamten naród jest już złamany, nawet się nie buntują, do tego socjal dla paciatych, obrońcy praw zwierząt i środowisko przyrodników powstrzymało próby wprowadzenia legalizacji stosunków seksualnych z kozami , ale gwałty na cudzych zwierzętach w rolniczych rejonach DE to normalnka , więc dla każdego paciatego samca uchodźcy od dwóch lat przysługują już dwa bony miesięcznie na wizytę w niemieckim burdelu opłacane przez niemieckie państwo również w ramach pomocy socjalnej. W mediach tego nie przeczytacie jaki cyrk tam się odbywa. Edytowane 29 Kwiecień 2021 przez Sowa74
Czlowieksniegu Napisano 29 Kwiecień 2021 Napisano 29 Kwiecień 2021 Sowa- nie wiem, co bierzesz, ale albo zmień dostawcę, albo sprawdź, dlaczego ci aż taki syf sprzedaje...
Sowa74 Napisano 29 Kwiecień 2021 Napisano 29 Kwiecień 2021 (edytowane) 2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał: Sowa- nie wiem, co bierzesz, ale albo zmień dostawcę, albo sprawdź, dlaczego ci aż taki syf sprzedaje... Człowiekuśniegu, wycieczki personalne to sobie możesz robić w domu w kierunku żony, a na forum skoro pełnisz funkcje pseudomoderatora to zachowuj się jak na tą rangę przystało. Nic nie biorę, może sam ćpasz. Edytowane 29 Kwiecień 2021 przez Sowa74
Czlowieksniegu Napisano 29 Kwiecień 2021 Napisano 29 Kwiecień 2021 Sowa- skoro napisałeś "ale gwałty na cudzych zwierzętach w rolniczych rejonach DE to normalnka" w stanie normalnym (?), to podaj jakieś źródła powyższej informacji. To, że na Zachodzie budżet płaci za umożliwienie np niepełnosprawnym korzystania z usług domów uciech czy płaci tzw asystentkom seksualnym jakoś nie jest niczym dziwnym.
Sowa74 Napisano 29 Kwiecień 2021 Napisano 29 Kwiecień 2021 (edytowane) 16 minut temu, Czlowieksniegu napisał: Sowa- skoro napisałeś "ale gwałty na cudzych zwierzętach w rolniczych rejonach DE to normalnka" w stanie normalnym (?), to podaj jakieś źródła powyższej informacji. To, że na Zachodzie budżet płaci za umożliwienie np niepełnosprawnym korzystania z usług domów uciech czy płaci tzw asystentkom seksualnym jakoś nie jest niczym dziwnym. https://wpolityce.pl/swiat/366776-uchodzca-z-syrii-zgwalcil-kucyka-w-mini-zoo-w-berlinie-na-oczach-dzieci-czegos-takiego-u-nas-wczesniej-nie-bylo https://newsbook.pl/2018/10/31/niemcy-migrant-aresztowany-za-gwalty-na-trzech-kobietach-oraz-owcach-i-kozach/ https://www.heute.at/s/20-jahriger-vergewaltigte-esel-bis-zum-tod-58348340 https://www.morgenpost.de/vermischtes/article226209965/Pferd-brutal-vergewaltigt-Sperma-entdeckt-wurde-Haflingerstute-Gegenstand-eingefuehrt.html https://www.swr.de/swraktuell/baden-wuerttemberg/mannheim/urteil-vergewaltigung-112.html https://www.oe24.at/welt/bauer-hatte-sex-mit-mini-esel/79124641 Teraz już brudasy są pod ochroną i do mediów mało co idzie. To że coś jest normalne na "zachodzie" wcale nie znaczy, że jest to normalne w Polsce. Napisałem o info od kolegi który tam mieszka, dopasowanie linków do tego jest trudne, bo nikt tym cyrkiem jaki tam się odstawia się już nie chwali i jest niepisany zakaz rozpowszechniania treści szkalujących uchodźców. Edytowane 29 Kwiecień 2021 przez Sowa74
Czlowieksniegu Napisano 29 Kwiecień 2021 Napisano 29 Kwiecień 2021 Sowa Dałeś cztery przykłady, jako potwierdzenie, że ""ale gwałty na cudzych zwierzętach w rolniczych rejonach DE to normalnka" " W naszym socjalistycznym raju popełnianych jest ok 1900 gwałtów rocznie, czyli 5-6 dziennie. Czy to oznacza, że w PRL'u to normalka? I nie, nie bronię imigrantów, tylko "bawią" mnie taki wrzutki jak twoja. Tym bardziej, im bardziej polski KK nie zna pojęcia "przestępstwa zoofilii" a karę można dostać za znęcanie się nad zwierzęciem i/lub prezentowanie treści z zoofilią związanych. Kilka wyroków za powyższe, jako stosunki, w Polsce do roku zapada...
les05 Napisano 29 Kwiecień 2021 Autor Napisano 29 Kwiecień 2021 Co w Polsce jest patologią tam jest normą, przywieźli swoje zwyczaje do Niemiec i czują się jak u siebie, jak widać. 1 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się