Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

Jak proboszcz, to lepiej nie bunkier, a kołek zastrugać i się zakorkować 😄

Balans w Holandii przymusowa eutanazja już jest legalna a inżynierów mają w bród. Wiem, że marzy ci się Polska zintegrowana, z socjalistyczną unią pod przywództwem putina.

fala, twoich wypróżnień intelektualnych to szkoda komentować...

3 minuty temu, Tyr napisał:

fala, twoich wypróżnień intelektualnych to szkoda komentować...

Staram się jak mogę aby się do twojego poziomu dostosować , ale jak widzisz coś mi ten lot w dół nie wychodzi.

Nie bądź taki skromny pikujesz na łeb odkąd jesteś na forum:)

27 minut temu, Tyr napisał:

Balans w Holandii przymusowa eutanazja już jest legalna a inżynierów mają w bród. Wiem, że marzy ci się Polska zintegrowana, z socjalistyczną unią pod przywództwem putina.

W Holandii nie ma przymusowej eutanazji bo być nie może, więc nie kłam. To po pierwsze, a po drugie to UE nie jest socjalistyczna, jeżeli już to jest liberalna, chociaż granice ideologiczne między systemami się zacierają. A po trzecie, to Putin w kwestiach obyczajowych jest bardzo konserwatywny i pro cerkiewny, coś pomiędzy PIS a Konfederacją.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjsoNTkyfnpAhXWFXcKHeN1AMUQFjAAegQIBBAB&url=https%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FEutanazja&usg=AOvVaw0xAZeaEaVelBISX3pYwi38

Posted (edited)
50 minut temu, Tyr napisał:

Nie bądź taki skromny pikujesz na łeb odkąd jesteś na forum:)

I jakoś nie mogę cię dogonić. Poziom absurdów wypisywanych tu przez ciebie jest nie do przeskoczenia.

Edited by fala

W sumie dość ciekawe, dlaczego o tym, kto z kim i dlaczego stanowi rodzinę, decyduje stary kawaler, który takowej nigdy nie założyła jedyna (?) bliska krewna jest na etapie trzeciego męża. Rozumiem, że wiedzę o dzisiejszym Świecie czerpie od panów, z których część lubi dzieci, innych panów lub mają kobiety na boku?

Ot Historia.... 

Koło zatoczyła.... 

b60deee91ec7a1943d1d46e7cc6fbe3d_fs.jpg

I tu władze prl-u miały rację. Marcin nie pamiętam, żeby OTUĘ Jarosław pisał... A to ona decyduje kto z kim tworzy rodzinę. Zobacz też sondaże na temat powyższego.

Posted (edited)
8 minut temu, toska napisał:

Ot Historia.... 

Koło zatoczyła.... 

Cóż, Historia uczy ... ale od zawsze ma debilnych uczniów...

Sondaż jako wyznacznik poziomu ? Czego? Niewiedzy czy już głupoty.

Edited by szutnik

Marcin- ale Ty widziałeś Konstytucję na oczy i może nawet czytałeś?

Masz takie coś:

Art. 18.

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Czy z powyższego wynika zakaz małżeństw jednopłciowych czy delegalizacja związków partnerskich?

Ale pisałem, że niech se tam zawierają ale adopcja to już inna para kaloszy.

szutnik, może ty chciałeś być wychowywany przez dwóch tatusiów i ci nie pykło ale odwal się od dzieci które nie mogą zaprotestować lub mieć wybór.

3 minuty temu, Tyr napisał:

szutnik, może ty chciałeś być wychowywany przez dwóch tatusiów i ci nie pykło ale odwal się od dzieci które nie mogą zaprotestować lub mieć wybór.

A Ty jesteś , jak rozumiem wzorcem moralności z polskiego Sevres ( Kopydłowa ) , że chcesz decydować za innych? Po za tym , jak rozumiem teraz "mają wybór" ?

ps. Konsekwencje durnej interpretacji  art. 18  widziałem ostatnio , gdy partner ( z 30 letnim stażem )  mojej znajomej nie mógł uzyskać informacji o jej stanie zdrowia , a sprawa była poważna.Więc nie zachowuj się jak koń z klapkami tylko patrz szerzej .

"ale odwal się od dzieci które nie mogą zaprotestować lub mieć wybór. "

Tym bardziej im bardziej można, już dziś, sprawdzić, na przykład, jaka jest skala przemocy wobec dzieci w "porządnych", bo heteroseksualnych rodzinach...

Posted (edited)
7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

jaka jest skala przemocy wobec dzieci w "porządnych", bo heteroseksualnych rodzinach...

Ale rodzina jest święta! Nawet gdy pije i bije ... a czasami gwałci lub molestuje.

Edited by szutnik
  • Thanks 1

Posted (edited)

Szutnik zrozumiałeś co napisałem, ...że nie chcę, żeby decydowano za innych i sam też nie chcę decydować o kimś. Od opieki nad RODZINAMI! adopcyjnymi są instytucje, które decydują komu przyznać i nadzorują adopcję. Tak samo wśród lgbt będą patologie jak w hetero społeczeństwie... Od tego jest policja.

1402767269_hzrn3n_600.jpg

Tatusiom brakuje tylko dziecka do szczęścia...

Edited by Tyr

Marcin- naprawdę się boję, że Twoja obsesja na punkcie LGBT może mieć jakieś głębsze powody...

Co Ty byś zrobił, gdyby na Forum się takie tematy nie pojawiały? Możliwości są, wg mnie, dwie- albo byś sam zakładał, albo być w dyskusję o LGBT próbował Balansa lub Falę wciągnąć...

PS Ciekawe, na marginesie, czy niebezpieczniejsza dla moralności jest obecność na Świecie LGBT czy gnid typu Pięta?

Obecność ideologii lgbt, agresywnej odmiany aparatczyków powiązanych z inżynierią społeczną, typu poprawność polityczna. 

Z ciekawości... Ty byś pozwolił adoptować?

Z Murzynami w USA było podobnie, najpierw zażądali równości praw ale teraz to za mało, teraz trzeba klękać przed nimi. Z lgbt będzie tak samo, ten sam kierunek. 

les

"Z Murzynami w USA było podobnie, najpierw zażądali równości praw ale teraz to za mało, teraz trzeba klękać przed nimi. Z lgbt będzie tak samo, ten sam kierunek.  "

Ty tak na serio?

Marcin

"

Obecność ideologii lgbt, agresywnej odmiany aparatczyków powiązanych z inżynierią społeczną, typu poprawność polityczna. 

Z ciekawości... Ty byś pozwolił adoptować?"

Nie, ale jakość problem nie dotyczy adoptowania, wbrew temu co się niektórym wydaje, ale zrównania pewnych praw.

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

les

"Z Murzynami w USA było podobnie, najpierw zażądali równości praw ale teraz to za mało, teraz trzeba klękać przed nimi. Z lgbt będzie tak samo, ten sam kierunek.  "

Ty tak na serio?

Coś nie pasi?

Murzyni nie wzięli się tam znikąd- co więcej, w znakomitej większości nie chcieli się tam znaleźć.

W dodatku akcja afirmacyjna przyniosła sporo więcej szkód, niż pozytywów- a odnośnie równości praw i możliwości, też bym się nie rozpędzał. Wystarczy porównać dochody osób o tym samym wykształceniu i umiejętnościach, na tych samych lub zbliżonych stanowiskach, a różniących się kolorem skóry- z grubsza to 80 do 100.

Jeszcze raz powtórzę - zbliżają się wybory, a więc ponownie zaczęto straszyć ludzi LGBT i "inżynierami" z Afryki. W sumie w naszym przypadku jest to problem zdecydowanie i celowo wyolbrzymiony, bo zarówno jedno jak i drugie to w naszym kraju zjawiska marginalne. Natomiast prawdziwym zagrożeniem dla nas jest plan PIS-u polegający na osadzeniu u nas co najmniej 5 milionów Ukraińców, bo to jest robienie z Polski drugiej Jugosławii i proszenie się o kłopoty w przyszłości. Tym bardziej, że UPAina jako jedyny nasz sąsiad ma do nas pretensje terytorialne.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information