Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tyr napisał:

Zgadza się. Duża część niewierzących z ateizmu zrobiła sobie religię a ekstremistyczna część wyznawców tejże "nowej religii" stosuje dawno zaprzestane przez kościół katolicki metody prozelityzmu. Misjonarze  w postaci lewactwa i lgbt wszelkimi metodami próbują nawracać na ateizm i wyrugować wiarę w Boga. To niby ma być postęp? Dobrze, że nie są już u władzy bo pewnie mielibyśmy inkwizycję 2.0 - komuszą i Folwark zwierzęcy. 

Jak na razie, to dominujący u nas KK stara się [skutecznie zresztą] państwo świeckie i neutralne światopoglądowo przerobić na państwo wyznaniowe. Narzucając za pomocą swoich ludzi na najwyższych stanowiskach w państwie, swoją ideologię jako obowiązujące prawo. Prawo, które ma obowiązywać WSZYSTKICH, zarówno wierzących jak i nie wierzących, zarówno praktykujących jak i nie praktykujących. Ot taki katolicki odpowiednik Iranu.

A odnośnie LGBT, to jak zwykle najciemniej jest pod latarnią. Bo to właśnie w KK jest najwięcej przedstawicieli tej orientacji seksualnej, co zresztą nie może dziwić, skoro w tej instytucji obowiązuję nieludzki celibat, a natury oszukać się nie da... Sprawdza się tu i drugie powiedzenie, że ryba gnije od głowy. Całkiem niedawno znany ksiądz [a przed nim jeszcze kilku innych] publicznie potwierdził, że Watykanem rządzą tzw. "Lawendowi", którzy decydują tam o wszystkim, a przede wszystkim o awansach, które w większości dostają ci co są podobnej orientacji seksualnej. Tak więc zanim zaczniecie grzebać innym w majtach i wchodzić im do łóżek z buciorami, to może zacznijcie od siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
29 minut temu, Tyr napisał:

Balans w jaki sposób cię zmuszają?  

Pytanie źle postawione, bo ja jestem już w tym wieku, że co najwyżej to mnie może irytować debilny zakaz handlu w niedzielę. A do tego mam taką dziwną naturę, że jak mi jakakolwiek władza stara się coś narzucać siłą, to ja się staram robić akurat odwrotnie.

Natomiast problem mają młodsi, bo ich rygory tzw. prawa naturalnego, które w naszym katotalibanie stopniowo zastępuje prawo stanowione i Konstytucję, już bezpośrednio dotyczą i to nawet w najbardziej intymnych sprawach. I to bez względu na to, czy są wierzący czy niewierzący i właśnie w tym jest cały problem, że dominująca religia narzuca swoją ideologię wszystkim. Jakim prawem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyr napisał:

I gdzie ta twoja wrażliwość wobec proletariatu muszącego zapierdzielać w niedzielę do pracy?

Zapoznaj się z prawem pracy w tych krajach zanim zaczniesz puszczać bąki.

Można było dostosować nasze prawo pracy i byłoby ok, ale chodziło o PR , no i o mentalność ludu ciemnego, najlepszy jest zakaz a najlepiej jak jeszcze waadza da w pysk, no bo co to za waadza co w mordę nie przypier....?

Z mapki widać że krajów z zakazem handlu w niedzielę jest mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyr napisał:

W czym jeszcze oprócz handlu i seksu się narzucają 

Prawo do dziedziczenia przez partnerów ( bez wzg. na płeć) 

Prawo ograniczające dostęp do nowoczesnej antykoncepcji, powszechnej w innych krajach Europy ( bo przecież kobiet nie będą się pytać o zdanie) 

Pseudo prawo tzw. Klauzula sumienia

Pseudo prawo o obrazie uczuć religijnych ( moich uczuć nie chroni ) 

I wiele innych oraz nie pisanych zasad , de facto kalających istotę demokracji i państwa prawa.

 

ps. Dla przypomnienia , powoływanie się na Orwella w Twoim przypadku jest swoistym kuriozum ? , bo nie dość ,że socjalista , to jeszcze bliski anarchistom i walczący w POUM  w Hiszpanii. Do tego wydźwięk jego życia i  twórczości jest czystą antytezą Twoich poglądów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyr napisał:

W czym jeszcze oprócz handlu i seksu się narzucają 

Jesteś mistrzem odwracania kota ogonem, unikania odpowiedzi i kierowania dyskusji na poboczne wątki. Z jednej strony atakujesz LGBT [nie jestem ich zwolennikiem i nie zamierzam ich bronić], a z drugiej strony przechodzisz do porządku nad tym, że to właśnie w KK jest ich najwięcej i mają największe wpływy. Podobnie traktujesz narzucanie siłą przez KK swojej ideologi również osobom niewierzącym, czy też wątpiącym, albo wyznającym inną wiarę. O dojeniu państwa na miliardy złotych już nie wspominając.

A odnośnie handlu, to przed pandemią w takich krajach jak Niemcy czy Francja poważnie się zastanawiano nad przywróceniem handlu w niedzielę, bo takie było zapotrzebowanie rynku. Natomiast u nas był bardzo logiczny projekt, aby pracownicy [nie tylko handlu] mieli zapewnione dwie wolne niedziele w miesiącu, a za pozostałe mieli mieć płatne godziny 100%. Niestety przeważył głos biskupów, że Polacy zamiast do kościoła, to coraz częściej udają się w niedziele do Galerii i projekt przepadł, tym bardziej, że sam Arcykapłan z Torunia wzywał do niedziel bez handlu.

No cóż, taka gmina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szutnik napisał:

Prawo ograniczające dostęp do nowoczesnej antykoncepcji, powszechnej w innych krajach Europy ( bo przecież kobiet nie będą się pytać o zdanie) 

To chyba logiczne, bo skoro w tej instytucji rządzą "Lawendowi" to się przecież kobiet nie będą pytać o zdanie, bo nie od dziś wiadomo, że kobiety to pomiot szatana i zło wszelakie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, takafura napisał:

Ważne że znalazła rozwiązanie.

Ps. Jaką wspólną cechę mają zwolennicy aborcji ? Zdążyli sie urodzić.

Płaskie toto, ale zgodne z ideologią KK.  Gdy przyjdzie na mnie czas wolałbym ,żebym mógł wybrać komfortową eutanazję niż oczekiwać ,że jakiś leśny ludek będzie mi tego bronił w imię obcej moim przekonaniom ideolo...

https://hartman.blog.polityka.pl/2020/06/15/oto-ideologia-katolicka-podoba-sie-wam/?nocheck=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takafura napisał:

 

Kobieta nowych czasów - ideał, prawda ?

 

Jak wy uwielbiacie grzebac w czyichś majtkach i pod cudze kołdry zaglądać , nawet jakby miała i trzydzieści skrobanek to co tobie do tego? Najprawdopodobniej to zazdrościsz ze nie byłeś sprawca żadnej z nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tyr napisał:

Światowemu proletariatowi finansowemu, ością w oku i solą w gardle każdy przejaw myślenia narodowego i wiara katolicka a nowy ład trzeba zaprowadzić bo sam się nie zaprowadzi... 

Masz na myśli nowe krucjaty i wyprawy krzyżowe? Prezes i PAD je zainicjuje, sfinansuje i poprowadzi , a może mag z Torunia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szutnik napisał:

Prawo do dziedziczenia przez partnerów ( bez wzg. na płeć)

Testamentu nie mogą napisać?

 

6 godzin temu, szutnik napisał:

Prawo ograniczające dostęp do nowoczesnej antykoncepcji, powszechnej w innych krajach Europy ( bo przecież kobiet nie będą się pytać o zdanie)

Gumek, kapturków i tabletek brak? Podwiązać się nie mogą? Nawet nie wiesz o czym piszesz... Antykoncepcja to zapobieganie ciąży a nie jej przerywanie.

 

6 godzin temu, szutnik napisał:

Pseudo prawo tzw. Klauzula sumienia

Uuuu... grubo pojechałeś... Zabraniasz mieć sumienie?

 

6 godzin temu, szutnik napisał:

Pseudo prawo o obrazie uczuć religijnych ( moich uczuć nie chroni )

No popatrz. Ty religijny jesteś. Którą religię tak tępią? Do makaronu nie ci się pozwalają modlić?

Orwell opisuje, prawdziwe rzeczy bo miał styczność z lewactwem- i czerwonym i brunatnym. I taka prośba byś filozofów nie mieszał do swojego "filozofowania" forumowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szutnik napisał:

Płaskie toto, ale zgodne z ideologią KK.  Gdy przyjdzie na mnie czas wolałbym ,żebym mógł wybrać komfortową eutanazję niż oczekiwać ,że jakiś leśny ludek będzie mi tego bronił w imię obcej moim przekonaniom ideolo...

https://hartman.blog.polityka.pl/2020/06/15/oto-ideologia-katolicka-podoba-sie-wam/?nocheck=1

To ten od seksu z rodzeństwem? Ciekaw jestem kiedy jeszcze zoofilię postępowcy zaczną zachwalać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fala napisał:

Zapoznaj się z prawem pracy w tych krajach zanim zaczniesz puszczać bąki.

Można było dostosować nasze prawo pracy i byłoby ok, ale chodziło o PR , no i o mentalność ludu ciemnego, najlepszy jest zakaz a najlepiej jak jeszcze waadza da w pysk, no bo co to za waadza co w mordę nie przypier....?

Z mapki widać że krajów z zakazem handlu w niedzielę jest mniej.

fala, czy ty przedłożyłeś jakieś zaświadczenie o niepełnosprawności umysłowej, że cię tu trzymają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, balans napisał:

Jak na razie, to dominujący u nas KK stara się [skutecznie zresztą] państwo świeckie i neutralne światopoglądowo przerobić na państwo wyznaniowe. Narzucając za pomocą swoich ludzi na najwyższych stanowiskach w państwie, swoją ideologię jako obowiązujące prawo. Prawo, które ma obowiązywać WSZYSTKICH, zarówno wierzących jak i nie wierzących, zarówno praktykujących jak i nie praktykujących. Ot taki katolicki odpowiednik Iranu.

A odnośnie LGBT, to jak zwykle najciemniej jest pod latarnią. Bo to właśnie w KK jest najwięcej przedstawicieli tej orientacji seksualnej, co zresztą nie może dziwić, skoro w tej instytucji obowiązuję nieludzki celibat, a natury oszukać się nie da... Sprawdza się tu i drugie powiedzenie, że ryba gnije od głowy. Całkiem niedawno znany ksiądz [a przed nim jeszcze kilku innych] publicznie potwierdził, że Watykanem rządzą tzw. "Lawendowi", którzy decydują tam o wszystkim, a przede wszystkim o awansach, które w większości dostają ci co są podobnej orientacji seksualnej. Tak więc zanim zaczniecie grzebać innym w majtach i wchodzić im do łóżek z buciorami, to może zacznijcie od siebie.

 

Wklejam jeszcze raz, bo nie doczekałem się odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie