Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

4 godziny temu, Tyr napisał:

To cię zagonią z powrotem do roboty do 90 roku życia w korpo;)

Akurat nie tych miałem na myśli. A ci, których masz na myśli też już szybko wieku emerytalnego nie podniosą, bo się na tym grubo przejechali. I dobrze im tak, bo za arogancję płaci się wysoką cenę.

Tam już są protesty przeciw protestom... Engel's protest. Ciekawe co Marks z Leninem;) 

Lewactwo potrafi tylko niszczyć, zwłaszcza lewactwo czerwono-czarne.

Posted (edited)
8 godzin temu, toska napisał:

Polska Fundacja Narodowa bierze się za gałąź przemysłu zbijania palet drewnianych przez niektórych nazywaną branżą meblarską.

O promocji kamieni do kiszenia kapusty jakoś cicho ......

Edited by fala

Posted (edited)

Pytanie za 50 pkt. W którym Protektoracie USA znajduje się ta siedziba Gubernatora?

Ea8NpeaXkAABnB_-970x542.jpg

Edited by balans

Jak dojdą liberały i komuchy do władzy to palety i kamienie do kapusty będą głównym towarem eksportowym. Bo po co nam przemysł i inwestycje jak w Niemczech już są. Jak mówią lepiej budować ścieżki rowerowe i parki niż fabryki...

22 minuty temu, Tyr napisał:

Jak dojdą liberały i komuchy do władzy to palety i kamienie do kapusty będą głównym towarem eksportowym. Bo po co nam przemysł i inwestycje jak w Niemczech już są. Jak mówią lepiej budować ścieżki rowerowe i parki niż fabryki...

Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa.
Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu PiS autostrady (na zielono), a na Bałtyku wszystkie nowe promy (kolor szary).

Mapa.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Tobie to za gęsto zęby rosną? Przeczytałeś czy tylko pierniczysz totalnie?

Oni tego nie ogarniają a poza tym dysonans poznawczy może negatywnie odbić się na ich psychice i tak już osłabionej przez ostatnie lata.

32 minuty temu, Tyr napisał:

Tobie to za gęsto zęby rosną? Przeczytałeś czy tylko pierniczysz totalnie?

Znowu pierdolety...... 

No ale czego się po takim kimś spodziewać można? 

Tu wasz dobrodziej się wypowiedział że jednak nic.... 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/7737922,mateusz-morawiecki-premier-pis-rzad-inwestycje-gospodarka.html.amp&ved=2ahUKEwi5rYTA5ZLqAhUJ7aYKHc_TBHoQFjADegQIBRAB&usg=AOvVaw1YlzbH421h-gKgYKJfM2aU&ampcf=1

Jak nie rozumiesz treści artykułu to popatrz na mapkę. Tam są wykresy na dole i może one ci pomogą zrozumieć- takie kolorowe słupki z datą.

Nie nadużywaj słów obraźliwych bo ci się w realu wymsknie i dentysta będzie miał zarobek... 

1 minutę temu, Tyr napisał:

Nie nadużywaj słów obraźliwych bo ci się w realu wymsknie i dentysta będzie miał zarobek... 

Nerwy ci puszczają bo będziesz musiał targać graty dudy przy wyprowadzce z Namiestnikowskiego?

14 minut temu, Tyr napisał:

Jak nie rozumiesz treści artykułu to popatrz na mapkę. Tam są wykresy na dole i może one ci pomogą zrozumieć- takie kolorowe słupki z datą.

Nie martw się o stan mojego uzębienia czterdzieści lat mam to samo i myślę że sobie poradzę żeby tak zostało. 

Ja wiem że ty masz problem..... Y ze zrozumieniem wielu rzeczy i tendencje z przekręcaniem innych ale..... 

Jeszcze raz 

Jaki projekt WYKONANO od A do Z w latach sprawowania władzy przez PIS?

Droga do hacjędy Szydło nie wlicza się do odpowiedzi. 

Prościej nie mogę..... 

Jak nie potrafisz dodać paru cyferek ze słupków to pewnie tego obrazka też nie zrozumiesz...

thHk9kpTURBXy8yYzU3ZjM1YTM3MTVlMDQ2NzQzYWQxYTFjMDhhZjc3Ny5wbmeRlQLNAyAAw8OCoTAFoTEB.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information