Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

10 minut temu, takafura napisał:

Kobieta nowych czasów - ideał, prawda ?

Pewnie stosowała kalendarzyk, czyli tzw. watykańską ruletkę...

Ważne że znalazła rozwiązanie.

Ps. Jaką wspólną cechę mają zwolennicy aborcji ? Zdążyli sie urodzić.

30 minut temu, takafura napisał:

Ważne że znalazła rozwiązanie.

Ps. Jaką wspólną cechę mają zwolennicy aborcji ? Zdążyli sie urodzić.

Płaskie toto, ale zgodne z ideologią KK.  Gdy przyjdzie na mnie czas wolałbym ,żebym mógł wybrać komfortową eutanazję niż oczekiwać ,że jakiś leśny ludek będzie mi tego bronił w imię obcej moim przekonaniom ideolo...

https://hartman.blog.polityka.pl/2020/06/15/oto-ideologia-katolicka-podoba-sie-wam/?nocheck=1

1 godzinę temu, takafura napisał:

Kobieta nowych czasów - ideał, prawda ?

Jak wy uwielbiacie grzebac w czyichś majtkach i pod cudze kołdry zaglądać , nawet jakby miała i trzydzieści skrobanek to co tobie do tego? Najprawdopodobniej to zazdrościsz ze nie byłeś sprawca żadnej z nich. 

7 godzin temu, Tyr napisał:

Światowemu proletariatowi finansowemu, ością w oku i solą w gardle każdy przejaw myślenia narodowego i wiara katolicka a nowy ład trzeba zaprowadzić bo sam się nie zaprowadzi... 

Masz na myśli nowe krucjaty i wyprawy krzyżowe? Prezes i PAD je zainicjuje, sfinansuje i poprowadzi , a może mag z Torunia ? 

6 godzin temu, szutnik napisał:

Prawo do dziedziczenia przez partnerów ( bez wzg. na płeć)

Testamentu nie mogą napisać?

Prawo ograniczające dostęp do nowoczesnej antykoncepcji, powszechnej w innych krajach Europy ( bo przecież kobiet nie będą się pytać o zdanie)

Gumek, kapturków i tabletek brak? Podwiązać się nie mogą? Nawet nie wiesz o czym piszesz... Antykoncepcja to zapobieganie ciąży a nie jej przerywanie.

Pseudo prawo tzw. Klauzula sumienia

Uuuu... grubo pojechałeś... Zabraniasz mieć sumienie?

Pseudo prawo o obrazie uczuć religijnych ( moich uczuć nie chroni )

No popatrz. Ty religijny jesteś. Którą religię tak tępią? Do makaronu nie ci się pozwalają modlić?

Orwell opisuje, prawdziwe rzeczy bo miał styczność z lewactwem- i czerwonym i brunatnym. I taka prośba byś filozofów nie mieszał do swojego "filozofowania" forumowego...

5 godzin temu, szutnik napisał:

Płaskie toto, ale zgodne z ideologią KK.  Gdy przyjdzie na mnie czas wolałbym ,żebym mógł wybrać komfortową eutanazję niż oczekiwać ,że jakiś leśny ludek będzie mi tego bronił w imię obcej moim przekonaniom ideolo...

https://hartman.blog.polityka.pl/2020/06/15/oto-ideologia-katolicka-podoba-sie-wam/?nocheck=1

To ten od seksu z rodzeństwem? Ciekaw jestem kiedy jeszcze zoofilię postępowcy zaczną zachwalać?

7 godzin temu, fala napisał:

Zapoznaj się z prawem pracy w tych krajach zanim zaczniesz puszczać bąki.

Można było dostosować nasze prawo pracy i byłoby ok, ale chodziło o PR , no i o mentalność ludu ciemnego, najlepszy jest zakaz a najlepiej jak jeszcze waadza da w pysk, no bo co to za waadza co w mordę nie przypier....?

Z mapki widać że krajów z zakazem handlu w niedzielę jest mniej.

fala, czy ty przedłożyłeś jakieś zaświadczenie o niepełnosprawności umysłowej, że cię tu trzymają?

11 godzin temu, balans napisał:

Jak na razie, to dominujący u nas KK stara się [skutecznie zresztą] państwo świeckie i neutralne światopoglądowo przerobić na państwo wyznaniowe. Narzucając za pomocą swoich ludzi na najwyższych stanowiskach w państwie, swoją ideologię jako obowiązujące prawo. Prawo, które ma obowiązywać WSZYSTKICH, zarówno wierzących jak i nie wierzących, zarówno praktykujących jak i nie praktykujących. Ot taki katolicki odpowiednik Iranu.

A odnośnie LGBT, to jak zwykle najciemniej jest pod latarnią. Bo to właśnie w KK jest najwięcej przedstawicieli tej orientacji seksualnej, co zresztą nie może dziwić, skoro w tej instytucji obowiązuję nieludzki celibat, a natury oszukać się nie da... Sprawdza się tu i drugie powiedzenie, że ryba gnije od głowy. Całkiem niedawno znany ksiądz [a przed nim jeszcze kilku innych] publicznie potwierdził, że Watykanem rządzą tzw. "Lawendowi", którzy decydują tam o wszystkim, a przede wszystkim o awansach, które w większości dostają ci co są podobnej orientacji seksualnej. Tak więc zanim zaczniecie grzebać innym w majtach i wchodzić im do łóżek z buciorami, to może zacznijcie od siebie.

Wklejam jeszcze raz, bo nie doczekałem się odpowiedzi...

A ja cię pytałem co cię tak uwiera i do czego cię zmuszają.

12 minut temu, Tyr napisał:

A ja cię pytałem co cię tak uwiera i do czego cię zmuszają.

Odpowiadanie pytaniem na pytanie uchodzi za niegrzeczne...

Wybacz mi ten nietakt;) ale chciałbym wiedzieć do czego mam się odnieść, bo bzdolisz coś ogólnikami i przekazem dnia a nie potrafisz się sprecyzować. Z czym tak cierpisz? Konkretnie!

30 minut temu, bjar_1 napisał:

104333722_10222444438401434_7080686689850876620_o.jpg

Powtórzę co parę postów wstecz napisałem o takich "memo-grafikach":

nie ma nic gorszego niż wymieszanie  prawdy, półprawd, pomówień i kłamstw.

• Haha 1

Janusz popłynął pierwszy... tak obserwując jego akcje, to wyrasta drugi Pinokio, albo Ryszard Ochódzki.

• Like 1

takafura

"prawdy, półprawd, pomówień i kłamstw."

Przykłady z wklejonego zdjęcia?

Możesz posiłkować się ostatnimi wypowiedziami tuza intelektu, o samochodach elektrycznych.

4 godziny temu, Tyr napisał:

fala, czy ty przedłożyłeś jakieś zaświadczenie o niepełnosprawności umysłowej, że cię tu trzymają?

Znachorze.........

• Like 1

31 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

Możesz posiłkować się ostatnimi wypowiedziami tuza intelektu, o samochodach elektrycznych.

https://wpolityce.pl/polityka/129671-za-gaz-placimy-jak-za-przyslowiowe-zboze-to-skutek-umowy-ktora-w-grudniu-2010-wicepremier-pawlak-podpisal-ze-sieczinem

i się ciesz, że nie poszło po myśli Tuska bo jeszcze 17 lat bymy płacili jak za zboże 

• Haha 1

Posted (edited)
53 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

1 teza:

"pozew o odszkodowanie został złożony w 2014 prze PO"

Fakty:

"w 2014 r. PGNiG skorzystało z przewidzianej w kontrakcie możliwości renegocjacji ceny. Po wyczerpaniu okresu negocjacyjnego w maju 2015 r. polska spółka skierowała spór do rozstrzygnięcia przez Trybunał Arbitrażowy w Sztokholmie, a dopiero w lutym 2016 r. złożyła skutecznie pozew przeciwko Gazpromowi"

2 teza: "dotyczy kontraktu zawartego przez Jasińskiego z PiS w 2006 roku"

Fakty:

Jasiński w 2006 roku został postawiony "pod ścianą co do terminu oraz braku najmniejszej alternatywy ( celowe zaniedbania  ekip Milera i Tuska - brak łączników gazowych, dzisiaj mamy LNG, budujemy gazociąg do Norwegii)

2010 roku Pawlak tak "negocjował" warunki i ceny że powstał druzgoczący raport NIK na ten temat ( pomijanie tego to perfidna manipulacja) oraz UE interweniowała w sprawie naszych cen gazu...

Edited by takafura
  • Haha 1

16 godzin temu, Tyr napisał:

Testamentu nie mogą napisać?

https://www.infor.pl/prawo/spadki/zachowek-i-dzial-spadku/3083105,Zachowek-czym-jest-kiedy-i-komu-przysluguje-i-jak-go-obliczyc.html

Gumek, kapturków i tabletek brak? Podwiązać się nie mogą? Nawet nie wiesz o czym piszesz... Antykoncepcja to zapobieganie ciąży a nie jej przerywanie.

Nie Ty będziesz decydował , co ja ( a tym bardziej kobieta ) uznaje za antykoncepcje . Co , już próbujesz narzucać swoje ideolo ?

Uuuu... grubo pojechałeś... Zabraniasz mieć sumienie?

A możesz sobie mieć ( choć mocno w to powątpiewam ) i gdzieś indziej pracować. https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/542287,norweski-sad-polska-lekarka-klauzula-sumienia.html

Orwell opisuje, prawdziwe rzeczy bo miał styczność z lewactwem- i czerwonym i brunatnym. I taka prośba byś filozofów nie mieszał do swojego "filozofowania" forumowego...

Nie ośmieszaj się , tylko przeczytaj choćby Jego eseje  czy "W hołdzie Katalonii" . Może wtedy zrozumiesz i folwark i 1984 ...

Zaraz się okaże , że Eryk był prawicowcem 🤣 - wisisz mi pampersa 

To ten od seksu z rodzeństwem? Ciekaw jestem kiedy jeszcze zoofilię postępowcy zaczną zachwalać?

Przeczytaj może ten jego esej  a nie cytuj interpretacje ćwierć mózgów kościółkowych. 

I taka prośba byś filozofów nie mieszał do swojego "filozofowania" forumowego...

Wolę filozofów od pseudo świętych , zamykających oczęta na pedofilię pod nosem. I wolę szukać korzeni naszej cywilizacji w st. Grecji ( i jej filozofach ) a nie w jakimś  kółku  wędkarskim.

ps. Za Cortazarem doradzę - " Otwieraj swój umysł równie często jak rozporek"

Nie ja decyduję co jest antykoncepcją a definicja encyklopedyczna więc zamiast czytać filozofów i pisarzy, których nie bardzo rozumiesz jak widać, zacznij od prostszych rzeczy... Folwark to niby o ustroju monarchistycznym jest? O pedofili i świętych to chodzi o zatokę sztuki? Eseje Hartmana??? Wolne żarty...

Z tym otwieraniem umysłu to nie przesadzaj bo do cna wywietrzeje.

Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information