Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
2 godziny temu, Tyr napisał:

Mosad, putin konserwatysta...;) Balans. Ty czasami tak bredzisz, że lepiej by było, żebyś już nie jeździł do Holandii. 

No kup sobie tęczową flagę i jedź do Moskwy [macie ostatnio dobre stosunki z Rosją] i zacznij manifestować na Placu Czerwonym, to się przekonasz czy Putin trzyma z Cerkwią, czy z lewakami...

W dniu 11.06.2020 o 11:58, balans napisał:

Zbliżają się wybory no to straszą LGBT i importem "inżynierów". To zresztą klasyka w wydaniu kato-talibanu. Pamiętam z przed laty, gdy czasem włączałem Radio Maryja aby poprawić sobie humor, jak sam Dyrektor przed jakimiś wyborami straszył starszych ludzi - "Jak ONI [nie pamiętam o kogo chodziło] wygrają wybory, to wprowadzą PRZYMUSOWĄ EUTANAZJĘ was emerytów". No i średnio co kilkanaście minut podawali numer konta, na które należy wpłacać pieniądze, z sugestią, że tylko w ten sposób mogą uratować życie. No i biedni ludzie płacili, bo wyboru nie mieli - albo kasa na Radyjo, albo przymusowa eutanazja...

Pozwoliłem sobie powtórzyć jeszcze raz, bo znowu mamy wybory i znowu straszenie LGBT i "inżynierami". Jeżeli chodzi o LGBT, to osobiście nie jestem sympatykiem tego ruchu, a tym bardziej takiego manifestacyjnego obnoszenia się z tym, acz uważam, że jakaś forma zalegalizowania związków partnerskich powinna istnieć. A jeżeli chodzi o "inżynierów", to nikt ich tutaj dziesiątkami tysięcy nie planuje ściągnąć, bo wszyscy widzą, że eksperyment Multi Kulti się nie powiódł, a ci którzy by tutaj trafili i tak by natychmiast nawiali do Niemiec po socjal. Prawdziwe obawy o przyszłość Polski mam natomiast z powodu polityki PIS, polegającej na osadzeniu u nas w kraju 5 milionów Ukraińców, bo to oznacza poważne kłopoty na przyszłość, tym bardziej, że ci z zachodniej UPAiny serdecznie nas nie lubią i do tego mają do nas pretensje terytorialne.

A odnośnie Eutanazji, to jestem zwolennikiem jej wprowadzenia na życzenie w przypadku ostatniego stadium raka, bo byłem świadkiem jak w męczarniach umierały osoby przez miesiąc i dłużej, codziennie modląc się, aby Bozia skróciła im cierpienie. Nikomu takich przeżyć nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, balans napisał:

A odnośnie Eutanazji, to jestem zwolennikiem jej wprowadzenia na życzenie

To już zostało wprowadzone tylko z czasem zadecydowano, że życzenie nie jest najważniejsze, bo głos decydujący ma lekarz, sąd, rodzina a nie pacjent.

Jak to przedstawiła w parlamencie holenderskim posłanka nadzorująca tę sprawę ze strony Zielonej-Lewicy, Corinne Ellemeet „Chęć pacjenta do dalszego życia nie może mieć, w zastosowaniu eutanazji, żadnej decydującej wartości" 

A Ty Balans wprowadzasz jakieś życzenia, bo rak, bo ból, wyskakujesz z tym jak Filip z konopi. Eutanazja nie została wprowadzona, by ludziom bólu oszczędzić, przy okazji można na to się powołać, czemu nie, przecież to takie humanitarne ale eutanazję wprowadzono przede wszystkim by ludzi eliminować. To taka eugenika naszych czasów, pod patronatem lewicy, bo oni zawsze bardzo humanitarni są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, les05 napisał:

...A Ty Balans wprowadzasz jakieś życzenia, bo rak, bo ból, wyskakujesz z tym jak Filip z konopi. Eutanazja nie została wprowadzona, by ludziom bólu oszczędzić, przy okazji można na to się powołać, czemu nie, przecież to takie humanitarne ale eutanazję wprowadzono przede wszystkim by ludzi eliminować. To taka eugenika naszych czasów, pod patronatem lewicy, bo oni zawsze bardzo humanitarni są.

W większości krajów gdzie jest dopuszczalna eutanazja na życzenie osób śmiertelnie chorych i bardzo cierpiących, nie ma z eutanazją większych dylematów moralnych, bo każdy powinien mieć w takiej sytuacji prawo do godnej śmieci na życzenie. To, że w Holandii i Belgi poszli z tym prawem trochę za daleko, bo dopuszczają do eutanazji osoby, które chcą popełnić samobójstwo na życzenie [link] nie jest argumentem aby całkowicie zakazać eutanazji na życzenie, w przypadkach osób śmiertelnie chorych i bardzo cierpiących, bo cierpienie wbrew pozorom nie uszlachetnia.

Problem u nas jest w tym, że nasza dominująca religia powstała na kulcie cierpienia...

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiY4bOV5fzpAhUIHHcKHaDDBQMQFjAFegQIBhAB&url=https%3A%2F%2Fdorzeczy.pl%2Fobserwator-mediow%2F128950%2Fholandia-rzadowy-raport-doprowadzi-do-szerszego-dostepu-do-eutanazji.html&usg=AOvVaw2FMxOONAZyMP5URz1wVtmU

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Poszukaj... jak dla mnie level profi ?

Dobra ogarnąłem temat.... 

Ale tu pytanie..... 

Co cię w tej wypowiedź zadziwiło/poruszyło? 

Przecież dla kasy te katabany zrobią wszystko. 

Jak by kolorowy chłopak powiedział że MM i szuma to Antychrysty i belzebuby..... 

To tak TO byłby nius a tak..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, takafura napisał:

Mam szukać argumentów że Trzaskowski jest entuzjastą LGBTQIAP oraz jest jest bezkrytycznym fanem Eurokowchozu ? Serio ?

Entuzjastami L-cośtam co tobie i kilku innym jest wstrętnym, jesteście od dawna i nawet bardzo popieracie , bardzo boli was deprawowanie i gwałty na dzieciach i młodzieży?, no to całe to zbocześtwo  uwielbia luksus i dlatego zagnieździło się już dawno w pałacach biskupich, uwielbia też władzę bo nawet laski marszałkowskiej sięgnęło, a jak im lokalu by brakło to prezes NIK pokoik na godziny udostępni.

I nie strasz mnie Trzaskowskim czy Biedroniem, bo jak włączę TV i widzę kłamliwo-ospowatą gębę Sasina, błagającego o rozum Suskiego i zabójczo bezczelnego acz głupiego Kaletę w duecie z Ozdobą  i potakującego im Kanthaka to naprawdę mam obawy czy nie oglądam relacji z domu wariatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, takafura napisał:

Holandia postawiła kolejny krok na drodze dehumanizacji człowieka. Sąd Najwyższy Holandii zalegalizował eutanazję osób z demencją. Zdaniem trybunału eutanazja może przeprowadzona również wtedy, gdy pacjent nie może wyrazić swojej woli.

Znowu kłamiesz, podobnie zresztą jak Tyr, bo SN Holandii nic takiego nie zalegalizował, bo jedynie rozpatrywał jedną szczególną sprawę i w niej wydał wyrok. A było tak:

Starsza mocno schorowana osoba w ostatniej woli zgodziła się na eutanazję, ale zastrzegła sobie, że decyzję kiedy, podejmie osobiście. Problem pojawił się kiedy stan zdrowia tej osoby pogorszył się na tyle, że utracono z nią kontakt. I tu wkroczyła jej córka, która taką decyzję za nią podjęła i lekarka dokonała eutanazji, no i została oskarżona o morderstwo. Sprawa w końcu trafiła do SN, który lekarkę uniewinnił. Tyle i tylko tyle, więc przestańcie straszyć ludzi przed wyborami "przymusową" eutanazją. Inna sprawa, że Polska to nie Holandia i u nas eutanazja jest dość powszechna, bo większość emerytów ma dylemat, czy opłacić czynsz, czy wykupić leki, co widać w aptekach jak niektóre osoby odchodzą od okienka z receptą w ręce, bo brakło pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, balans napisał:

Polska to nie Holandia i u nas eutanazja jest dość powszechna, bo większość emerytów ma dylemat, czy opłacić czynsz, czy wykupić leki, co widać w aptekach jak niektóre osoby odchodzą od okienka z receptą w ręce, bo brakło pieniędzy.

Jeżeli nie możesz już wytrzymać w tym emeryckim piekle, to pamiętaj jest jeszcze emigracja, może to jest wyjście i szansa dla Ciebie. Szerokiej drogi, dla Polski to nie będzie strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, balans napisał:

Znowu kłamiesz, podobnie zresztą jak Tyr(...)

"Znowu" ? Tylko dotknąć Twoje ego a od razu fachowo pomawiasz. Kiedy skłamałem że "znowu" kłamię ?

Ps. Przypomnę coś czego nie odszczekałeś a lawirowałeś w dygresje i niuanse:

W dniu 2.05.2020 o 12:37, balans napisał:

Czytanie ze zrozumieniem od czytania bez zrozumienia, różni się mniej więcej tak, jak krzesło od krzesła elektrycznego...

W tym przypadku tylko ktoś mało kumaty nie zauważy różnicy w tym, że Niemcy nie płaciły za wynajęcie Mirji, a Polska jak najbardziej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, les05 napisał:

 

Jeżeli nie możesz już wytrzymać w tym emeryckim piekle, to pamiętaj jest jeszcze emigracja, może to jest wyjście i szansa dla Ciebie. Szerokiej drogi, dla Polski to nie będzie strata.

Kiedy ja nigdy tu nie narzekałem na swój los, bo po prawie 48 latach pracy [tylko w 2 zakładach - pierwszy państwowy, a drugi to zagraniczny holding] dorobiłem się takiej emerytury, że wielu mi zazdrości. I stać mnie nawet na drobne przyjemności, a i można w ciągu roku odłożyć nawet na wczasy, acz z drugiej strony to na nową furę mnie nie stać. Ale nie należę do grupy tych emerytów, którzy przy kasie w sklepie odliczają trzęsącymi się rękami jakieś grosze za dwie bułki i kartonik mleka...

To po pierwsze, a po drugie to co to za maniera wysyłania kogoś na emigrację? Bo mi się nie podoba, jak PIS próbuje wprowadzić tu rządy wzorowane na Sanacji z dodatkiem nowej religii Arcykapłana z Torunia? No nie podoba mi się, ale [za przeproszeniem] jestem już w tym wieku, że mnie to wali, niech się młodzi martwią o przyszłość. I jeszcze zakonotuj sobie młody człowieku, że w stanie wojennym mogłem bez problemu wyemigrować do dowolnego kraju na Zachodzie, tak jak to zrobiło kilku moich znajomych, ale wychodziłem z założenia, że miejsce Polaka jest w Polsce, bo tylko w ten sposób można próbować coś zmienić. Patrząc z perspektywy ostatnich 30 lat, to pewnie głupio postąpiłem, ale już tak mnie wychowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, balans napisał:

I jeszcze zakonotuj sobie młody człowieku, że w stanie wojennym mogłem bez problemu wyemigrować do dowolnego kraju na Zachodzie, tak jak to zrobiło kilku moich znajomych,

Jak pewien premier w TV wypowiedział się że pierwszy milion trzeba ukraść to stwierdziłem że skoro rodzice kraść nie nauczyli to trzeba stąd spier............., i za parę miesięcy ląduję w Johannesburgu. Nie żałuję tej decyzji choć lekko nie było ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, takafura napisał:

"Znowu" ? Tylko dotknąć Twoje ego a od razu fachowo pomawiasz. Kiedy skłamałem że "znowu" kłamię ?

Ps. Przypomnę coś czego nie odszczekałeś a lawirowałeś w dygresje i niuanse:

Nic wtedy nie skłamałem i nie będę odszczekiwał, bo Niemcy swój lot zamówili z puli wykupionych wcześniej w ramach NATO lotów do Afganistanu. Natomiast nasi, pomimo tego, że też mieli wykupione za miliony dolarów takie loty, to za ten konkretny lot zapłacili EXTRA. Aby było "ciekawiej" to nasi takich lotów planowali w sumie osiem, za łączną kwotę zapewne circa 50-60 milionów. A to wszystko w czasie gdy samoloty LOT-u stały bezczynnie, a ich użycie w lotach cargo do Chin byłoby tak ze trzy razy tańsze, no i pieniądze zostałyby w kraju. Za taki numer to ktoś się powinien mocno tłumaczyć, ale nie w naszym Bantustanie, gdzie każdy kto tylko może, to kombinuje tak aby jakiś wałek zrobić [vide ostatnie afery na miliony z maseczkami i respiratorami].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, balans napisał:

Za taki numer to ktoś się powinien mocno tłumaczyć, ale nie w naszym Bantustanie, gdzie każdy kto tylko może, to kombinuje tak aby jakiś wałek zrobić [vide ostatnie afery na miliony z maseczkami i respiratorami].

A to dlatego że do polityki startują gołodupcy i przez takich samych są tam wybierani, a mentality gołodupca poza ramy postrzegania świata przez gołodupca jest jedno, nażreć się do syta i na zapas bo okazji może więcej nie być.Potrzeba jakieś cztery minimum pokoleń aby zmienić tą mentalność a statystycznie pokolenie to co 30 lat, ja nie dożyję normalności.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie