Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
13 godzin temu, Tyr napisał:

Liberałowie i lewactwo chcą zalegalizować związki homo i dać im prawo adopcji. Legalizacja związków może jeszcze ale adopcja? Liberałowie i komuchy chcą relokacji nachodźców do Polski. Ja za to widzę większe zagrożenie w ograniczaniu wolności jaki ma miejsce teraz a zwany jest poprawnością polityczną, która jest sterowana przez "górali". 

Chyba u ciebie na osiedlu , przestań słuchać Toruńskiego radia  to zobaczysz jak realny świat wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na osiedlu.  W całej Polsce! Przeczytaj co Trzaskowski mówił i robił w związku z lgbt, co mówią Czarzasty, Rabiej, Biedroń i wielu innych z komo-liberałów. I weź przeczytaj jak się wypowiadają na te tematy w sondażach Polacy.

Zawsze g. wiesz ale się wypowiesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam świadomość, że Konstytucja to takie małe miki dla przewodniej partii narodu, ale jednak:

Art.  32. 

1.  Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

2.  Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Nie tylko na osiedlu.  W całej Polsce! Przeczytaj co Trzaskowski mówił i robił w związku z lgbt, co mówią Czarzasty, Rabiej, Biedroń i wielu innych z komo-liberałów. I weź przeczytaj jak się wypowiadają na te tematy w sondażach Polacy.

 

Słyszę też czym Duda straszy, albo zbieg okoliczności albo robisz tu partyjną agitkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fala napisał:

Słyszę też czym Duda straszy, albo zbieg okoliczności albo robisz tu partyjną agitkę.

Zbliżają się wybory no to straszą LGBT i importem "inżynierów". To zresztą klasyka w wydaniu kato-talibanu. Pamiętam z przed laty, gdy czasem włączałem Radio Maryja aby poprawić sobie humor, jak sam Dyrektor przed jakimiś wyborami straszył starszych ludzi - "Jak ONI [nie pamiętam o kogo chodziło] wygrają wybory, to wprowadzą PRZYMUSOWĄ EUTANAZJĘ was emerytów". No i średnio co kilkanaście minut podawali numer konta, na które należy wpłacać pieniądze, z sugestią, że tylko w ten sposób mogą uratować życie. No i biedni ludzie płacili, bo wyboru nie mieli - albo kasa na Radyjo, albo przymusowa eutanazja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans w Holandii przymusowa eutanazja już jest legalna a inżynierów mają w bród. Wiem, że marzy ci się Polska zintegrowana, z socjalistyczną unią pod przywództwem putina.

fala, twoich wypróżnień intelektualnych to szkoda komentować...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tyr napisał:

fala, twoich wypróżnień intelektualnych to szkoda komentować...

 

Staram się jak mogę aby się do twojego poziomu dostosować , ale jak widzisz coś mi ten lot w dół nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tyr napisał:

Balans w Holandii przymusowa eutanazja już jest legalna a inżynierów mają w bród. Wiem, że marzy ci się Polska zintegrowana, z socjalistyczną unią pod przywództwem putina.

 

W Holandii nie ma przymusowej eutanazji bo być nie może, więc nie kłam. To po pierwsze, a po drugie to UE nie jest socjalistyczna, jeżeli już to jest liberalna, chociaż granice ideologiczne między systemami się zacierają. A po trzecie, to Putin w kwestiach obyczajowych jest bardzo konserwatywny i pro cerkiewny, coś pomiędzy PIS a Konfederacją.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjsoNTkyfnpAhXWFXcKHeN1AMUQFjAAegQIBBAB&url=https%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FEutanazja&usg=AOvVaw0xAZeaEaVelBISX3pYwi38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dość ciekawe, dlaczego o tym, kto z kim i dlaczego stanowi rodzinę, decyduje stary kawaler, który takowej nigdy nie założyła jedyna (?) bliska krewna jest na etapie trzeciego męża. Rozumiem, że wiedzę o dzisiejszym Świecie czerpie od panów, z których część lubi dzieci, innych panów lub mają kobiety na boku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin- ale Ty widziałeś Konstytucję na oczy i może nawet czytałeś?

Masz takie coś:

Art. 18.

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Czy z powyższego wynika zakaz małżeństw jednopłciowych czy delegalizacja związków partnerskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pisałem, że niech se tam zawierają ale adopcja to już inna para kaloszy.

szutnik, może ty chciałeś być wychowywany przez dwóch tatusiów i ci nie pykło ale odwal się od dzieci które nie mogą zaprotestować lub mieć wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tyr napisał:

szutnik, może ty chciałeś być wychowywany przez dwóch tatusiów i ci nie pykło ale odwal się od dzieci które nie mogą zaprotestować lub mieć wybór.

A Ty jesteś , jak rozumiem wzorcem moralności z polskiego Sevres ( Kopydłowa ) , że chcesz decydować za innych? Po za tym , jak rozumiem teraz "mają wybór" ?

 

ps. Konsekwencje durnej interpretacji  art. 18  widziałem ostatnio , gdy partner ( z 30 letnim stażem )  mojej znajomej nie mógł uzyskać informacji o jej stanie zdrowia , a sprawa była poważna.Więc nie zachowuj się jak koń z klapkami tylko patrz szerzej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie