Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

E tam alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużej ilości...

3 godziny temu, balans napisał:

Podobno nasi przodkowie pili na umór i to się tam na górze nie spodobało i dlatego od kilku wieków zsyła na nas różne plagi.

??? O jaką górę chodzi? Wg takich jak Ty, ani góry ani dołu nie ma i dlatego róbta co chceta.

1 godzinę temu, les05 napisał:

??? O jaką górę chodzi? Wg takich jak Ty, ani góry ani dołu nie ma i dlatego róbta co chceta.

Jak to o jaką górę chodzi? Oczywiście o Górę Synaj. Bo jeżeli uważasz, że Maryja to była dziewica z Częstochowy, to mówiąc delikatnie, jesteś w błędzie...

"W moim przekonaniu podczas kontaktów z SB nikogo nie skrzywdziłem i nikomu nie zaszkodziłem. Wiem, że popełniłem błąd, i bardzo pragnę, żeby został mi wybaczony. Ośmielam się przy tym twierdzić, że przez 25 lat pracowałem lojalnie dla Polski i obozu niepodległościowego, z którym czuję się ideowo związany. Wierzę, że ta okoliczność zostanie wzięta pod uwagę. Głęboko ubolewając, pragnę wyjaśnić okoliczności sprawy”

Poezja....

Który to patriota? Bo nie chce mi się szukać, a podobne teksty już parę razy słyszałem.

Myślałem, że szykuje się jakiś coming out już nawet chciałem wybaczać a tu nic. Zrezygnował w ostatniej chwili?

Oj, żebyś nie zatęsknił za tym ciemnogrodem jak ci sprowadzą do kraju multi kulti, multi sexi i  inne multi...

41 minut temu, Tyr napisał:

Oj, żebyś nie zatęsknił za tym ciemnogrodem jak ci sprowadzą do kraju multi kulti, multi sexi i  inne multi...

A co ma piernik do wiatraka? Swoją drogą to uważam, że dużo większym zagrożeniem dla nas jest sprowadzanie przez PIS milionów Ukrów, którzy mogą stać się w przyszłości V-kolumną, niż "bambusów", którzy i tak przy pierwszej okazji nawieją do Niemiec po socjal, bo my nawet dla nich jesteśmy zbyt biednym krajem aby dało się tu żyć.

2 godziny temu, Tyr napisał:

O stonce zapomniałeś.

Posted (edited)

Piernik do wiatraka 

15_big.jpg

Liberałowie i lewactwo chcą zalegalizować związki homo i dać im prawo adopcji. Legalizacja związków może jeszcze ale adopcja? Liberałowie i komuchy chcą relokacji nachodźców do Polski. Ja za to widzę większe zagrożenie w ograniczaniu wolności jaki ma miejsce teraz a zwany jest poprawnością polityczną, która jest sterowana przez "górali". 

Edited by Tyr

2 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Dobrze, że Czesi ich nie wygonili...

Tak się zastanawiam, co to za wojsko co nawet mapy nie potrafi czytać?

2 godziny temu, balans napisał:

Tak się zastanawiam, co to za wojsko co nawet mapy nie potrafi czytać?

Nasze, niestety. Amerykanizuje się na potęgę.

13 godzin temu, Tyr napisał:

Liberałowie i lewactwo chcą zalegalizować związki homo i dać im prawo adopcji. Legalizacja związków może jeszcze ale adopcja? Liberałowie i komuchy chcą relokacji nachodźców do Polski. Ja za to widzę większe zagrożenie w ograniczaniu wolności jaki ma miejsce teraz a zwany jest poprawnością polityczną, która jest sterowana przez "górali". 

Chyba u ciebie na osiedlu , przestań słuchać Toruńskiego radia  to zobaczysz jak realny świat wygląda.

Nie tylko na osiedlu.  W całej Polsce! Przeczytaj co Trzaskowski mówił i robił w związku z lgbt, co mówią Czarzasty, Rabiej, Biedroń i wielu innych z komo-liberałów. I weź przeczytaj jak się wypowiadają na te tematy w sondażach Polacy.

Zawsze g. wiesz ale się wypowiesz... 

Mam świadomość, że Konstytucja to takie małe miki dla przewodniej partii narodu, ale jednak:

Art.  32. 

1.  Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

2.  Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

OTUA? Dasz dwóm facetom wnuki wychowywać? Co na to wnuki? A co z art.31 w odnośnie wolności obywatela adoptowanego?

Godzinę temu, Tyr napisał:

Nie tylko na osiedlu.  W całej Polsce! Przeczytaj co Trzaskowski mówił i robił w związku z lgbt, co mówią Czarzasty, Rabiej, Biedroń i wielu innych z komo-liberałów. I weź przeczytaj jak się wypowiadają na te tematy w sondażach Polacy.

Słyszę też czym Duda straszy, albo zbieg okoliczności albo robisz tu partyjną agitkę.

14 minut temu, fala napisał:

Słyszę też czym Duda straszy, albo zbieg okoliczności albo robisz tu partyjną agitkę.

Zbliżają się wybory no to straszą LGBT i importem "inżynierów". To zresztą klasyka w wydaniu kato-talibanu. Pamiętam z przed laty, gdy czasem włączałem Radio Maryja aby poprawić sobie humor, jak sam Dyrektor przed jakimiś wyborami straszył starszych ludzi - "Jak ONI [nie pamiętam o kogo chodziło] wygrają wybory, to wprowadzą PRZYMUSOWĄ EUTANAZJĘ was emerytów". No i średnio co kilkanaście minut podawali numer konta, na które należy wpłacać pieniądze, z sugestią, że tylko w ten sposób mogą uratować życie. No i biedni ludzie płacili, bo wyboru nie mieli - albo kasa na Radyjo, albo przymusowa eutanazja...

19 minut temu, Tyr napisał:

Ostrzegam.

Bunkier zacznij budować , bo jak prezes z gangiem straci moc to jakiś proboszcz cię adoptuje .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information