Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
19 minut temu, les05 napisał:

Trójka to był pieszczoch SB. To tam sbecja umieszczała swoją latorośl i obiecujących TW. Olejnik, Niedźwiecki, Sekielski, Miecugow i wielu, wielu innych tzw. dziennikarzy. Swego czasu były niezłe jaja jak czytali w radiu donosy jakie pisali radiowe autorytety trójkowe do SB na swoich kumpli z Trójki. Skowroński próbował oczyścić tę stajnie Augiasza ale autorytety nie pozwoliły. Jaki Niedźwiedzki miał pseudonim TW? Bo Olejnik to chyba Stokrotka? 

Obecnie TW mianuje się ambasadorami , sędziami TK ect. ect.

A tak swoją drogą , "Do głębokiej myśli trzeba się wspiąć" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie??? Przecież leszczyna powiedziała, że kandydatka libertynów to perła rzucona przed wieprze,  że za uczciwa  i trzeba wymienić na trzaskoskiego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin- i na serio, coś wyniknie z najróżniejszych cytatów? Mogę posłużyć się opisami pozytywnymi Agenta K., kolejnego męża na zawsze dziewicy, Pancernego Mariana, honorowego Sasina, itp, itd... Tyle, że ja, jak rozumiem, w przeciwieństwie do Ciebie, z piaskownicy już wyrosłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w sumie Tyra żal...

Niemal w każdych możliwych okolicznościach przyrody dopowiada, że przewodnia partia narodu, to nie Jego bajka, ale gdy pojawi się informacja, że kolejny raz została złapana na wałku i kłamstwie, odpowiada, że to wina Tuska, a w dodatku w Ameryce biją murzynów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE Fala.... 

Prezes niczego nie rzuca.... 

ON mówi CO tym kryształem jest. 

Nawet jeśli to coś leży i śmierdzi.... 

Ale jak prezio powie że to deliszyn to reszta swołoczy będzie to wpieprzać tak że tylko uszy będą klaskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Niemal w każdych możliwych okolicznościach przyrody dopowiada, że przewodnia partia narodu, to nie Jego bajka, ale gdy pojawi się informacja, że kolejny raz została złapana na wałku i kłamstwie, odpowiada, że to wina Tuska, a w dodatku w Ameryce biją murzynów ?

 

Z tymi murzynami to już dawno nieaktualne, ale nawet jak ma się dostęp do najnowszych technologii informatyki a słucha się tylko Zenka i LP Disco Polo no to jest co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, toska napisał:

Nawet jeśli to coś leży i śmierdzi.... 

Ale jak prezio powie że to deliszyn to reszta swołoczy będzie to wpieprzać tak że tylko uszy będą klaskać

Zawsze mnie zaskakuje skala pogardy jaką ujawniasz takimi tekstami. I ciekawi skąd takie poczucie wyższości ?

"Swołocz wpieprzająca gówna" ?

Takim tekstem sam siebie już podsumowałeś, nie trzeba nic a nic dokładać. Samozaoranie się to nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem mój stosunek do polityki a zwłaszcza do politikierni jest..... 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DIFMX5I6JnyU&ved=2ahUKEwic-Pea-7vpAhUsAhAIHUdoArIQFjAAegQIBRAB&usg=AOvVaw3CKf2iwiWLmo5zJhbT2kSw

Pogarda?..... 

Nie po prostu skrajna nie ufność do ludzi/władzy która zmierza do amputacji myślenia tudzież własnego zdania w szeregach społeczeństwa. 

Wszystko w waszych szeregach sprowadza się do... 

Kto nie z Mieciem* tego zmieciem. 

*PIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, takafura napisał:

Wg Helmutów Polska ma być montownią oraz dostarczycielką siły roboczej do zbierania szparagów, truskawek czy opiekunek osób starszych. Tak było od lat i tak ma zostać.

Patrz jacy oni perfidni, jeden nawet przebrał się za polaka mówił coś o zapier....u za miskę ryżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takafura jest tu kółko wzajemnej adoracji nieustannie podtrzymujące się w przeświadczeniu o własnym geniuszu, który to przejawia się wiarą w braterską troskę Niemiec i rosji o  Polskę. Kto uważa inaczej dowie się, że jest wieprzem lub inną gadziną,  jakiej muzyki słucha i że rozsiewa nienawiść zaniżając poziom;)

Wystarczy obejrzeć teledysk Kazika by zobaczyć tą miłość i inteligencję na twarzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Tyr napisał:

Takafura jest tu kółko wzajemnej adoracji nieustannie podtrzymujące się w przeświadczeniu o własnym geniuszu(...)

  Nam też to grozi dlatego dobrze się pospierać i zmierzyć z opiniami osób o innych doświadczenia i uprzedzeniach.

 

8 godzin temu, toska napisał:

Jak już wcześniej pisałem mój stosunek do polityki a zwłaszcza do politikierni jest..... 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DIFMX5I6JnyU&ved=2ahUKEwic-Pea-7vpAhUsAhAIHUdoArIQFjAAegQIBRAB&usg=AOvVaw3CKf2iwiWLmo5zJhbT2kSw

Pogarda?..... 

Nie po prostu skrajna nie ufność do ludzi/władzy która zmierza do amputacji myślenia tudzież własnego zdania w szeregach społeczeństwa. 

Wszystko w waszych szeregach sprowadza się do... 

Kto nie z Mieciem* tego zmieciem. 

*PIS

     Imputujesz mi wprost że jestem "swołoczą za namową prezia wpieprzającą bezkrytycznie gówna" i w transkrypcji na zwykły język jest to Twoim zdaniem wyrażenie "nieufności" wobec sypatyków PiS.

   Weź się chłopie ogarnij co do formy bo można się różnić inteligentnie, można też prowadzić żenujacą depisyzację bejsbolem w stylu totalsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Wystarczy obejrzeć teledysk Kazika by zobaczyć tą miłość i inteligencję na twarzach...

Takafura ...

 Mazurek, Kępa, Szydło, Sasin, Suski, Maciarewicz, Kowalski, Bielan, Brudziński  , na tych twarzach promieniujących inteligencję masz się wzorować.

Tyr zapodaje Ci przekaz dnia, po co masz myśleć on to zrobi za Ciebie.

 

Godzinę temu, Tyr napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura- aby nie robić niepotrzebnej reklamy, nie podam nazw portali internetowych, który są zgodne z linią przewodniej partii narodu*, gdzie określenie wieprze czy swołocz, wobec myślących samodzielnie/inaczej, byłoby jeszcze szczytem dobrego smaku i kultury osobistej.

 

 

* przy okazji mocno lub skrajnie katolickich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie