Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

fala... Znowu z jakiś fake news czerpiesz swą "wiedzę" 

Osobiście mam wrażenie, niektórych bardzo boli "emerytura minus" 

Uprzedzam: Nie skorzystałem z żadnych "plusów", dom zeroenergetyczny  postawiłem zanim to było modne i refundowane ale nie koli mnie w oczy, że inni dostali. 

Faktycznie , że nie zginęła budzi zdumienie. Tyle starań Niemców i ruskich przez wieki a dziś rodzimych komuchów i liberałów... Budzi nie tylko zdumienie ale nawet podziw... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
2 godziny temu, Tyr napisał:

Faktycznie , że nie zginęła budzi zdumienie. Tyle starań Niemców i ruskich przez wieki a dziś rodzimych komuchów i liberałów... Budzi nie tylko zdumienie ale nawet podziw... 

Zapominasz o rodzimych staraniach z ostatnich pięciu lat , ba ostatnich trzech miesięcy.Niemniej się chłopcy starają, a to najświeższy "wybryk" magistra prawa......

https://www.money.pl/gospodarka/konfiskata-majatku-bez-wyroku-sadu-ziobro-forsuje-drakonskie-prawo-a-przedsiebiorcy-protestuja-6509247491152001a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fala napisał:

Zapominasz o rodzimych staraniach z ostatnich pięciu lat , ba ostatnich trzech miesięcy.

Zamiast czytać i powielać fake newsy i prezentować własną mniemanologię za prawdy objawione zacznij czytać poważnego.

Np

https://www.wnp.pl/finanse/japonczycy-chwala-polska-gospodarke-stabilne-fundamenty-rozsadna-polityka,342948.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin- nawet przyjmując, że info Fali jest bzdurą, to ciekawe, jak się mają pewne zakupy rządowe vs przepis o braku odpowiedzialności urzędnika za wałki.. tfu błędy, w ramach przeciwdziałania wirusowi.

A jak tam CIT? Ogarnąłeś, w czym rzecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fala napisał:

Yety , znaczy które to info?

Każde twoje fala.

Marcin

Po teorii miało być. Może będzie choć przez koronę chyba nie za szybko:( A płacić połowę mniej to przy moich czasami nawet 5-cio cyfrowych to kupa kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fala- że Mister Zero ma takie krwiożercze pomysły...

Tak, jak zgadzam się z Millerem, tak akurat zdolność do ukrywania majątków przez imigrantów, Żydów, cyklistów, wegetarian, lewaków*, itp, itd nie zna granic.

 

 

* bo przecież nie robią tego Polacy patrioci, katolicy, zwolennicy przewodniej partii narodu, itp, itd... Przecież Telegraf, Srebrna, Pancerny Marian, Oporów, itp, to nie może być prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin

"Po teorii miało być. Może będzie choć przez koronę chyba nie za szybko:( A płacić połowę mniej to przy moich czasami nawet 5-cio cyfrowych to kupa kasy... "

Ty nadal, niestety, nie rozumiesz, czym i dlaczego niczym jest dla kilku milionów prowadzących działalność CIT... Pogódź się- na dziś, nawet wprowadzony CIT nie obejmuje większość przedsiębiorców w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

fala- że Mister Zero ma takie krwiożercze pomysły...

 

Wyskakiwał już z dziesiątkami różnych idiotyzmów, tak że jeden w tą czy w tamtą wiele nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, takafura napisał:

  Zabawne, jak ktoś kto zaczyna zdanie od obelgi żali się na ... obelgi :classic_rolleyes:

  Co do "braku argumentów i bezsilności" to już są Twoje projekcje - to że ktoś nie podejmuje Twoich prowokacji i nie pędzi jak psiak za rzuconą kością nie oznacza bezsilności. Raczej obojętność lub olewkę.

Ps. Nie wiem jak w innych tematach może faktyczne ktoś pisał o ruskich trollach czy zasugerował Tobie  wyprowadzkę do CCCP ( pewnie że nie fizycznie a mentalnie). Przyznaję że ja osobiście zwróciłem tylko uwagę na 100 % zbieżność pewnej Twojej wypowiedzi z tezami powtarzanymi przez sputnik.ru. To było na chłodno, bez taniej prowokacji typu "pislamiści" czy o oddawaniu czci Rydzykowi.  I to podtrzymuję.

Po pierwsze, to jesteś tu na forum mistrzem odwracania kota ogonem i spamu.

Po drugie, to nie ja pierwszy  wyjechałem tu komuś z obelgami, ale to Wy pislamiści z braku argumentów już od dawna wyjeżdżacie mi tu od "człowieka Putina" itp.

Po trzecie, przestańcie traktować tych, którzy mają inne poglądy za wrogów, bo w ten sposób już beznadziejnie podzieliliście ten kraj. I nic dobrego z tego nie będzie w przyszłości.

Po czwarte, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to lepiej zamilcz i zamiast się ośmieszać zajmij się wycinką drzew, bo jeszcze trochę ich pozostało, a wiadomo, że drzewa to nasz wróg. Odwalcie się tylko od Puszcz i obszarów Natura 2000, bo doprowadzicie do katastrofy ekologicznej na wielką skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tyr napisał:

Przypominam, że komunizm jak i faszyzm są w Polsce uznawane za systemy zbrodnicze i propagowanie ich jest karalne. 

A co z banderyzmem, dalej jest legalny w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tyr napisał:

...związek zdradziecki nawet dziś. Argumenty:

- to nie obecna władza  rozkradła i rozprzedała przemysł tylko jej konkurencja- lewica i liberałowie wraz z ZSL-em.

- to nie prawica ma balcerowicza i jemu podobnych za autorytety.

- to nie prawica godzi się na wszystkie zachcianki Unii: nachodźcy, nadrzędność ich przepisów i wiele innych mających doprowadzić do zsrr bis.

- to nie prawica pomagała zrobić rynek zbytu dla Niemiec i zagłębie taniej siły roboczej. W zamian za poklepywanie po plecach.

- to lewica i liberałowie są za globalizacją i likwidacją państw narodowych.

Jeśli to do ciebie nie dociera znaczy, żeś komuch pragnący powrotu prl-u i zsrr.

Ty tak na serio, że obecnie miłościwie nam panujący to jest prawica? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar. Jak zwał tak zwał. Umówmy się, że żadna z partii nie odpowiada temu, kim się określa. Ludowcy mają z ludem i rolnikami tyle wspólnego co kot napłakał. Obywatelska? Chyba ubywatelska tam i w lewicy najwięcej resortowych. Lewica z robotnikami ma tyle wspólnego, że znana jest z robienia... przekrętów by mieć na kawior. Szeroko rozumiana koalicja prawicowa ma program gospodarczy lewicowy ale aspekt społeczny prawicowy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma umówmy się, bo później jeden z drugim głosuje na wiadomych pajaców, a następnie opowiada, że głosował na prawicę ? Oni z prawicą mają tyle wspólnego, że prawa ręką biorą i chowają do swojej kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie