Skocz do zawartości

Co z figurami II...


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Nie, nie o to bangla...

A co blisko jaskini masz.... 

I teraz szukasz..... 

Instrukcji... jak... 

Wyeliminować? 

Wykorzystać? 

Czy po prostu ..... olać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Źle...

To ja nie wiem.... 

Grafika z tego linku 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.benchmark.pl/aktualnosci/plona-anteny-5g-w-europie-ludzie-wciaz-wierza-w-fake-newsy.html&ved=2ahUKEwjOjs6yt6fpAhXOvosKHRI7BzgQFjAAegQIBRAB&usg=AOvVaw21rqvNCuMkQxzV6zHzpjAu

5G i teraz nie wiem.....

Ganisz...... Chwalisz....? 

Czy znowu u NAS jakaś nie taka?

Czy tak,, wtykasz,, żeby było z....... 

czego rozpierduchę robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha.... 

Wiem kto.... Fetuje. 

Ale dlaczego... 

Żebym,, wiedział,, to.... dlaczego? 

To chyba na naszego,, pomazanica,, trzeba poczekać. 

Ps. W wyborczej jesze niestety nie było.... tak że nie wiem co o tym myśleć. 

Ps. 2.To na zapas na tematy źródeł....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2020 o 12:51, Tyr napisał:

A na poważnie utyskujesz na ciężki swój los wykorzystywanego najemnika przez korporacje a nie podoba ci się socjalna partia PiS... Glińdzisz, że wszystko to nie twoja bajka i jaki to jesteś krzywdzony przez Polskę którą nazywasz Bantustanem. Tak ci źle, tak niedobrze, to jak otworzą granice zawsze możesz do swojego raju obiecanego, zsrr wyjechać...

Z pewnym opóźnieniem odpowiadam:

Po pierwsze, nigdy tu nie utyskiwałem na swój los, bo miałem to szczęście, że mnie ominęły wszystkie plagi III RP, które dotknęły miliony Polaków, czyli bezrobocie, albo praca na śmieciówce, czy w najlepszym przypadku wyścig szczurów w korpo.

Po drugie, jak nazwać inaczej kraj, który z powodu wielkiej naiwności Styropianu, dał sobie zlikwidować prawie cały przemysł i robi teraz za tanią siłę roboczą i rynek zbytu, a do tego na własne życzenie stał się sługusem Wielkiego Wuja i teraz cała Europa się z nas śmieje - jak nie Bantustanem?

Po trzecie, Wy Pislamiści macie prymitywną manierę, bo w sytuacji gdy brakuje wam argumentów, to w swojej bezsilności wyjeżdżacie komuś od "ruskich trolli", od "matuszki Rosyji", albo każecie się "wyprowadzić do ZSRR", którego resztą już od dawna nie ma. Do waszych fanatycznych mózgownic wyraźnie nie dociera, że w ten sposób tylko się ośmieszacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy balansiści macie taką manierę, że co by nie napisał, zacytował i przytoczył i tak wszystko wina wuja, wójta, pana i plebana... Zaczynasz być już nie tylko śmieszny i pocieszny ale żałosny . Twój guru znowu nas oskarża o zmowę i spisek w celu wywołania wojny i do tego przeciwko miłującemu pokój z kuchnią związkowi zdradzieckiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Robisz tu za sowiecki folklor i niech tak zostanie. Ale nie obrażaj Polski i tych co nie kochają związku zdradzieckiego...

Premier złożył dymisję z urzędu na ręce swego capo di tutti  capi  , więc co to jest?

 

zdum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, balans napisał:

    Po trzecie, Wy Pislamiści macie prymitywną manierę, bo w sytuacji gdy brakuje wam argumentów, to w swojej bezsilności wyjeżdżacie komuś od "ruskich trolli", od "matuszki Rosyji", albo każecie się "wyprowadzić do ZSRR", którego resztą już od dawna nie ma. Do waszych fanatycznych mózgownic wyraźnie nie dociera, że w ten sposób tylko się ośmieszacie.

  Zabawne, jak ktoś kto zaczyna zdanie od obelgi żali się na ... obelgi :classic_rolleyes:

  Co do "braku argumentów i bezsilności" to już są Twoje projekcje - to że ktoś nie podejmuje Twoich prowokacji i nie pędzi jak psiak za rzuconą kością nie oznacza bezsilności. Raczej obojętność lub olewkę.

Ps. Nie wiem jak w innych tematach może faktyczne ktoś pisał o ruskich trollach czy zasugerował Tobie  wyprowadzkę do CCCP ( pewnie że nie fizycznie a mentalnie). Przyznaję że ja osobiście zwróciłem tylko uwagę na 100 % zbieżność pewnej Twojej wypowiedzi z tezami powtarzanymi przez sputnik.ru. To było na chłodno, bez taniej prowokacji typu "pislamiści" czy o oddawaniu czci Rydzykowi.  I to podtrzymuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, takafura napisał:

Przyznaję że ja osobiście zwróciłem tylko uwagę na 100 % zbieżność pewnej Twojej wypowiedzi z tezami powtarzanymi przez sputnik.ru.

Sam przyznajesz że czytasz te tezy , a potem wmawiasz wszystkim że to Balans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fala napisał:

Sam przyznajesz że czytasz te tezy , a potem wmawiasz wszystkim że to Balans.

  "Przyznaję" że czytam ? Przyznaje że dzisiaj linki zaprowadziły mnie do natemat, okopress i koduj24    - i co z tego ?

  Nawet nie znasz postu Balansa do którego sie odnoszę ale piszesz że coś tam wmawiam i to wszystkim. Coś Ci tam się wydaje i tak sobie klepiesz bo spać nie możesz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, takafura napisał:

  "Przyznaję" że czytam ? Przyznaje że dzisiaj linki zaprowadziły mnie do natemat, okopress i koduj24    - i co z tego ?

 

No to skąd je znasz ? Skoro wypowiedzi Balansa porównujesz do nich?  Kłamiesz albo względem Balansa, albo względem tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tyr napisał:

Robisz tu za sowiecki folklor i niech tak zostanie. Ale nie obrażaj Polski i tych co nie kochają związku zdradzieckiego...

Znowu ZERO argumentów i znowu Związek Radziecki. Masz jakąś obsesję na punkcie ZSRR, pewnie za młodu byłeś działaczem TPPR-u, a teraz robisz za neofitę. A nie od dziś wiadomo, że w sektach najbardziej fanatyczni są neofici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...związek zdradziecki nawet dziś. Argumenty:

- to nie obecna władza  rozkradła i rozprzedała przemysł tylko jej konkurencja- lewica i liberałowie wraz z ZSL-em.

- to nie prawica ma balcerowicza i jemu podobnych za autorytety.

- to nie prawica godzi się na wszystkie zachcianki Unii: nachodźcy, nadrzędność ich przepisów i wiele innych mających doprowadzić do zsrr bis.

- to nie prawica pomagała zrobić rynek zbytu dla Niemiec i zagłębie taniej siły roboczej. W zamian za poklepywanie po plecach.

- to lewica i liberałowie są za globalizacją i likwidacją państw narodowych.

Jeśli to do ciebie nie dociera znaczy, żeś komuch pragnący powrotu prl-u i zsrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie